Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi please

czy w początkowej ciązy bóle w podbrzuszu to cos oczywistego?

Polecane posty

Gość powiedzcie mi please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty oszalałaś
początkowa to znaczy ile?> Ja tak mialam przez jakies 7 tyg potem co jakis czas np kiedy normalnie powinien prtzypasc termin @ ale lekarz powiedzial ze to normalne. Bo na poczatku macica sie przystosowuje do nowego "działania" na innych zasadach niz dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka55
takie normalne to to niejest lepiej to sprawdz bo ja miałam takie bóle w pierwszej ciąży i niestety poroniłam lepiej dmuchac na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy jakie bóle. jesli to delikatny ból to moze znaczyc ze macica sie powieksza i niestety troche przy tym boli... ale jesli mocny to juz cos nie tak... tak czy siak powinnas wybrac sie do lekarza musi to ocenic i powie ci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
Licząc od dnia ostatniej miesiączki to jestem przy końcu 4 tego tygodnia. Można wyliczyć sobie ,że powinnam miec od kilku dni miesiączkę. Nie przyszła. Stąd tez moje zapytanie, czy ten lekki ból to może byc powiększająca już się macica czy przepowiednia spóżniającej się miesiączki? Ból jest bardzo delikatny zaznaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli są to takie bóle
jakby Ci cos grało i kręciło się w brzuchu to ok, miałam takie do 10-12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam znów was
MaMani witaj psychicznie chora kafeteriuszko? co u ciebie? ponoć zakładają o tobie topiki tu nawet:) nieżle z ciebie zlewałysmy z dziewczynami. Do autorki- gratuluję kochana dzidziusia. Koniecznie pochwal się jak juz bedziesz coś więcej wiedziała. Mamani a co cię tak obchodzi to czy ona jest w ciązy? skoro nie ma okresu i boli ją lekko podbrzusze to nie rozumiesz ,że jest? Boże co za kobieta.Zabierzcie ją stąd bo popsuje kolejny topik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea nic ktos ma gorszy dzien potrzebuje sie wyzyc :) przeczytalam ostatnią wypowiedz autorki i nie wiem czy ona jest pewna ciazy czy czeka na spoźniający sie okres i stad moje pytanie. Jesli okres jej sie spoźnia i coś ją boli a nie robila testu to proponuje zrobic bo jesli to nie ciaza to powinna za kilka dni udac sie do lekarza- chyba wiadomo... a jesli wie ze jest w ciazy to-> patrz posyty wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
Co do bólu w podbrzuszu.Taki jakby lekki ból jaki zawsze mam przed okresem. Miałam go również tuż po zapłodnieniu. Potem przeszło i znów ten ból od 3 dni może się pojawia. Jest do wytrzymania, lekki taki tępy.Czy coś mi tam gra..hm chyba nie słyszę dzwięków.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
Mamani- niespecjalnie czekam na okres. Czekam raczej na jej brak. Test zrobię jezeli nie dostanę okresu przez kolejnych kilka dni. Narazie chciałam się dowiedzieć o tym bólu- czy to przepowiedz okresu czy rozszerzająca się macica. narazie słyszałam od was ,że to drugie. W takim razie jest szansa,że ta miesiączka nie przyjdzie w najbliższym czasie i wtedy zrobię test. Z tym lekarzem to ,tez nie weim kiedy się udac by nie było za póżno. Za dwa tygodnie moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi pleas Nietsety nie ma pewnosci czy to bóle przed okresem czy bóle we wczesnej ciazy. Musisz zrobic test zeby sie wyjaśnilo. a jeśli chodzi o lekarza to jak już bedziesz wiedziała "na czym stoisz" bedziesz mogla sie zastanawiac kiedy do niego isc. Mam nadzieje ze bedzie po twojej myśli. Życze powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
maMani- zawsze mam przed okresem ostry tępy ból w podbrzuszu i nie da się wytrzymac bez tabletki. Tutaj ten ból jest zdecydowanie lzejszy, nawet powiem ,że to nie ból ale taki lekkie..ciągnięcie? ale lekkie, na tyle ze tabletek nie trzeba brac tak jak przy okresie Czy to mozliwe zeby macica juz sie rozciągała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpewniejszych informacji udzielilby Ci lekarz." Na moje oko" jest to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
na moje oko juz też. Objawy mam takie które by wskazywały raczej na ciąże. Brak okresu, ból w podbrzuszu jako rozciągająca się macica, plamienie implantacyjne było. Piersi są jędrne,ale przed okresem tez akie mam i po tez.:) Włosy takie jakies gładsze ,nie puszące się jak wczesniej. Jestem spokoniejsza,nastroje, w sumie zawsze chwiejne. Poczekam czy jutro nie dostanę okresu i w eekand zacznę sprawdzać test. Potem kiedy mam isc do lekarza jeżeli test będzie na +? za dwa tygodnie czy za tydzień od testu? Jak mówiłam jestem przy końcu 4tego tygodnia - od okresu ostatniego. Teraz będę wchodziła w piaty tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kolo 7 tygodnia isc. tak 7-8 tydz bo bedzie juz widac ładnie wszystko na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
No najlepiej 7 tc isc,ale czy to nie za póżno na załozenie karty? moze trzeba badanie krwi wykonac, jakies badanie ginekologiczne, usg .Idąc w 7 tc boję sie ze będzie cos nie tak, cos co mozna bedzie wykryc wszesniej np w badaniu krwi?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko od lekarza zalezy ale ja sie nie spotkalam jeszcze z tym zeby na 1 wizycie karte zakladał. badania ci zleci ogolne- mocz morfologie cukier grupe krwi... takie pierdólki. Moze ci zlecic toksoplazmoze a jak nie zleci to sie upominaj i o cytomegalie tez pytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi please
jakbym przyszła-6-7 tc to powinien załozyc juz karte mimo iz to pierwsza wizyta by była.Nieuwazasz? A tak na marginesie. jestem w taim razie pod końcem pierwszego miesiąca wychodzi na to :) Liczę sobie w necie mój poród i jeden wychodzi tego drugi tego a trzeci tego.te trzy daty po sobie występujące i kalendarz ciązy przepowiada. Nie wiem juz jaki brac.Wziełam ten po środku.Jeden w tę czy w tę to nie ma znaczenia? Przynajmniej znam znak zodiaku dziecka juz:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×