Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

Do czego...

Polecane posty

...drogie Panie czujecie, że jesteście potrzebne swoim facetom? Nie chodzi mi o konkretne odpowiedzi partnerów, ale o Wasze odczucia, dlaczego są z Wami. Jednocześnie mówię od razu, odpowiedź \"nie wiem\" bardzo boli. To taki temat brat \"Po co jest facet?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są kompletnie bezsensowne pytania (oba), nie sądzisz? Bo skoro ludzie SĄ ze sobą, to znaczy, że po coś są sobie potrzebni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsensowne? Być może, ale ja mam wrażenie, że nawet nieformalny związek toczy się z powodu bezwładności i lenistwa, może strachu. Boimy się zacząć od nowa mimo, że dzień dzisiejszy nie cieszy. Egoizm też gra rolę, chcę mieć kogoś do pogadania i wyjścia na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy, gwoli wyjasnienia. Facet śpi z mamusią, żeby się schronić przed potworami siedzącymi pod łóżkiem, z każdą inną żeby zaatakować ją potworem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie czuje ...czy sie jest potrzebnym czy nie a te kretyńskie pytania\'\'kochanie gdzie jest młotek\'\' Jak sie człowiek zaczyna zastanawiać czy jest potrzebny to...związek sie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale może są patologiczne samcze przypadki, które potrzebują, a jednak nie okazują, z jakiegokolwiek powodu? Nie chodzi mi o zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi od partnera, tylko o stan, kiedy dwoje jest razem i jest dobrze, albo trochę gorzej i czy jest jakiś powód "On mnie potrzebuje z powodu..." Czy jest to sprawa bycia i nie poddaje sie defincji? Irytuje mnie powiedzienie "nie wiem do czego jestem tobie potrzebna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot...................
dla mnie to takie przedmiotowe, do czego mam byc potrzebna???? po prostu chce byc, kiedy mnie potrzebuje, chce aby był -nawet nic nie mowiac, gdy ja potrzebuje jego......byc blisko, wiedziec, ze mysli o mnie-to daje siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot...................
hahahahaha a co chcesz może za żonę Japonkę?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot...................
ło hohoho no moze nie za zone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że wrednemu żadna odpowiedź nie da satysfakcji... Ja sobie daruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot...................
a mi sie wydaje, ze on juz odpowiedz ma, tylko sie ukrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot...................
toz to przeciez tylko wredna prowokacja ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałbym nauczyć się czerpać satysfakcję z odpowiedzi. Niestety nie udaje mi się :P Odpowiedzi jest tyle ile par i nie zamierzam uśredniać, ale chcę poznać opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot...................
odpowiedzie tyle, ilu ludzi na tym swiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×