Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

Wlasciwie... do czego kobietom faceci?

Polecane posty

gdyby nie obowiązki związane z wychowaniem dzieci, mysle ze mąz mógłbybyc ale dochodzący, taki na spacer, do łóżka, na imprezy, do przytulenia, pocieszenia, taki przyjaciel...ale nie koniecznie musiałby ze mną mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, karty na stol... Wydaje mi sie, ze wiem do czego moglbym kobiecie byc potrzebny. Chodzi o tak zwane bezpieczenstwo. Ale jakiej odpowiedzi moglbym sie spodziewac? Bo "nie wiem" to jednak mogloby zabolec. Czysta teoria, zatwardzialy singiel jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gra o wszystko .
Chyba zeby sie pochwalic kolezankom, ze nie jestes frajerka i masz faceta ;) A tak serio, to brakuje mi kogos, na kogo moglabym zawsze liczyc, kto dzien w dzien bedzie mi mowil ze jestem piekna i seksowna, z kim weekend wynierzemy sie w gory i pospacerujemy albo pooddychamy atmosfera strego zamku .... Komu ja poiwem, ze jest najbardziej z meskich facetow, ze jest moja podpora, dla kogo gotowanie bedzie przyjemnoscia a nie obowiazkiem, /jesli umie pochwalic/ .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
no wlasnie do kochania czyli do przytulania,siatek targania,no to faktycznie kochanie mowie wam milosc to jest pojecie abstrakcyjne,jak dluzej pomysle,to lista mi sie wydluza,facet mi jest jeszcze potrzebny do wycierania kurzu na lampie,bom niska i z taboretu nie siegne,ale zawsze mozna drabine kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratta
Facet jest po to, zebym mogla go Kochać, przytulac, calowac, piescic, kochac sie z Nim i zeby On mnie przytula itd... Zeby miec dla kogo zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wymiany kranu jak cieknie,albo powieszenia polek ale zawsze mozna jakiegos \"pana remonciarza\" wziąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąglekochamitęeee
odpowiedni facet ...do życia, nie materialnego, ale do poznania uroków egzytencji...we dwoje, ....do tulenia w nocy, do pobudki pocałunkami, uśmiechów gdy razem,żartowania ,szaleństw po nocy, wsparcia gdy smutno, do zajmowania się obolałymi cyckami :-), i innych banalnych i poważnych spraw...z odpowiednim facetem życie kobiety nabiera smaku, charakteru...zupełnie jak w kuchni..potrawa , nawet z najdroższych składników, potrzebuje smaku,aromatu , serca kucharza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie odp na gł pytanie wersja mojej kolezanki, która jest szalenie zakochana i planują ślub, mężczyzna jest potrzebny zeby był, kiedy przyjdzie zły dzień w pracy powiedział, że ją kocha i stawią czoła problemom we dwoje, żeby wspierał ją i kochał, co do reszty będąc razem wszystko się uda, zaznaczę, ze mają udane życie sypialniane... moja wersja: facet po prostu ma być... ja szukam 3w1, mężczyzny, przyjaciela, kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleko na wschodzie
żebym czuła się bezpiecznie, żebym czuła wsparcie, musi być przyjacielem który zapewnia mi potrzebę bliskości aby akceptował moją osobowość i był pomocny w podążaniu wspólną drogą... właśnie do tego jest mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi facet byłby potrzebny
do tego, żeby mieć komu pomarudzić, do kogo sie przytulić, komu ufać, dla kogo starać się być lepsza niż jestem, dla kogo gotować, być czułym, dobrym człowiekiem. No i do seksu też:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przemieszczania ciężkich mebli :D:D:D A tak serio, ponieważ ostatecznie mozna jakichś tam tragarzy wynająć...to chyba do towarzystwa :) Żeby mieć z kim porozmawiać, pośmiać się, poprzytulać i poseksić :) A powody \"praktyczne\"? Radzę sobie sama, wiec chyba nie są istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo facet to taki przyjaciel na wyłączność i nie chodzi o to ze nie ma prawa sie przyjaznic z kimkolwiek innym ale zawsze partner/ka powinien/nna byc najwazniejszy/a no i dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdfsdf
