Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolkkkaaaa

NIE MOGĘ DOPASOWAĆ SOBIE STANIKA

Polecane posty

Gość ja mam prawie
tyle co ty wiolka 70 i 82 i nosze 75 b i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne:) ogladam czasem na tvn style jak dobrze wygladac nago i tam babki nosza np C a pozniej okazuje sie ze dla nich prawidlowy rozmiar to E!! ja jak przymierzalam te ostatnie to babka mi sie wpakowala do przymierzalni bo chciala doradzic i tak mi doradzala zeby tylko sie stanikow pozbyc:o byly takie nie na mnie bo jakies szerokie na dole a zwezajace sie u gory, tak jak przy stroju kompielowym, i ja mam niby to kupic:o albo mowie jej ze za duzy obwod to mi mowi ze kazdy to kupuje i nikt nie narzeka, ze sobie babki zszywaja:o no super, mam kupic i siedziec i zszywac sobie zeby obwod miec mniejszy?:o bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mały biust według best bra 65 D ale normalnie w pl można pomarzyć. więc z braku laku czasem kupuje 70c. panie zawsze oferują mi 75 a/b ostatnio jedna powiedziała mi prosto w twarz ale pani przecież ma c! grr.... a jak wspomniałam o 65d to już w ogóle śmiech na sali. w pl chyba jedyny rozmiar 75b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
no wlasnie trzeba kupic dobry stanik od razu mojej kolezance tez probowala wcisnac taki sztywny i mowila ze to po kilkakrotnym praniu bedzie bardziej miekkie no nie, co za baby lece, zycze owocnych poszukiwan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
nibys bo takie sklepy stacjonarne mają zakres 75 a b c 80 a b c itd:( szukaj w necie dobrze dobrany stanik to podstawa, aja nie czuję że go noszę :) W KOŃCU warto wydać nawet te 50 zł ( sa też po 200 zł staniki ale to dla zamoznych ) zeby w koncu poczuc komfort ktory jest wazny przy kazdym biuscie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axela27
A gdzie ja kupie stanik w rozmiarze 65 G? Do tej pory nosilam 75 B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te rozmiary konczace sie na C:o wkurza mnie to bo tyle ladnych stanikow robia, kolezanka moja ma taki ladny czarny z czerwona wstazka, widze bo po podlodze sie wala:P a ja moge pomarzyc o takim:( raz kupujac staniki babka mi pokazala dla karmiacych kobiet, nie wiedzialam czy plakac, czy sie smiac czy isc i to naprawde przymierzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczylam na tym kalkulatorze i wyszedl mi polski rozmiar H, ciekawe gdzie ja moge taki stanik dostac, chyba na zamowienie sobie uszyje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axela27
W H&M widzialam rozmiary do D, ale to sa te rozmiary stereotopowe, a G to tylko w internecie. Ale bez mierzenia mam kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest to ze nie kazda kobieta ma takie same piersi jedna ma ktore sa na wprost, a inna ktorej lekko na boki ida wiec trzeba mierzyc:( ja w ciemno nie lubie kupowac bo pozniej jak by mi nie pasilo to bym juz sobie dupy nie zawracala wysylaniem i bym tylko kase stracila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam szukam już jeden mam :) tylko muszę poczekać na kartę kredytowa żeby mieć paypala:P no i właśnie kupowanie w necie mnie wkurza;/ obrazki są zawsze na kobietach z dużym biustem i cholera wiedzieć jak on na mnie będzie wyglądał. wiadomo że coś w czym duży biust na zdjęciu wygląda super nie konieczki9e na moich cytrynkach będzie wyglądało dobrze. staram się kupować te najmniej rozciągliwe 70c (z takiej sztywnej bawełny) nie wspominając o tym że są przecież takie stulacie ze kupuje stanik bo po prostu potrzebny mi do jakiegoś ciucha i wtedy musi być na już;/ a te bezczelne baby (oczywiście nie wszystkie) wciskają mi kit ze przecież tu jest rozmiarówka tak i tak i on jest dobry grr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ta rozmiarówka działa! Zawsze nosiłam biustonosze 75 C, ale kilka dni temu chciałam sobie kupić biustonosz do noszenia bez naramiączek, pod letnie bluzeczki, także chciałam, żeby dobrze się trzymał. Pani w sklepie zaproponowała mi rozmiar 70 E ;) I co>? Nigdy nie miałam tak idealnie dobranego stanika:) Więc dzisiaj, kiedy trafiłam na tą tabele i zobaczyłam wynik, sama się do siebie uśmiechnęłam ;) Moje wymiary- pod biustem 69, w biuście 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild_berry---> a gdzie ten sklep?? i jakie ceny:P niestety byłam tam gdzie best bra wypomniała że w pl są i rzeczywiście ceny duuuuuuuuże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
