Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

Wlasciwie... do czego kobietom faceci?

Polecane posty

Gość morgie
anda granda ma racje . Milosc to jednak egoizm . KOchamy za cos . KObieta kocha swojego chłopaka , a nie dziecko z Afryki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem was nie rozumiem dlaczego w was tyle pesymizmu aż jestem bardzo zaskoczona miłości nie ma ale twierdzenie trochę śmieszne fakt w świecie jest coraz mniej miłości, ale to nie znaczy, że jej nie ma w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgie
ale milosc jest tym samym co seks . To tez przywiazanie do jednej osoby i moze ci sie niedobrze robic na dzwiek slowa milosc. a kochajac kogos wchodzimy z nim w uklad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sformulowane pytanie
morgie -> mowisz o worku na spermę, a topic jest o kobietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgie
w milsosci zawsze jest egoizm . KOchamy kogos ale chcemy w zamian by on tez nas kochał proste . CZegos oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miłosci i marzeń
do inteligentnych dyskusji, do wypłoszenia szczura z domu do wlezienia na dach Lubie męzczyzn, lepiej mi sie z nimi pracuje i gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się powtórzę-mnie do napraw i cięższych prac fizycznych bo mechanik ,spec itp to przecież mężczyźni ; jeszcze facet jest mi potrzebny by poznać inny,męski punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
no dlaczego twierdzicie ze kogos kochacie,chcecie sie dla kogos poswiecac nawet jak ten ktos ma was gdzies,poswiecic siebie calkowicie dla drugiej osoby,podcierac jej na starosc tylek nie z przywiazania,tylko z taka sama radocia jakby to bylo na pierwszej randce,pewnie nie,albo niewiele jest takich ludzi,ludzie sa z natury egoistami,ja tez,jestesmy z kims zeby slyszec ze jestesmy potrzebni,naladniejsi,najmadrzejsi,ze ta osoba nie moze bez nas zyc,bo ktos dobrze gotuje,sprzata,jest dobry w lozku,no to jest wygoda a nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, a kwestia posiadania faceta. Zaobraczkowania, zmuszenia do popisania aktu notarialnego wlasnosci, ciagle jest aktualna? Czy ja jestem przewrazliwiony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze brak nam wytrwalosci, zeby szukac kogos bliskiego idealu i godzimy sie na nieidealna osobe ze strachu przed samotnoscia? Moze wolnosc jest wtedy gdy samotnosc juz nie straszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są potrzebni... bo wibrator nie umie kosic trawy i wyrzucać śmieci... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
sa kobiety co sie akurat szczurow nie boja,ale to mi nasunelo ze oprocz ze do seksu mezczyzna mi potrzebny,to jeszcze do wyganiania pajakow,oj robale sa bllllle,faktycznie jak sie cos w zyciu przegralo to klapki z oczu spedaja,poza tym do czego my jestesmy mezczyzna potrzebne?Do seksu,potem sprzatania,gotowania i do seksu,a na starosc do tylkow podcierania,bo kobiety zyja dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inzynierowie naprawia ten feler wibratorkow i nastepna generacja bedzie nie tylko kosila trawe i wywalala smieci, ale jeszcze prawila komplementy i mowila: "nie masz celulitu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny prowokator --brak nam wytrwałości by szukać to raz a dwa życie jest cholera krótkie i w pewnym momencie chyba ludzie sie boją ,że sami zostaną bez rodziny i dzieci i się \"parują w obraczki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz "Wredny..." i co wtedy stanie się z facetami? Czyżby rzeczywiście mięli wyginąć... ech troszeczke szkoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
Wredny masz plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotkie? Tak, ale ... Milosci i tak nie ma to nie mam co filozofowac :) Jeszcze raz zachecam do wypowiedzi szczerych, gdybyscie Panie mialy powiedziec swojemu facetowi do czego go potrzebujecie, co by to bylo? Wolno bajerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jest potrzebny, żeby było z kim pójść na spacer, czasami wyskoczy na zakupy (i wlecze biedny te siaty)... ale śmieci to zawsze musi wyrzucać! no i oczywiście potrzebny jest wieczorkiem ;-) (a czasami i rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kochania, ale wiadomo ze najczesciej mija miłość a związek trwa i trwa, a przeciez tak mało jest fajnych kochających szanujących się związków i to z długoletnim stażem u homo sapiens wychowanie potomstwa i okres kiedy musimy nad nim roztaczac opiekę (również materialną) trwa dość długo, dlatego tez często niedobrane pary tkwią w swoim bagienku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×