Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniurka1

TERMIN NA WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość Maniurka1

Witam ! :) Jestem w 26 tygodniu termin mam na wrzesień a juz sie bardzo boje :):) a wy przyszle mamusie jak znosicie ciąże w takich upałach :( ... buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam termin na wrzesień:) Bać się raczej nie boję... Ale te upały mnie wykańczają... Puchną mi nogi :( A najgorsze są noce. Duszno mi i niewygodnie ciągle na boku leżeć. Uwielbiałam spać na brzuchu...Do tego drętwieją mi nogi. Ale o tym wszystkim się zapomni, jak już brzdąc przyjdzie na świat:) Tak było z moim pierwszym synkiem. Nie bój się:) Ciesz się, że będziesz mamą... Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też mam termin na wrzesień :-) A dokładnie na 16. Gorzej czuję się jak są upały i mam nadzieję, że to lato nie będzie takie gorące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też mam termin na wrzesień :-) A dokładnie na 16. Gorzej czuję się jak są upały i mam nadzieję, że to lato nie będzie takie gorące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowy termin porodu!!! Możliwe, że już w sierpniu Maciuś się urodzi... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o takiej możliwości... Zwłaszcza, jak termin ustala się tylko na podstawie wymiarów dziecka:) Mi po pierwszej ciąży i porodzie miesiączka nie wróciła, stąd dodatkowa trudność w ustaleniu w miarę dokładnego terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widzę kilka mamusiek na wrzesień zapraszamy na temat WRZESIEń 2008 jest tam nas juz cały zastęp i fajna atmosfera, chetnie przyjmiemy nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×