ja mam pod biustem 73 w biuscie 85 i nosze 80b pasuje mi dobrze ni8e wiem skad wy te f g h bierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannnnnaaaa---> 80 d to z pewnością za dużo ja się nie znam więc nie będę sie wypowiadać. pauje ci tylko dlatego że nie mierzyłaś innych i nie miałaś sie jak przekonać ze rzeczywiście może być lepiej. wiem z doświadczania. pomiędzy moim biustem a twoim jest zaledwie kilka centymetrów różnicy pod. i na pewno ci wszystko lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninka cud dziewczynka
Dzięki temu topikowi wreszcie mam super dobrany stanik :) kupiłam w "ciemno" w necie w mellissie , przymierzyłam i pasuje idealnie ...bedę juz zamawiać trzeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
nie D tylko B nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannnnnaaaa---> pomyłka tylko z klawiszem jak to pisałam myślałam przez cały czas o 80b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
i w tym B nic mi nie lata ani nic pasuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomania
danaaaaa - tobie pasuje, ok ale spróbuj kiedyś przymierzyć według kalulatora - sama zobaczysz różnicę. dla mnie np proste - jak mam stanik z drutem, gdzie jest drut - powinien wskazywać środek pachy - a w za małych stanikach nie sięga i robi się pod pachą bułka. a z przodu wylewka z dekoltu i zamiast 2 piersi mam 4 albo sześć bułek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
ja tam zadnych bulek ani chlebow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby dobrać odpowiedni rozmiar
obwód pod biustem musi być ściśnięty stanikiem. To nie ramiączka mają trzymać cycki tylko pod biustem stanik! Jak masz 75cm pod biustem to musisz nosić 70 i wtedy dobrać rozmiar miseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfdskdjs
heh a ja nigdy nie mierzylam biustu bo prawie nic tam nie mam wiec kupuje na oko takie malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
jak sie nosi B to tam nie ma za bardzo co podtrzymywac na tym obwodzie czy naramkach wiec co za roznica czy 70 czy 80 wazne zeby nie spadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannnnnaaaa---> spróbuj zmierzyć mniejsze choćby 70 c a nie wychodzące z kalkulatora 65d. przecież nic ci nie zaszkodzi a 80b to tak jakbyś nosiła rozmiar xl ,mając rzeczywiście s. nawet z małym biustem jest co podtrzymywać i formować. czy jak byś ubrała spodnie xl i spadły ci z dupy to uważałabyś ze są dobre bo ściśnie się je paskiem? bo tak rozumujesz z stanikiem. stanik tylko po to żeby go mieć równie a nawet lepiej będzie jak nie będziesz go w ogóle nosić. nie masz bułek ani chlebów bo po prostu stanik wisi na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
nie mam bulek i chlebow bo stanik dobrze na mnie lezy ani nie spada ani nie wisi jest akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
ciekawe w jakim sklepie w ogole znalazlabym to 65d przeciez takich rozmiarow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana kochanie na bazarze
nie ma :O:O ale w sklepach porządnych są właśnie- ktoś kto ma mały biust nie odczuwa róznicy i nie czuje ze stanik jest zle dobrany poki nie znalazlam tu wątku w ktorym pomaga best bra bylam nieswiadoma ze moj rozmiar to 70F jak znajdę trochę czasu to wkleję zdjęcie:P i zobaczycie czy wygląda na F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana kochanie na bazarze
aaa dziewczyny ja wszystkie staniki KUPIŁAM W CIEMNO znając rozmiar 70e/f- zalezy od firmy i co? wszystkie miękkie, pasują idealnie jakby były na mnie szyte aha madchen - moja mama nosi 70 H/I i nie miała problemu z zakupem w necie :) również jest zachwycona i w koncu po 30 latach ma dobry stanik!!! a jesli ktoś się nie zna- to proszę się nie wypowiadajcie, bo piszecie głupoty, ja nie znając się na czymś konkrentym nie piszę o tym słowa zeby nikogo nie wprowadzac w błąd i zeby komus uswiadomisc ze mam rację gdy wiem, ze jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnnaaaa
nie kupuje na bazarach, raz w zyciu widzialam obwod 65, tyle ze seria dla nastolatek i miska a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×