mój jest mi potrzebny: - do bycia tulonym - do tulenia mnie - do rozmów - do drobnych napraw i większych remontów - do panowania nad naszymi psami - do usuwania pająków z mieszkania - do seksu - do rozpieszczania go - do dawania się rozpieszczać do reszty nie potrzebuję nikogo innego, jeszcze kiedyś będę chciała od niego dziecko, bo sobie sama nie zrobię, od byle kogo też nie przyjmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej
Naiwna młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A człowiek to przedmiot? Jak spodnie czy majtki, że ma być do czegoś? :o Gdyby nie drugi człowiek, nie byłoby niczego. To złudzenie, że nie potrzebujemy nikogo. Żyjemy dzięki innym ludziom i dla innych ludzi, cokolwiek o tym myślimy. Bez miłości nic nie ma sensu. Każdy każdemu wilkiem. Do czego dążyć? Do kupna kolejnej bluzki? To ja wolę mieć przy boku kogoś, przez kogo uczę się innego spojrzenia na świat, przez kogo płaczę i się śmieję, kogoś kto sprawia, że moje życie nabiera innego sensu. Nie jestem lesbijką i najzwyczajniej w świecie zakochuję się w mężczyznach. Nie chcę od niego dzieci, nie chce żeby był lekiem na samotność, nie chce żeby był dla samego bycia. Chcę go, bo pragnę go kochać. Uczynić swoje życie bogatszym. Dzielić się z kimś swoimi sukcesami, a jeżeli wyrazimy oboje takie chęci, to założyć rodzinę. Żyć dla czegoś wiecej niż dla prymitywnego zjeść, wysrać. Pomagać komuś. Móc kogoś wysłuchać. Być dla kogoś podporą. Nie ma w tym nic romatycznego i im dłużej żyję, tym bardziej cenię wartość miłości, różnej miłości. Trzeba być słabym człowiekiem, żeby porzucać swoje ideały dlatego, że inni tak nie robią. No nie robią, bo nie chcą, nie potrafią, nie mogą. Ale to są inni. Nie ja. I nie widzę powodu dlaczego miałoby mi się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
wodze ze wiele kobiet pisze, e do seksu do kasy itp\ ja potrzebuje miec kogos jak wroce z pracy, chce miec na kogo czekac np moj wraca o 17 i o 16 mam motylki( dlugo jestesmy razem) chce miec do koko sie przytulic ucalowac, zasnąc ,,pod jego pacha'' a mowiac tj jak kobiety wyzej przedstawione nie musze np kibla naprawiac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... obraz, który się pojawia jest w przybliżeniu taki. Młodym paniom jest potrzebny do zrobienia dziecka. Instynkt macierzyński jest silny. Potem to już potrzebny jest przyjaciel drogi życia. Właściwie nie musi to być ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z kolorową, mieszkanie pod jednym dachem z innym gatunkiem jest męczące :) Ja gdy wchodzę do łazienki delektuję sie widokiem podniesionej deski :P i nie słucham żali, że feng shui ucieka do kanalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek.dupaczek
...no chyba tylko do tego żebym miała się na kim wyładować-na przyjaciołach nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka12324
Wredny prowokator-wiesz co , Ty to w sumie masz rację-mam dzieci , męża juz -na swoje szczęście -nie mam.Oglądam w telewizji co chcę i kiedy chcę , wstaję i kładę się kiedy chcę a nie tak hak jemu pasowało, tapety mogę sobie zmieniać 5 razy w miesiącu jak mam ochotę i tak by można ciągnąć w nieskończoność.SIELANKA. Twoje pytanie jest świetne i godne przemyślenia. A gdyby je odwrócić/ do czego facetom są potrzebne kobiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×