Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

ogromnie zazdrosna jestem o byłą dziewczynę...

Polecane posty

Gość pasta lososiowa
moze jej nie kocha ale nadal \"cos\" do niej czuje i to niezaprzeczalnie!!! moze mu minie ale watpie... do tej zasranej ciastkarni nawet nie waz sie isc! powiedz mu ze jesli tak bardzo jej zalezy niech ona przyjdzie do was a najlepiej gdzies do ciebie- gdzie to ty bedziesz pania u siebie- kumasz? i za pewne ona zrezygnuje no chyba ze jest masakryczna ignorantka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.......
jezuuu dziewczyno to kopnij go w dupsko skoro nie mozesz sie pogodzic z jego przeszloscią i jego ex i po klopocie!!! jak ludzie lubia sobie komplikowac zycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta lososiowa
pewnie ze tak jest laska chce sie pokazac pewnie sie wystroi, wymaluje itp i bedzie mogl was sobie porownac na lajfie! chce mu sie pokazac bo wie ze on jest na jej skiniecie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta lososiowa
a ty sie tak nie daj w sexie sie nie uklada mowi ze tak nie mial to tez mu powiedz ze z bylym takich histori nie przerabialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta lososiowa
a jak gada o niej to powiedz mu tak: no widzisz taka "fajna" laska a tak cie sponiewierala...podziwiam cie misiu za tak mile nastawienie do niej, powiem ci ze to bardzo motywujace.....pewnie zapyta w jakim sensie to powiedz a nie nic tak sobie mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta lososiowa
acha i dodaj ciekawe co moj byly mysli na moj temat? moze tez kiedys przypadkiem na siebie wpadniemy w pzu lub ciastkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasto łososiowo --dziękuję za wszystkie porady = dużo mi dały ponieważ są takie luzackie a zarazem bardzo mądre i Wam wszystkim dziękuję za rady !!! wczoraj na dniach Bydgoszczy spotkaliśmy jego byłą z siostrunią - MÓJ NIC O NIEJ NIE GADAŁ :) hehe wiem że będę teraz wredna ale jego byla wyglądala beznadziejnie ,w porównaniu do mnie = i bylam trochę wypita i mówię do mojego : Ja: \"Siostrę twojej bylekj znam = prowadzial się beznadziejnie ,a ta twoja też nic specjalnego =SZARA MYSZ -myślałam że stać ciębylo na fajniejszą dupę ,a to tylko SZARA MYSZ -mój widzialam byl w ciężkim szoku \" nic nie odpowiedzial ,oczka zrobil duze i stal bez slowa w takim byl szoku jak to powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliiiinka
Kochana przeczytałam Twój cały topik i też uważam ,że Twoj chłopak musi coś czuć do byłej w dodatku dziwne,ze po tym co zrobila śmie jeszcze tak o n iej sie wyrażac,że gadali itd,. miałam kiedys chłopaka ,którego zdradziła dziewczyna to jej nienawidzil, dalo sie wyczuc to na odleglosc, onma dzwonila do niego chciala powortu, wtedy sie ze mna spotykal i zmieszal ja z błotem powiedzial ,ze kocha mnie i tyle , nawet zmienil numer, a zachwoanei Twojego wskazuje na całkiem co innego , ja osobiscie dalabym mu np tydzien i powiedziala,ze jesli nie przestanie Ci mowic o niej , bo jest Ci bardzo przykro to zrywam, na pewno bym tak zrobiła , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewam se
a nad czym tu dyskutować? pusciła jelenia kantem, obraziłm się ale jakby kiwnęła palcem to by do niej pobiegł a ciebie spławił bez żadnych oporów ciesz sie że ona go nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm -myślę że jesteście w błędzie i to wielkiim ! On mi ostatnio powiedzial ze nawet gdyby byl sam NAWET to choćby mial być sam do końca życia to nie był by z nią a nie mówiąc juz o tym że jestem ja ,poza tym powiedzial ze dobrze że tak się stało jak się stało bo ma mnie teraz !!! To fakt jest dla niego z pewnych względów ważna -choćby sex ale jestem na 100% pewna że mnie dla niej nie zostawi tzn. to nie chodzi bron boże że ja się boję iż mnie zostawi dla niej -tylko o to jaki mial /ma do niej stosunek ale jednak mnie przekonal i przekonuje że ma wobec niej olewczy stosunek bedę potem bo mykam na śniadanko do rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co ma mówić
że jest z tobą bo ona go nie chce? weź........facet jest zdołowany, obrażony, zgrywa że mu nie zależy ale to co piszesz świadczy że tamta to dla niego ideał :D a może to zakompleksiony pasztet (ten Twój) i zyje w przeświadczeniu że miał ładna dziewczyne, czerpie z tego dumę a ty jak mówisz że to SZARA MYSZ to mu pokazujesz że był w wielkiim błędzie? to w końcu ładna jest ponadprzeciętnie czy szara mycha ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie przeciętna dziewczyna ,dla niego widać jednak nie :( nie no nie jest zła ,szczupla ,wysoka ,w miare dlugie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska laska
