Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambooszek

Marynata do kurczaka!!!

Polecane posty

Mam filety z kuciaka na jutrzejszy obiad ;) Przychodza tescie wiec trzeba sie popisac! Wyczytalam ze kurczak smakuje lepiej jak sie go na noc zostawi w marynacie. No dobra tylko w czym konkretnie??;p Bo chyba nie w osolonej wodzie?! Jestem leszczem kulinarnym i sie nie znam na gotowaniu! Co mam: sos sojowy, sol, mleko, jajca, cebule, sos sojowo-grzybowy i jakies przyprawy do mies i zioła... co w czym i zeby bylo łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w czym te filety trzymac zeby wytrzymały do jutra?? w folii? w plastikowym pudelku? w misce?? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajja
Ja robie tak- olej, troche octu balsamicznego, jak nie masz to sok z cytryny, sol i prztprawy jakie lubisz, Ja polecam czosnek, papryke slodka i papryke ostra. Moze byc plastikowe pudelko, miska z przykrywka, albo worek foliowy zapinany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajja
sos sojowy tez jest dobry do tej marynaty, tyklo , wiadomo wtedy mniej soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cranbiii
można też przyprawę do grila,albo łyżkę miodu,sok z cytryny,chili,ząbek czosnku,odrobinka vegoety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sposob to: kurczak pokrojony w sporo kostke, marynata: maly koncentrat pomidorowy, troche ketchupu, zmiazdzony czosnek, przyprawy (sol, pieprz, curry, papryka, etc. - zero vegety itp.), ocet winny; wsyztsko raezm wymieszac i dod lodowki, nastepnego dnia robie szaszlyki i wrzucam na grilla - niebo w gebie :), czasem smaze i tez jest pyszne; oostanio robilam w marynacie z grenadyna, wyszlo swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz musztarda po obiedzie ;) ja filety z kury marynuje w mieszance oliwy, cytryny, czosnku i ziol, a potem smaze na zloto na oliwie z maslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczita, pewnie tak, ale moze jeszcze komus sie przyda :) moim innym sposobem jest marynowanie kurczaka w roztrzepanym jajku z duza iloscia przypraw i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczita, pewnie tak, ale moze jeszcze komus sie przyda :) moim innym sposobem jest marynowanie kurczaka w roztrzepanym jajku z duza iloscia przypraw i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×