Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolkkkaaaa

NIE MOGĘ DOPASOWAĆ SOBIE STANIKA

Polecane posty

Gość wiolkkkaaaa

mam 69 pod biustem i 83-84 w biuscie jaki rozmiar powinnam nosic? w sklepach proponuja mi 75 b lub 80 b ale nie sa mi wygodne a biust i tak w srodku plywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkkkaaaa
przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
http://www.bra-fitter.prv.pl/ a tu masz kalkulator , wpisz na dole swoje wymiary i się dowiesz co nieco, ale i tak czekaj na best_bra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
juz Ci policzylam wyszlo 60E- tak to prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym spróbowała rozmiaru 70 B, miseczka wtedy mniejsza a pod biustem idealnie. Ale moze czekaj na info od tej Bra cos tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkkkaaaa
wlasnie 70b jest mi za mala miska i rozjezdza mi piersi na boku bo ten srodek jest za szeroki, kolezanka mi mowila ze mozna sobie od zlego rozmiaru znieksztalcic piersi dlatego sie tym zainteresowalam, ale jak wlasnie w jakims kalkulatorze wyszlo mi jakies wlasnie f czy g to myslalam ze to jakies blad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
oj widac Bubba ze się nie znasz ja na 76 cm pod i 94 w biuście noszę rozmiar 70 F zdziwiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak
70b jest za male to wez 75 b i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaa
Ja mam pod biustem 77, w biuście 87 i wyszło mi że mój polski rozmiar to 70 C. Hehehe, ciekawe co ja bym tam włożyła. Jakiś dziwny ten kalkulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak
przeciez takich rozmiarow jak 60e nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka_kulka
Pewnie rozmiaru 65 GG też nie ma? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
no nie wytrzymam, jak kupujesz tylko na bazarze to takiego rozmiaru nie doswiadczysz... :( http://allegro.pl/item376006550_freya_zeta_28e_60e_bialy_nowy.html proszę oto jeden z 60-tek miska jest różnicą w obwodzie biustu i pod biustem więc pomyśl zanim palniesz głupotę rozmiar 70 c i przykładowo 75 c nigdy nie bedzie tym samym rozmiarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg stanikomanii
jak nie ma jak ona ma taki biust? staników może nie być, ale to nie jej wina, tylko producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole mam problem zeby stanik sobie kupic:( mam niby 75/80d ale dupa, nigdzie nie moge takiego wyszukac:( nie stac mnie na razie zeby kupic za 100zl stanik:( jak normalne np po25zl przymierzam to sa robione tak ze im wieksza miska tym wiekszy obwod:( teraz jestem w anglii i znalazlam fajny sklep z biustonoszami i przymierzalam juz kilka i sa super a stoja po 12 funtow tylko:) miseczki sa ok i obwod nie ejst automatycznie wiekszy:) i do wyboru do koloru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to dobija ze jak mam wiekszy biust to musze brac co jest:( zazdroszcze tym co maja male C bo moga sobie wybierac kolory, fasony i w ogole:( niesprawiedliwe to!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg stanikomanii
staniki powinny byc szyte na prawdziwe biusty - takie, jakie mają kobiety a nie na to, co kiedyś wymyślili jacyś mądrale i uważaja, że dobrze a kobiety mają się dopasować, do tego, co oni uszyli. poza tym podobno rozmiarówkę stworzono kilkadziesiat lat temu a od tego czasu kobietom powiększyły się piersi, więc te ich rozmiary "przeciętne" się zdezaktualizowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
madchen a jakie masz wymiary?? staniki z wyprzedazy ja kupuje po 20 -30 zl na takie po stowie szkoda mi kasy ( a te co mam przed wyprzedaza tyle kosztowaly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej teraz to nie mam nawet jak zmierzyc bo nie mam tej metrowki :P ale tak okolo 80pod biustem, a w biuscie to z 97chyba kiedys sobie mierzylam i tak okolo gdzies bylo:) pamietam raz babka mi dala rozmiar E to byl dobry ale cholera w obwodzie o wiele za duzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, nie znam sie. Jak bym miała siebie mierzyc według tego kalkulatora to by mi skali zabrakło!!!! hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg stanikomanii
i wlasnie - strasznie malo fikuśnych staników, w duzych rozmiarach - a co do duzy to juz ma byc tylko czarny, biały, bezowy i 3 o fasonie trochę innym? jakby były takie staniki (bajeranckie, kolorowe) w moim rozmiarze, to bym kupowała i kupowała - a tak muszę szukać, polować, przez neta - a to nie to samo niż iść sobie jak biały człowiek do sklepu i przymierzyć przez lustrem. ja wiem, przez net też jest ok, ale wiecie o czym mówię? po prostu handlowcy w normalnych sklepach zwykle robią wielkie oczyska że ja chcę takie dziwne rozmiary - w sumie mało pod biustem a duża miska - bo oni to tylko takie myslenie, że duża miska - szeroko pod biustem a poza tym im większa miska tym bardziej ascetycznie i babciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkkkaaaa
a gdzie mozna kupic takie 60e za te 20-30 zl? mi tez troche szkoda kasy na jeden stanik za 100 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez o tym mowie:( przed wyjazdem chcialam sobie dokupic jakis stanik bo tak szczerze mowiac to mam tylko 3 bo nigdzie znalesc dobrego nie moge:( i wrocilam z pustymi rekoma, babka rece rozlozyla bo miala tylko im wieksza miska tym wiekszy obwod:( a sa jasne ze sa staniki na taki biust, ale jak dla babc 70letnich bez gabki i bez drutu, wiec ja dziekuje za takie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
Bubba no i dlatego masz taki zdeformowany biust :P:P bo nie masz pojecia o prawidlowym rozmiarze- no moze cudem udalo ci sie dopasowac bazarkowy stanik nie wstydz sie, ja tez kiedys nosilam 75d ktory od razu zdejmowalam po przyjsciu do domu bo bylo cos nie tak, albo lepiej 75 c i te bulki- wyplywajace bokiem cycki staniki mozna znalezc na allegro czasem bez metek i niedrogo, ale wiolcia musisz poczekac na best bra ona jeszcze cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam jeszczce z praca ale jak dostane pierwsza wyplate to lece kupic przynajmniej z 2 staniki te po 12:) sa swietne i rozne kolory, jedne z koronka, inne tez byly jakies bajeranckie:D a co wazne mialy tez do kompletu majtki bo ja jak kupuje te tanie staniki to w zyciu do nich majtek nie mam i czasem tak chodze, bialy stanik a majty zolte:D:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkkkaaaa
poczekam, poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana miałas dopisać się do
madchen, ale wiesz fiszbiny musza przylegac z przodu porzadnie i obwod nie moze sie przekrecac, szkoda sobie niszczyc biust za mlodu, potem bedzie za pozno, no i nie moga robic sie buleczki- jak jest za mala miska mamnadzieje ze trafisz dobrze, bo zle dobrany stanik to katorga i czasem meczymy się latami dopóki ktoś nas nie uświadomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×