z ta \"szara mysza\" zagralas swietnie - strzal w 10. Faceci nie znaja sie na urodzie! Dla nich ladna jest ta, ktora podoba sie innym, poprzednia byla dla niego ladna, \"bo sie sasiedzi gapili\", prawdopodobnie on liczy sie z Twoim zdaniem i teraz \"przejrzy\" na oczy... Moj obecny zerwal z jedna laska, bo jego Mama powiedziala, ze dziewczyna ma... \"rapciate\" stopy (wielkie, szerokie i guzowate). Z nastepna zerwal, bo Mama powiedziala, ze ma \"nos jak klamke od zakrystii\". O mnie powiedziala, ze jestem kurdupel (fakt, jestem, ale poza wzrostem niczego mi nie brakuje) - ona sama ma ok. 180 cm. Przy kolejnym z nia spotkaniu wypalilam: Male kobiety sa do kochania, duze do sprzatania! Po moim wyjsciu \"Jedynak Mamusi\" uslyszal: Kurdupel, ale pyskaty, podoba mi sie! Podobam sie juz 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może coś jeszcze więcej potraficie mi powiedzieć na temat tej sytacji ??? czemu tak wyczulona jestem na ta jego byłą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eya
wyczulona, przeczulona, bo kompletnie niepewna swoich uczuć i pozbawiona poczucia własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciclam dodac kilka slow od siebie. Moj chlopak byl z panna kilka miesiecy. Nie byla taka super dla niego ale caly czas sprawdza jego profile na roznych stronach internetowych i mnie rozwniez i to po kilkanascie razy. Jest to bardzo meczace. Nienawidze o niej sluchac ani nic z nia zwiazanego. I nie mowcie,ze denerwuje Was takie zachowanie. Bo ja probowalam z tym walczyc. Ufam mojemu facetowi ale jestem tak zazdrosna,ze zazdrosc wygrywa. Kazdy maly krok ktory mi nie pasuje mnie zlosci:( i to nie jest mile:( tymbardziej,ze wiem,ze ona nadal go kocha. Ale nie pozwole jemu chodzic np na imprezy gdzie ona jest samemu bo nie ufam jej .... jest zdolna do wszystkiego. Moj facet mnie naprawde kocha ale trudno jest walczyc z byla dziewczyna i to nie jest tak,ze powie sie \\\"daje sobie z nia spokoj\\\" i tak bedzie... Jedyne co mi przychodzi na mysl to jakims cudem to zaakceptowac chociaz sama nie wiem jak to zrobic. A jesli chodzi CAmeron22 o Twoja historie to jedyne co mi przychodzi na mysl to po prostu nie pytaj sie o to ludzi tylko sama musisz przemyslec tak naprawde czy jestes w stanie zapomniec o tych slowach i cieszyc sie swoim szczesciem. Tylko musisz jeszcze sobie sama powiedziec, czy Ty naprawde w nim widzisz same zalety czy jestes w nim az tak bardzo zakochana ze nie potrafisz tego dostrzec. I moze byla tamta byla ladna. Ale skoro teraz jest z Toba to moze naprawde musi cos do Ciebie czuc. I to co masz w srodku moze przebic 1000 lepszych cial ;) tak mi sie wydaje... Ja nie ejstem brzydka dziewczyna mam powodzenie. i jeszcze jedno tak Ty bedziesz sie czula we wlasnej skorze tak Cie bedzie odbieral facet. Powiedz sobie jak jestes atrakcyjna wymien swoje atuty a zobaczuysz ze Twoj narezcony tez to zauwazy;) daj znac jak tam sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ;) po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi moge stwierdzic,ze podobalo mi sie to co zrobilas w Bydgoszczy... Jak ja zmieszalas z blotem ;) 5 dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAXX
Ej Cameron i co dalej ?Gadałaś z nim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ! Mam podobny problem... Jestem z facetem 3 miesiące. On wcześniej był z dziewczyną 3 lata, rozstali się w kłótni, ona miała bardzo dobry kontakt z jego rodzicami... Nawet teraz dzwoni do nich, jej mama również dzowniła do niego mówiła żeby się pogodzili itd... On mi mówi że dla niego to temat zamknięty i nigdy z nią nie będzie.... Kiedyś dużo mi o niej opowiadał, bolaly i bolą mnie te słowa... Mówił np. że on jej wystarczał, że przecież ona nie była taka ostatnia z urody, ostatnio mi powiedział że nie chciałby na ten czas i na tą chwile iść ze mną na impreze gdzie byłaby ona.... Nie wiem co mam o tym myśleć, jest mi cieżko... Coraz bardziej angażuje się w ten związek a im więcej zaangażowania tym bardziej bolą takie rzeczy i słowa. Co mam robić ? Powiedzieć mu o tym ? Czy przemilczeć ? PROSZĘ O POMOC ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że temat stary ale może ktoś zajrzy.Jest mi ciężko...Spotykam się od niedawna z chłopakiem.Narazie kilka spotkań,więc nie poznałam jeszcze jego znajomych i rodziny.Ale jestem cholernie zazdrosna o jego byłą.Była to dużo ładniejsza i zgrabniejsza dziewczyna niż ja :(.Długie blond włosy,zgrabna,sukienki,spódniczki itp.Ja mam krótkie włosy brązowe(musiałam ściąć przez chorobę),wyniszczone chorobą ciało,blizny po kolejnych operacjach a ostatnio jeszcze więcej kilogramów po lekach.nie znoszę kiecek,krótkich bluzek,wstydzę się swojego ciała,jestem typem "chłopczycy".Nie chodzę na plaża,nie znoszę jezior i morza bo wstydzę się swojego wyglądu.Boję się spojrzeń kumpli jak mnie w końcu poznają...Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffdddddddddddddddd
no ale czy Ty jestes normalna????? Jak by mi facet cokolwiek bakal o swojej bylej to ja bym mu wykrzyczala co sadze. Ty masz mu powiedziec prawde co sadzisz ,ze Cie to boli , ze zastanawiasz sie czy on cos do niej czuje ble ble ble- wszystko! I co Ty dziewczyno sie przejmujesz ze mu to powiesz. Jak on sam taki glupi jest zeby o tamtej wspominac to trzeba mu powiedziec. Po ile Wy macie lat - chyba 20. Dojrzali, normalni i madrzy faceci tak sie nie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×