Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

siedzę dzisiaj sama w domu...

Polecane posty

zostałam sama na noc :O na razie jest luz, w sumie trochę śpiąca już jestem... jak tylko zachce mi się wstać, to pójdę się wykąpać, a później tv pooglądam. w sumie jeszcze jasno na dworze. mam nadzieję, że jak się ściemni, to nie zacznę się bać i nie będę słyszeć jakichś podejrzanych dźwięków :O trochę stracha już mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to smaoooooo
hehe ja tez mialam byc sama dzisiaj ale poprosilam mlodsza siostre zeby u mnie spala bo tez mam jazdy w nocy i boje sie spac sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zostałam sama
kolega opowiedzial mi prawdziwa historię:był sam w domu ,zasnąl ,obudziło go mruczenie,westchnienia,gdy otworzyl oczy ujrzal nad łózkiem męzczyznę z broda,bujal sie lekko i pomrukiwal,kolega zaczal tak się drzec ze obudzil sąsiadow.Nie wie kim byl ten człek,pewnie jakis umarlak ktory pomylil domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się śmiać, ale ja się boję ciemności :O zasypiam przy telewizorze, bo inaczej jakieś głupie myśli mi do głowy przychodzą, boję się zmarłych :O ost. mi się tv popsuł, to włączam radio z telefonu, a jak się budze koło 4 i jest jasno to dopiero wyłączam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdhytre
Do kiedyś zostałam sama Zajebiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
autentyczna historia a niech dowodem prawdziwości będzie moja nieskalana opinia na forum :D w środku nocy do mojego pokoju włazi starowinka w brudnym płaszczu i pyta o drogę :D pominę szczegóły, dość że była to babinka chora na altzheimera, którą przez pół dnia poszukiwała policja i która jakimś cudem trafiła właśnie do mojego domu :) od tego czasu zawsze sprawdzam czy zamknęłam drzwi zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdhytre
Switezianeczka, Ty też mnie zabiłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz wychodze ale wcale mi sie nie chce,mam ochote posiedziec sama w domu przy winie i sie podolowac:(a tak mam dola wiec wyjscie do ludzi nic mi nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale była zywa
najgorzej z umarlakami bo Ci zazwyczaj nie chcą odejść tylko straszą do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co prawde pisze:P ostatnio ogladalam sobie film z facetem obok mojego pokoju patrze na drzwi a jakas cholera mi idzie w strone kompa, no to ja heja za nia i patrez czy nic z kompem nie robi:D ale nikogo nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak usłyszysz ciche
westchnienia,stąpanie,kroki to na pewno umarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 lat u siebie w domku bez problemu moglabym zostac sama ale u mojej babci po tym jak umarl dziadek spalam 3 razy i to byly moje ostatnie 3 razy nigdy wiecej :O dydyd az mnie dreszcz przeszedl teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak bal sie na blair witch project jak wyszlam do lazienki nacisnal pauze bo nie chcial zostac sam, fakt byl to film ktory dziala na ludzka wyobraznie ale mi sie srednio podobal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszetowiedziec
czemu boisz się zostawac sama w domu? przeskrobałaś coś? Choć to trochę mroczne to mimo wszystko na logikę nic się nie powinno dziać. Wywoływałaś duchy? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam kiedys ale tylko kawalek bo mi sie nie podobal wcale. moj sie chowa pod koldre jak ogladam horror:D nie ma to jak miec prawdziwego faceta w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×