Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutniałka

TAK MI SMUTNO,CZEMU MI NE WYCHODZI ZAJSCIE W CIAZE?

Polecane posty

Gość smutniałka

zalozylam topik dla tych dziewczyn ktore sa zawiedzione ,smutne lub zle ,ze kolejny raz nie udalo sie! mimo,ze dlugo sie nie staramy bo dopiero 3 cykl ale ja zalapalam dola probowalam wszystkiego! sex w dniach plodnych, pupa do gory,świeca itp i nic!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może stań na rzęsach
?:O Ile masz lat, pewnie nie więcej niż 23, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniałka
dlaczego tak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniałka
probuje zadko sie kochac-nie wychodzi czesto-nie wychodzi podajcie jakis zloty srodek i nie poiszcie wyluzuj bo wyluzowalam puki @ sie nie pojawila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale powiedz ile masz lat
tylko szczerze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniałka
22 maz 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 lat i synka 4 latka .teraz staramy się już jakieś 6 m-cy i nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniałka
a z synkiem dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferry punk26
moja siostra tez miala ten problem , starałą sie o dziecko z męzem kilka cykli i nic , az wreszcie pewna znajoma jej kobieta w pracy powiedziala zeby sobie kupiła "-kamień księzycowy" wiec moja siora poszłą do sklepu z takimi drobiazgami i kupiła ten kamien około 10zł... niek poza nia w domu niemógł dotykac tego kamienia , miala go na rzemyku na szyji kamien ten sprzyja płodnosci , sprawia ze kobieta jest bardzo płodna a jezeli juz ma w lonie dziecko to ciaza przebiega zdrowo i prawidlowo , a poród jest o wiele mniej bolesny ten kamien dziala , siostra zaszłą w ciaze w nastepnym cyklu od momentu kupna kamienia A DLA KOBIET KTÓRE NARAZIE NIEPLANUJA CIAZY - mając ten kamien sprawia on ze miesiaczka jest bezbolesna kupcie "kamien ksiezycowy" i sie przekonajcie siostra tez niewierzyła w to i sie smiala z tego ale pomogło to jej i jest w 6 m-cu ciazy:) , to jest link kamienia http://www.centrumorion.pl/orion/artkamienie2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferry punk26
jest na ostatniej pozycji na tym linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferry punk26
to naprawde dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to poprostu
efekt placebo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zabobony
kamień księżycowy - ale się uśmiałam. Ale jest to śmiech przez łzy, ze ludzie w takie przesądy wierzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ehhh, jakby nasze życie zależało od kamyczków, jakie by wszystko było łatwe i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferry punk26
moja siostra tez sie smiala bardziej niz ty ale jednak zadzialało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa takie sytuacje w naszym życiu, które można nazywać zbiegiem okoliczności, lub jak koleżanka powyżej nazwała to efektem placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferry punk26
oj jejku , nawet jezeli byłby to efekt placebo , to taki efekt tez pomaga , a moze moja siora wmówiła sobie ze to dziala??? i dzieki temu jest w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferry punk26
czasem dobrze jest sobie cos wmówic by pomóc szczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia odpowiedź nr 7
Słabo się pieprzysz - taka jest przyczyna :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniałka
ja sobie tez wmawiam,ze sie uda i co? i nic:O jak wy to robicie,ze sie za 1 razem udaje?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mysliomy
Nie myślimy, że sex który uprawiamy z ukochaną osobą ma prowadzić tylko do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkakakka
Tragedia, naprawdę, pewnie bezpłodna jesteś. 22 lat i trzeci cykl nie możesz zajśc w ciążę. No to pewnie już nigdy nie zajedziesz. Głupota powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wierzyłam że uda
się od razu, a UDAŁO się:) i to dwa razy z tym, że za pierwszym razem nastąpiło u mnie poronienie samoistne:( nawet lekarz nie zdążył potwierdzić ciąży tylko test...:( 7 tygodni po poronieniu ponownie zaszłam w ciążę i dziś jestem w 34 tygodniu:) dodam jeszcze, że wcześniej przez 5 lat stosowaliśmy stosunek przerywany jako metodę antykoncepcji więc miałam podwójne wątpliwości co do tego czy w ogóle uda mi się zajść w ciążę, a jednak udało się od razu, gdy tylko postanowiliśmy mieć dziecko aha! i w wieku 29 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniałka
widzisz problem nie polaga na tym,ze tragizuje jesli nie starasz sie o dziecko to nie wiesz jak czlowiekowi zalezy i sie martwi jak nie wychodzi... jest jakas recepta w jaki sposob sie starac tak aby sie udalo? perzed owulka,w trakcie i po? kocham swojego meza i czerpoiemy mnustwo przyjemnosci z sexu ale i pragniemy dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno KUP SOBIE
ZAMIAST TEGO GłUPIEGO KAMIENIA KSIEZYCOWEGO TEST OWULACYJY ----------------------TEST OWULACYJNY I GWARANTUJE CI żE ZAJDZIESZ W CIążE O ILE WYKLUCZA SIę U CIEBIE SCHORZENIA LUB BEZPłODNOść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga na te dni \"płodne\"... część dziewczyn uważa, że ma owulację książkowo w 14 dniu i zawód.... a próbowałaś kochać się od skończenia krwawienia do końca cyklu co 2-3 dni? 3 cykle bez efektu to norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wierzyłam że uda
mam nadzieję, że nie myślisz iż owulacja przypada w 14 dniu cyklu jak tu ktoś napisał, bo to kompletna bzdura i wszystko zależy od długości cyklu, a sama owulacja pojawia się zawsze na około 14 dni przed @ u mnie owulacja w tym cyklu, w którym zaszłam w ciążę miała miejsce dokładnie w 17 dniu cyklu i wiem to oczywiście z obserwacji, a nie z żadnych wyliczeń starania zaczęliśmy w 10 dniu cyklu i tak co drugi dzień aż do 28 dnia cyklu pomimo, że wiedziałam doskonale kiedy była owulacja;) jeden raz zdarzyło nam się przez dwa dni pod rząd;) w 32 dniu cyklu test pokazał piękne dwie kreski:) może spróbuj tak jak my? hmm?;) powodzenia:) daj znać czy się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutniałka u mnie już się zaczął 8 cykl i nie wierzę żeby mogło się udać... zaczynam myśleć o adopcji.... jak ktoś zachodzi w ciążę w pierwszym cyklu to łatwo sie doradza, ale jak się przeżyje tyle rozczarowań to trudno się uśmiechać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×