Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marietta de la Veges

Ładne naprawde maja gorzej!!!

Polecane posty

e tam jakby się głębiej zastanowić to nic nie ma sensu, a już na pewno mówienie, że coś nie ma sensu jest bezsensowne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jednych mozesz byc ladna dla innych brzydka.. :) i co mowisz ze jestes taka cud miod i zaden do ciebie nigdy nawet slowem nie zagadal.. :> moze wlasnie jestes starsznie dumna i czekasz na swojego Pana-Idealnego... a wszystkich fajnych wartosciowych facetow splawiasz bo np nie sa wystarczajaco przystojni dla takiej urodziwej istoty jak ty heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Delycja
No własnie może Ty czekasz na jakiegoś super przystojniaka co :P Ja też uchodzę za ładną, atrakcyjną itd. a jestem w stałym związku z mężczyzną który za przystojniaka nie uchodzi delikatnie mówiąc... ale ma w sobie to coś oraz cudowny charakter który mnie urzekł, jest wartościowy :) Napewno jest wokol Ciebie wielu podobnych facetów tylko nie zadzieraj tak wysoko nosa:P i zejdź z chmurek na ziemię bo tak to daleko nie zajedziesz mimo urody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampam
Marietta de la Veges nie masz większych problemów??? Pewnie ciągle siedzisz i się gapisz w lustro i zachwycasz się swoją urodą. Znam taki typ dziewczyn. Ja mam takie studia ,że nie mogę sobie pozwolić na długie paznokcie, ani na siedzenie i fiokowanie się przez pół dnia wychodząc na uczelnię. Naprawdę w życiu są większe problemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np taki rampampam który uważa, że może oceniać ludzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Marietta
też mi problem... co za próżność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloss .
pewnie że problem, powiedziała ze nie szuka supermena i podobaja sie jej faceci ktorzy maja przecietne laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ze smakiem
no roznie jest ja tez jestem ładna i sama, ale w sumie z wyboru, tzn chciałabymmiec kogos, nie powiem, ale nikt ciekawy nie pojawia sie na horyzoncie :) powiem tak, jesli ktos juz mnie pozna to proboje wyrwac :P ale nie zdarzyło mi sie zeby ktos do mnie zarywal nie znajac mnie. wszystkich facetow poznaje jako kolega..nie wiem czy jasno sie wyrazam ale mysle ze wiecie o co mi chodzi ;) ja jeszcze mam to nieszczescie ze bardzo niesmiala jestem. ogolnie. a w stosunkach damsko meskich to juz w ogole :P ale jestem prawie pewna ze gdybym tylko wykrzesała z siebie troche odwagi to moglabym miec prawie kazdego faceta..ale nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu.......up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanka
Też mialam koleżanke co wyglądała jak gówno a mówiła ze jest piękna... ty tez sie tak nie wymądzrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×