Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca hania z wrocka

lozeczko turystyczne-wazne pytanie.PROSBA O POMOC

Polecane posty

Gość pytajaca hania z wrocka

moj maly jak bedzie mial 3 miesiace to pojade do rodzicow na miesiac... w domu mam drewniane lozeczko ze sztywnym materacem ale tam do rodzicow chce kupic turystyczne- czy te materace co do nich daja ( skladane) sa wystarczajaco sztywne dla dziecka? bede jechala samochodem wiec nie wiem czy mam kupowac dodatkowo materac taki jak w drewnianym lozeczku?! n ie zmiesci mi sie w bagaznik to raz :o wiec czy te lozeczka sa dobre dla maluchow z ich materacem czy nie???????????? z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem co usłyszałam od pediatry i od ortopedy. Bo sama miałam taki dylemat. :). Jeśli maluch ma spać, kilka dni, to może spać na tym materacuku dodawanym do łóżeczka, jeśli dłużej, to warto zainwestować w materac, bo jednak, plecki malucha są ważne. Też moje maleństwo będzie spało w łóżeczku turystycznym około miesiąc. Także ja kupuję materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca hania z wrocka
dziekuje za pomoc :D tak wlasnie myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam łóżeczko z BabyDesign i ich materacyk jest beznadziejny :( my do niego daliśmy małemu materacyk gryczano-piankowo-kokosowy - ten sam co miał w łóżeczku drewnianym z którego zrezygnowaliśmy. U moich rodziców ma łóżeczko turystyczne z Coneco i tam też jest nie zaciekawy ten ich materacyk - ale że mały tam sporadycznie totam dokupiliśmy dmuchany materac jak pod namiot - taki z jednej strony welurkowy - dość gruby i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×