Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marietta de la Veges

Ładne naprawde maja gorzej!!!

Polecane posty

Gość Marietta ale sadzac po
twoich wypowiedziach to ty jestes glupia, przeciez nikt tu niw wie jak wygladasz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta de la Veges
codziennie rano punkt 8 wychodze z domu w stroju spajdermena ,uwieszam się na pobliskim drzewie i bujajac sie rytmicznie w rytm kanikuł pluje na ludzi przechodzących pode mna krzyczac a kysz pokemonie i zucam w niego swoim pokebolem zrobionym z wydmuszki jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta de la Veges
jestem piekna jak kwiat rozy tylko cyc mam z deka przy duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta de la Veges
a czy ja wam karze swoj wyglad oceniac??!! mówie jak jest naprawde, co mam klamac ze brzydka jestem!!! nie mozecie zniesc tego ze ktos moze byc ładny i nie głupi? chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaa
Ja jestem ładna i atrakcyjna (też często to słyszę od innych) ale nie mam takich problemów jak Ty. Mam faceta od bardzo dawna, nie jakiś macho ale zwykły, przeciętny z cudownym charakterem. Wiele razy mi tez powtarza że mnie kocha za mój charakter i jako osobę :) Nie wiem kogo Ty szukasz... rozejrzyj się, jest wielu wartościowych facetow napewno wokół Ciebie... i przestań myslec o tym jaka to ładna jestes :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisily
nie mozecie zniesc tego ze ktos moze byc ładny i nie głupi? chyba tak... --> dokladnie ..:) tutaj tak jest jak laska ladna to musi byc glupia ....jak mowi ze ladna to zarozumiala paniusia beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta de la Veges
nie ma sensu tu dalej siedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta de la Veges
nie mysle o tym jaka to cudna jestem, nie szukam jakiegos supermena, tyle ze utarlo sie cos takiego ze jak kobieta jest ładna, zadbana i jeszcze blondynka to na 100% pusta idiotka albo blachara. A nie jest tak! Zeby ocenic charakter trzeba z kims porozmawiac itp. tyle ze albo faceci sie boja albo mysla ze takie kobiety to debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta de la Veges
A ja ukonczylam Wyzzsza Szkole Obciagania z Polykiem i to jako najlepsza studentka z wyroznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ma rację, na początku zjechano ja że jest zarozumiała i zapewne głupia. Prawda jest taka ze panie są zazdrosne i mówią że puściutka jest, a panowie nie maja odwagi takich kobiet podrywac, bo zakładaja ze nie maja szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gówno prawda, nie maja odwagi buahahaha 10 kg wstecz sie odpedzic od facetow nie moglam :) a teraz cisza ;] tak sobie wmawiaja te ladne i glupie / zarozumiale / puste / nudne - ze nie maja odwagi, bo przeciez jak ktos moglby nie chciec takie cuda co nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaa
Ja też jestem blondynką :) Poprostu bądź sobą i nie zastanawiaj się nad tym co napisałaś. Jeśli jesteś wartościową , mądrą dziewczyną to facet to zauważy... nic na siłe:P a w sumie to nie wiem o co Ci chodzi... bo co Cię niby obchodzi to, że się tak utarło ? Jak spotkasz jakiegoś faceta to staraj się go poznać bliżej i pokazać mu, że masz tez charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaa
no własnie Tourquoise też u facetów nie zanotowałam braku odwagi :D wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam a raczej miałam
koleżankę z podobnym problemem. Tez pytała, czemu ładne i inteligentne kobiety itp itd... problem w tym, że była atrakcyjna, ale nie tak jak myślała, była może i inteligentna, ale z "parciem" na faceta. Wiesz co mam na myśli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dziewczyna jest ładna i fajna, ma ciekawa osobowość, to nie ma takich problemów. Jeśli mężczyźni omijają ją szerokim łukiem, to znaczy, że albo jej się tylko WYDAJE, że jest ładna, albo coś z jej osobowiścią jest mocno nie tak. twierdzenia, że jest się \"śliczną, fajną, mądrą i bez powodzenia\" ma w sobie sprzeczność - to tak, jakby komus wciskać, że czarne jest białe. Ładnym i ciekawym pod względem osobowościowym kobietom jest wręcz łatwiej - zawsze są wokół mężczyźni, którym sie podobają, bo z natury rzeczy takie kobiety ich przyciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3/4 ładnych i wypindrzonych ma na ryju wyrytą sukowatość straszną (coś na zasadzie: "Panie majster jeszcze nad brwiami *dudnienie młota pneumatycznego*). Ja tam nie wiem, czemu to tak z tą urodą skorelowane. Wczoraj poznałem dziewczę średniourodziwe, ale tak urocze i ciepłe, że aż morda mi się do niej sama śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*urocze i ciepłe stworzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkiego trzeba umieć korzystać Gdy ma się urodę... cóż, o wiele łatwiej Ci wiele spraw załatwić, faceci przeważnie jedzą Ci z ręki, z kobietami gorzej bo mogą warczeć na sam Twój widok. Jednak jeśli ludzie przekonają się, że za urodą idzie także sympatyczne podejście do ludzi i świadomość swoich słabości zamiast samouwielbienia... to możesz wtedy mieć prawie wszystko, co zechcesz... nienawiść zazdrośników też ale na bzyczące koło ucha komary nie trzeba zwracać uwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita.....
mam tak samo tylko ze facetow mam na peczki.... kazdy mnie chce ale tylko jededo kocham i z nim jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają gorzej, ale tylko wtedy, kiedy brak im inteligencji emocjonalnej podobno najmniej mają je osoby obdazrone wysokim ilorazem inteligencji (informacja zaczerpnięta ze specjalistycznego szkolenia) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat_niedzwiedz
a ile masz lat Marietta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat_niedzwiedz
a prawda jest taka ze faceci boja sie tych ładnych zgrabnych i zadbanych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusińńska
jesli jest ładna i zgrabna a przy tym sympatyczna, miła a nie zarozumiała i wyniosła to sie nie boja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła z nitką
ŁADNE maja gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja jestem piękną kobietą i jestem w cudownym stałym związku, to nie ma ze sobą związku w ogóle, trzeba po prostu trafić na prawdziwe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×