Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domi538405

Zostanę dziewicą do końca życia - boję się pierwszego razu

Polecane posty

Gość domi538405

Jest tu jakaś dziewczyna z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz chlopaka
? w jakim wieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorancja
ja też! i na starość zostanę niedopieszczoną dewotką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób sobie pierwszy raz z kobietą - będzie Ci łatwiej. oczywiście jeżeli zależy ci tylko na seksie. bo jak chcesz kochać się z kimś kogo kochasz to myślę, że problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chwal dnia przed zachodem..
to ze zostaniesz dziewica nie powinno wynikac z obawy przed 1 razem - no chyba, ze poprostu jeszcze nie dojrzalas! i musisz troszke poczekac...... wtedy i opory znikna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..._
ja też mam taki problem:( ja bo ja bo kobita - tak, tylko ciekawe jak kobieta może rozdziewiczyć drugą kobietę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pogadać z ginekologiem o zabiegu zdjęcia błony dziewiczej, jeśli masz takie duże opory psychiczne przed pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko przecież nie chodzi o stosunek prenatalny tylko o blokadę psychiczną, jeżeli chcemy być przyziemni i prymitywni to może wibratorem, ale mówiąc poważnie - zbliżenie z kobietą może pomóc pozbyć się strachu równie skutecznie jak prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi538405
Z kobietą?! No dzieki za rade, ale coś takiego na bank nie wchodzi w gre... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli możesz iść do psychologa, lub prawdziwie się zakochać ja widzę tylko te dwa rozwiązania ale ja nie widzę wszystkiego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem prawdziwie zakochana, ale i tak sie boje cholernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a facet cie nie wspiera? znaczy ja tak mowie, bo mi sie wydawalo, ze jezeli facet kocha, ale tak prawdziwie (bo faceci to tak lubia udawac ze kochaja) to potrafi wesprzec i sprawic, ze leki mijaja. znaczy tak ze mna bylo, no coz jak kazdy czlowiek mam sklonnosci do uogólniania... po prostu przy nim wszystkie lęki znikają nawet fobia przed pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było jeszcze pierwszego razu i tak szczerze, to sie nad tym nie zastanawiałam w związku z nim...Jak jesteśmy razem, to nie myślę o strach i bólu, ale wiem też, że nie zrobimy TEGO...Może, jak już do tego dojdzie, to nie będę się bała, mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długo jesteście ze sobą i ile macie lat? bo może myślisz, że sie boisz a tak naprawde po prostu jeszcze nie potrzebujesz tego rozważać? bo ja na przykład mówię ze boję się slubu - a przecież nie boję się ślubu tylko po prostu nie mam potzreby pobierania sie - byc moze nigdy nie bede miala. natomiast potrzebe seksu kazdy ma spokojnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebę seksu mam;-), bo mam wielka na niego ochotę i on na mnie też:-)A ślubu, to znaczy bardziej rodziny niż samego ślubu,mam jeszcze większą potrzebę :-)Mam 26...on 27. Jesteśmy 1,5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naprawdę boisz się skesu z nim? nie czujesz sie przy nim bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×