Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska-baska

Jaka znana osoba ma figurę GRUSZKI?? Najlepiej niska...

Polecane posty

Gość kaska-baska

Czy jakaś gwiazd show biznesu posiada figurę z pełną pupą, małym biustem i grubymi udami i łydkami? JLo ma to wszystko ale łydki zgrabne no i biust też ma... więc czy ktoś poza nią jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa hukulukuku
Paulina Holtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Jlo ma maly biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska-baska
Przy JLO to ja nie mam nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
kaska-baska - spojrz na j.lo w filmie gdzie gra malteretowana kobiete - scena gdzie ma na sobie biala bluzke i stoi w kuchni - naprawde tam nie ma nic - ale potrafi dobrac sobie sukienki, dobry stanik, a czasami to nawet wygodniej bo mozna zalozyc bardziej odkryte ubrania i np. podkreslic ladne plecy czy ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska-baska
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj - dzięki za pocieszenie ;) ale to nie zmienia faktu, że nie czuje sie kobieco z takimi cyckami :( a raczej ich brakiem. Wolałabym mieć duże i narzekać, ze są duże. Atrybut kobiecości lub jego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska-baska
No i to zdjęcie alicji keys - wyglądam mniej więcej właśnie tak! Tylko do tego brzuch po porodzie który nie zchodzi =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
No ja zawsze chcialam miec mniejsze piersi - nie sa az tak duze, ale mam chude ramiona i nie moge nosic wszystkiego bo wygladam jak krowa i cos mi po boku wylazi, a tak male piersi - mozna odkrywac plecy, przod i nic Ci nie wyskakuje :) I cos za cos - ja np. nie mam ladnego wciecia w talii jak J.Lo, no ale trzeba siebie brac z tym co sie ma! I naprawde male piersi sa piekne - wszystko zalezy tez od ubrania i od tego co sie czuje w sobie jak sie nosi - J.Lo miala zawsze wielki tylek, a pozniej uczynila z tego jej najwiekszy atut, bo wierzyla w siebie:) I dla przeciwwagi to spojrz na Salme Hayek - ma piekny biust, figura gruszki, jest niska i wyglada czasami strasznie - bo za duzo tego - duza pupa, duzy biust i maly wzrost - i daje to czesto brzydki widok. Meg Ryan ma tez maly biust, ale nie wiem czy fugure gruszki... tez ladnie wyglada :) Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×