Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka-

Zakładanie gumki-

Polecane posty

Haha. Przed mama? Ojej. A facet co goni Cie do nauki? A jak sie nie nauczysz to nie zdasz i co?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze zdaję :D a jak nie zdam to się i tak nie będę martwić, jakoś mi coraz mniej na studiach zależy... ale to przecież temat o prezerwatywach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gadamy tutaj o doswiadczeniu, o studiach a nie o prezerwatywach tak jak jest w temacie:-) Moze w koncu czegos sie dowiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac.Jak ktos bedzie mial cos do powiedzenia to prosze pisac:-) Jutro tu zarze:-P Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Ci pisałam, że nic nie trzeba naciagać, wystarczy normalnie założyć zwracając wcześniej uwagę na to, czy jest dobrą stroną a nie na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak zakładacie gumkę należy sciągnąć skorę z żołędzi bo tylko żołedz i to przy wędzidełku odbiera wrażenia podniecenia to tak jak u was łechtaczka czy wejscie do pochwy.Problem jest ze stulejką bo wówczas nie mozna sciągnąć skóry bo boli ale facet nie odbiera ważeń seksualnych we własciwy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, tak, przed założeniem prezerwatywy napletek penisa (czyli tą skórkę) należy zsunąć do tyłu do samego końca. Tyle ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze tu głębszy problem, bo mojego faceta boli nieco to ściaganie napletka do samego konca.... hmm mowi ze go to tak jakby szczypie. Oj:-( Zawsze cos... I co teraz? To jest stulejka? Dodam ze nie ma problemu ze sciagnieciem napletka, jednak wystepuje u niego ten bol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też początkowo występował. To kwestia zahartowania. Nie ma na to innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Też na początku czułem ból który opisujesz. Z czasem to minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolo24
Malinka mósisz poprostu częściej to ćwiczyć , a ściąganie napletka u mnie też napoczątku było straszne ale potem będzie ok , spróbować możesz też żelu durexa ale jedną rękę musisz zostawić suchą bo inaczej nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolo24
sorki ' musisz ' miało być a nie ' mósisz '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze jak ja mu sciagam tak wiecej napletek to on mi nie kaze. Hmm moze mu wytlumacze ze to trzeba pocwiczyc:-) Delikatnie. Dziekuje wam za cenne porady, napewno z nich skorzystam:-) A ja juz myslalam ze to moze stulejka, na szczescie nie... :-P Aha i mowi mi tez ze jak go calkiem sciagnie to ciezko go naciagnac spowrotem, tzn trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolo24
malinka spróbuj go częściej zaspokajać ręką , od takiego masowania członka też się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, Ty się tak zabawiasz penisem swojego chłopaka, ściągasz mu skórkę, zakładasz prezerwatywę, to wkrótce będzie pełny seks, tak? :) No bo chyba nie pastwisz się w ten sposób nad chłopakiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jak on w koncu zechce to będzie seks:-) Ja bym chciala, tyle czasu juz jestesmy ze sobą że hoho :-P Za rok ślub:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
...ostrożnie załóż prezerwatywę na penisa w stanie wzwodu, zsuwając wcześniej napletek. Ściśnij kciukiem i palcem wskazującym zbiorniczek na wierzchołku, aby usunąć z niego powietrze. Delikatnie rozwiń prezerwatywę na całej długości członka. Pamiętaj, by ściśle nie przylegała do jego szczytu - zbiorniczek powinien zostać pusty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok slub i jeszcze nie uprawailismy seksu i lepiej nie pytaj ile z nim jestem, nie chce sie zalamac do konca... :-P Nie naciąganie tylko ściaganie... Otoz penis ma napletek i o niego tutaj chodzi, tzn o jego sciaganie poza żołądź:-) haha. O! Dziekuje za instrukcje obslugi gumki:-) Przyda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, Ty Malinka się lepiej zastanów, bo po ślubie będziesz żebrać go o seks... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, na szczęście nie byłem, ale się naczytałem sporo topików na ten temat. Podać Ci linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech widzisz biore udzial w topicu pod tytulem: Jak rozmawiac z facetem ktory ma opory przed sexem. Podaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3273395 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3253267 Więcej możesz poszukać dzięki opcje Szukaj... A kiedyś, ze 3 lata temu, śledziłem topik pewnej mężatki (potem miała nick \"prezeska TWA\" czy coś w tym stylu). Tego topiku chyba już nie ma, zostałskasowany, ale powstała jego kontynuacja (nie znam linka). No i po prawie pół roku ta kobieta się w końcu rozwiodła z tym facetem - bo on wolał grać na kompie, niż się kochać z żoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×