Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_in_red21

jak to jest z tym instynktem?

Polecane posty

mam 25 lat i nie jestem pewna czy chce miec dzieci ale ... zastanawiam sie czy nagle nie zmienie kiedys zdania a wtedy okaze sie, ze jest za pozno. nie chce czekac nie wiadomo ile z jednej strony ale z drugiej nie jestem pewna czy w ogole jestem odpowiednia do roli matki. a czas leci ... no i jak sie do ciazy przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak nie bedziesz miec dziecka, to nigdy nie bedziesz miec tak w pelni instynktu macierzynskiego, ale zastanow sie nad decyzja o dziecku, bo dziecko bedziesz miec do konca zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in black 32
ja nie miałam instynktu, zaszłam w ciaze w wieki=u 31 lat i dopiero jak urodzilam sie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynaaa
ja mialam wpadke w wieku 23 lat - wszystkie pozytywne uczucia pojawily sie juz w ciazy. Ciesze sie, ze nie musialam sama wybeirac, bo bym sie nie zdecydowala nigdy pewnie, a okazalo sie, ze macierzynstwo to cos genialnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka chuda
podpisuję się pod obiemy wypowiedziami powyżej :) podobny wiek u mnie, wpadka na całego, przeżyłam totalny szok! ale teraz jestem przeszczęśliwa, że będę mieć dzieciaczka :D u mnie instynkt pojawił się dopiero w II trymestrze. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×