Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonimka XX

Czy zna sie ktos na rentach, odszkodowaniach po zmarlym rodzicu?

Polecane posty

Gość nie chcę byc złym prorokiem
Ale skoro ojciec miał ziemię i nie opłacał KRUSu to ten urząd może się jeszcze upomnieć od spadkobierców o zaległe składki :-O :-( Tak jest wg przepisów. Jeśli masz ziemię i nie jesteś ubezpieczony w ZUSie to masz PRZYMUS ubezpieczenia w KRUSie. Wg przepisu urząd domniema, że posiadacz ziemi to rolnik i musi płacić KRUS :-( Nawet jeśli ta ziemia nie przynosi dochodów starczających na te składki :-( Rozumiem, że dzieci były ubezpieczone przez matkę w jej ZUSie - może z tego tytułu jakaś renta by była? Nie wiem. Taki kraj zgotowaliśmy naszym dzieciom: ludzie nie ubezpieczają się z biedy i nawet ich dzieci renty nie dostaną w razie nieszczęścia. Za socjalistycznej Polski te dzieci nie chodziłyby głodne, miałyby rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy rente specjalna z Zusu bo tez cos tam nie gralo z ubezpieczeniem..ale nie pamietam juz o co chodzilo..skoro matka jest ubezpieczona w zusie to dzieci moze dostana z tego tytulu równiez crente specjalna. Nie ma co gdybac trzeba isc do Zusu i sie zapytac...ale na szalowe renty autorka niech sie lepiej nie nastawia u mnie na osobe jest w dniu dzisiejszym 200:( dzikie szaleństwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjejyejj
Mój Tato niezyje od 5 lat prawie. Pracował wiec mam po nim rente. O ile dobrze pamietam warunkiem przyznania renty przez ZUS było to, że zmarły musiał w ciagu 10 lat przed smiercia przepracowac (a to znaczy opłacac skladki) conajmniej przez 5 lat, tata pracował praktycznie non stop od skonczenia 18 lat wiec nie było problemu. Tata był brzydko mówiac cieciem i zarabial niewiele ponad najnizsza krajowa, mimo to mam renty po nim 650 zł.( jak siostra jeszcze pobierała to miałysmy po 340 na glowe o ile dobrze pamietam). Autorko, jesli Twoja mama pracuje to pewnie w pracy ma tez jakies ubezpieczenie na zycie, moja mama dostała po smierci Taty 100% swoejgo ubezpiecznia (8 tys) plus ubezpieczenie Taty plus jeszcze 6400 na mnie i na siostre ( nie wiem z jakiej paki ale to tez ma zwizek z ubepieczeniem w pracy, tylko nie wiem czy chodziło o jej czy o Taty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ZUS ma obowiązek
pokryć wszelkie wydatki zwiazane z pogrzebem w standardzie ogólnie przyjętym w okolicy, gdzie żył zmarły poczytaj przepisy, zbieraj za wszystkie wydatki rachunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tymi wydatkami za ogrzeb to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tymi wydatkami za pogrzeb to
sporo przesadziłaś. moja babcia zmarła niedawno pogrzeb wyniósł niecałe 6 tysięcy. Prąd też duzo. Współczuje, ale jesteście nieoszczędne, poza tym istotnie - jak wynajęliście kaplice, to dlaczego nie czuwasz przy tacie? kochałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka XX
Ale moze Twoja babcia miala juz kupione miejsce na cmentarzu, lub byla pochowana z dziadkiem lub ze swoimi rodzicami, a w miescie w ktorym my mieszkamy nie ma grobu nikogo z naszej rodziny.3500zl. kosztowalo wlasnie miejsce na cmentarzu, murowane, normalbne miejsce.Do tego tzreba bylo zaplacic parafii, pod ktora podlega ten cmentarz...To byly koszty nieuniknione...naszej parafii podlega cmentarz na ktorym juz nie ma miejsc, dopiero ksiadz kupuje pobliskie dzialki na ten cel.Za ceremonie pogrzebowa trzeba bylo tez zaplacic...Nikt tego by nie zrobil za darmo.jedynie organista nie wzial pieniedzy, bo tata byl jego znajomym.Dom pogrzebowy, trumna, wieniec...To wszystko kosztuje.W zeszlym roku tez umarl moj dziadek i faktycznie pogrzeb kosztowal ok. 5 tys., ale dziadek zostal pochowany w grobowcu rodzinnym, wiec nie trzebabylo kupowac miejsca na cmentarzu, a do parafii, pod ktora podlega cmentarz trzeba bylo zaplacic tylko 100zl., a nie tysiac, bo grob i miejsce juz bylo.Nie przesadzam w kosztach i nikomu z was nie zycze, aby ktos musial to sprawdzac na wlasnej skorze. Co do ubezpieczenia, to wiem ze mama byla dodatkowo ubezpieczona od nieszczesliwych wypadkow w rodzinie, ale nawet nie pomyslalam ze na podstawie tego ubezpieczenia moze wziac jakies odszkodowanie.jak wroci do siebie to pojade z nia do pracy i moze jej szef cos pomoze, bo to on kiedys zaproponowal pracownikom to ubezpieczenie i mama sklorzystala.Zobaczymy.Na razie to wszedzie sa potzrebne mamy podpisy, a ona jest tak zalamana ze nie jest w stanie nic na razie zrobic, wiec ja nie moge nic zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka XX
A co do ziemi...To niewiele ok 1 ha, a 0.303 przeliczeniowych.I ziemia nalezy do mamy, ale nie wiem dokladnie jak to jest ale mogl sie w KRUSie ubezpieczyc i tata, i nawet ja z siostra, tyle ze my mamy ubezpieczenie PZU w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herschel
I support Manchester United venlafaxine 150mg It is already well established that people who have suffered a heart attack or stroke reduce their risk of suffering another if they take aspirin, blood pressure-lowering drugs and cholesterol-lowering drugs in the long-term.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alphonse
Could you tell me the number for ? approximately oil is 1 mg klonopin a high dose lay Venezuela, Bolivia and Nicaragua have all offered Snowden asylum, but he has filed paperwork to seek temporary asylum in Russia after leaking details of the NSA's secret, sweeping surveillance programs to the media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyree
Could I have a statement, please? informs stubborn flovent price teams âOprahâs all about Oprah,â the actress said before heaping praise on the OWN founder. âSheâs amazing, I respect her. I think sheâs done great things for women of color, women of a certain size. But does that mean sheâs a good person?â

