Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matczysko

nastolatek-problemy wychowawcze

Polecane posty

Gość matczysko

mam straszny problem z moim nastoletnim synem, uczniem gimnazjum. Jego bunt, brak zorganizowania, niechęć do przyjęcia pomocy ode mnie i mojego męża, doprowadziły do tego, ze po raz drugi nie zdał. Już nie wiem co robić. Szkoła z internatem? Nawet nie chcę myśleć o ośrodku szkolno wychowawczym, bo tam syn zupełnie pogrążyłby się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam też mam dzieci w podobnym wieku. Może on nie chce pomocy tylko zwyczajnie porozmawiać, jak partnerzy. Może są przedmioty które lubi bardziej niech na tych się skupi napewno jak zauważy że coś mu lepiej idzie to uwierzy że da sobie rade z czymś trudniejszym. Pochwal go za najmniejszy nawet sukces. W żadnym wypadku nie myśl nawet o szkole z internatem to katastrofa, syn poczuje się odrzucony a mimo że się do tego nie przyznaje on Was potrzebuje. Przede wszystkim spokojna rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

A może niech sam do tego dojdzie. Nad opiekuńczy rodzice to tez nic dobrego. Zmuszanie tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Btw chyba powinno być tak, że mając problem sam powinien przyjsc. Dajcie znac, że jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Xxx napisał:

Btw chyba powinno być tak, że mając problem sam powinien przyjsc. Dajcie znac, że jestescie

Nie widzisz, ze to temat sprzed 11 lat?!Trzeba było archeologiem zostać, skoro lubisz uskuteczniac wykopaliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×