Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwisający kikut

co mam mówic? ze w którym tygodniu ciązy jestem?

Polecane posty

Gość zwisający kikut

Wiem kiedy przypadło zapłodnienie. Dokładnie w owulację.Było to z 2 tyg temu. Czy powinnam mówic: jestem w 2 tyg ciązy? Bo z tego co wiem lekarz liczy ciąże od dnia pierwszej miesiączki.Czyli powiedziałby mi dziś: jest pani w 4 tyg ciązy. Tak tez kalkulator w necie wyliczył.jestem w 4 tyg ciązy.Czyli w 1 miesiącu. Uwazam ze to bez sensu skoro znam moment zapłodnienia. Było to 2 tyg temu i powinnam mówic raczej ze jestem w 2 tyg ciązy a nie w 4 . ja wy na to patrzycie?w którym wreszcie jestem? Moze gdybym nie znała momentu załodnienia mogłabym mówic wtedy ze jestem w 4 tc a le ze znam to wiem ze w 2 tyg ciązy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze .........
najpierw sie upewnij ze w ciazy napewno jestes, potem bedzie czas na takie dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bez sensu
?:O ty bez sensu gadasz:O ja też dokładnei znam dzień owulacji i miał on miejsce w 17 dniu cyklu, ale liczę od ostatniej @, bo ciąża trwa 40 tygodni, a Twoja będzie trwała w takim razie 38 skoro tak chcesz liczyć i to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprościej.......
Może to niezbyt "naukowe", ale łatwe do zrozumienia. Ciążę liczysz od momentu "powstania" jajeczka, które zostało zapłodnione. Czyli jajeczko żyje sobie średnio 2 tygodnie, w połowie cyklu zostaje zapłodnione, od zapłodnienia minęły 2 tygodnie, ale zarodek ma już 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisajacy kikut to kasza z dod
atkiem sera, ktora wczoraj tu wszystkich meczyla :( zrobilas w koncu ten test dziopa?????????????? rusz dupe do apteki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisający kikut
Jezeli w ciązy jestem od 4 tygodni - to znaczy ze od miesiąca. Spokojnie mogę w takim razie powiedzieć- zaczynam drugi miesiąc ciązy moi mili. Mój zarodeczek ma juz prawie całe 3 tygodnie. Jeszcze chwila i zarodek bedzie miał miesiąc za sobą. jednakże nie mówi sie nikomu ile ma zarodek,ale w którym miesiącu ciązy jestem .Czyli skończyłam 4 tc czyli miesiąc. Miesiąc jest za mną. Jeszcze 8 miesięcy i będzie nowy obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz mówić w którym
miesiacu jesteś tylko w ktorym tygodniu jesteś a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×