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Williams
What's the current interest rate for personal loans? a comparison of latanoprost bimatoprost But the federal government should be risk neutral and is not aiming to make a profit. The fair-value approach would drive up the budgetary cost of the student loan program in order to account for eventualities that are unlikely to occur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrin
I'd like to apply for this job paxil discount card He believes that the âawfulâ Supreme Courtâs Citizens United decision âended the system as we knew itâ and will accelerate the demise of political parties and the rise of outside forces, including wealthy individuals like Bloomberg and the right-wing Koch brothers, no longer beholden to most previous restraints and thus unfettered in spending whatever they want in the political realm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desmond
Excellent work, Nice Design http://www.bidingtime.org/legal paycheck loans colorado âÂÂIt gives a sense that itâÂÂs a dangerous world out there,â says Dr. Alec Miller, chief of child and adolescent psychology at the Montefiore ChildrenâÂÂs Hospital. âÂÂHeaven forbid a child forgets his wipes one day â he canâÂÂt go on the swing set now?âÂÂ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipolito
I'm on a course at the moment gag falling silagra 50 in sri lanka auditorium On draft day, the Browns wanted Richardson and panicked that a team would jump ahead of them to the Vikingsâ spot at No. 3 to get him. So they traded fourth-, fifth- and seventh-round picks to move up one slot for Richardson. At No. 22 overall in the first round, they took QB Brandon Weeden, a 28-year-old rookie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallace
Could you ask her to call me? 200 mg topamax migraines In the latest research, published in the International Journal of Obesity by Aaron Sim, a graduate student at the University of Western Australia, and his colleagues, 17 overweight men volunteered to participate in four 30-minute exercise sessions: one in which they only rested and three involving stationary cycling at either moderate, high or very high intensity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donte
I've just started at http://www.milliput.com/about.html Aciclovir Ointment "The pressure will be on it to cut a deal. Apple could either change its system just in India or overhaul its entire messaging system - but that would be awkward in light of the Prism revelations about how the US government carries out surveillance."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrol
Insufficient funds where to buy diflucan "Ms. Shevitz and Tanaka appear to have developed anintimate, romantic relationship, with Tanaka and Ms. Shevitzliving together since the fall of 2012," Naftalis wrote. "Thisrelationship, by all appearances, would impair Ms. Shevitz'sduty of loyalty to Vilar and cloud her judgment with respect toTanaka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilburn
I'm self-employed http://www.streamsweden.com/tjanster/ propranolol price australia In letters issued last week, the Moreland Act Commission on Public Corruption asked lawmakers who make more than $20,000 a year on outside work to provide previously undisclosed details, including a description of the services provided and, from attorneys, a list of clients in civil matters and publicly filed criminal cases.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×