Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

messina

Jestem w ciąży,chcesz to zajrzyj!!!!!!

Polecane posty

Ja nie wiem czy moja sytuacja jest taka tragiczna,już do niej się przyzwyczaiłam,chcę poprostu się wygadać i zaczerpnąć opinii kogoś obiektywnego.Mam 18 lat w grudniu konczę 19.Jestem w 2 miesiącu ciązy z chłopakiem którego kocham,z którym jestem juz 4 lata a który ma 23 lata.Właśnie skonczyłam szkołę,zdałam maturę i zawsze marzyłam zeby wyjechać do Warszawy na studia,lecz to mi chyba nie bedzie dane.Nie powiedziałam jeszcze rodzicom,boję się,może nie tyle że się boje a wstydze się...Czuje ze ich zawiodłam bo zawsze na mnie liczyli.Oni również mnie poczeli wczesnie,moja mama z tatą mają 37 lat.Dlatego również jest mi tak wstyd bo oni nie chceli zebym ja miała tak samo cięzko jak oni.Jest mi również wstyd otoczenia i reszty rodziny:spojrzeć w oczy dziadkom,bratom którzy tak na mnie liczyli.W tych czasach gdy dziewczyna zajdzie w ciąze to jest coś dziwnego.Wszyscy wytykają paluchami. Moj nazwijmy go Zenek:) jest chłopakiem odpowiedzialnym,jego rodzina jest dość majętna i zawsze mielibysmy gdzie mieszkać,a za rok mieli mu budować dom.Zenek również ma dobrą prace,moi rodzice go lubią.Tylko boję się bo ojciec jest porywczy,nie wiem jak zareaguje,chociaż z jednej strony byli w gorszej sytuacji i powinni mnie zrozumieć. Pewnie napisałam chaotycznie,jak tak to przepraszam.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messina:-) Teraz to ciesz sie z dzidziusia i nie zwlekaj z powiedzeniem o tym rodzinie,im dluzej tym gorzej:-) Ja mam 20 lat... chlopaka od 5,5 roku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvg
debilko a po co 2 takie same tematy zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 000
Hej... gdzie pisac? gdzie czytasz? Bo tak "w powietrze" mi sie pisac nie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra mulatka
a mnie sie wydaje , że skończy jako kura domowa, na utrzymaniu bogatego mężusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×