Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apolianka

Ważne

Polecane posty

Gość aszagti
a beta hcg robiłam w 9 dniu cyklu i w 14 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
czy powtórzyc usg? czy test czy beta hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmomaniaczka
gdyby była ciąża, nie ważne czy prawidłowa czy pozamaciczna test by to wykrył, co do usg, to zależy od stadium zaawansowania, ale doświadczony lekarz przy sprawnym sprzęcie nie powinien się pomylic chyba niepotrzebnie sobie coś wkręcasz a jak masz jakieś dolegliwości to równie dobrze mogą to byc zaburzenia hormonalne lub stany zapalne, tak czy siak lepiej to dobrze zdiagnozowac bo i tak wymaga to leczenia jak nie ufasz swojemu lekarzowi, idz do innego, wykluczysz wtedy ryzyko błędu lekarskiego i uspokoisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
u ginekologa na usg byłam 3 miesiące po ostatnim stosunku i powiedzial ze nic nie ma , macica jest pusta ale moze on mial zły sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmomaniaczka
na testach akurat się nie znam bo nigdy ich nie robiłam, więc nie jestem w stanie ocenic Twoich wyników, poszukaj na forach ginekologicznych, albo w normach labortoryjnych wpisz w google interpretacja wyników laboratoryjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
pytalam sie pielęgniarki w przychodni o te moje wyniki beta , i powiedziala ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno trzymiesięczna ciąża ma już kilka cm wielkości, Więc ten lekarz musiałby być ślepy a sprzęt mieć sprzed kilku stuleci gdyby tego nie zauważył. Ja mam lekkie podejrzenie - albo masz co najwyżej 12 lat że takie głupoty piszesz albo to jakaś kolejna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
dzidzia , wiesz ja mam 17 lat i słyszalam ze lekarz sie pomylił bo kolezaka byla kiedys u ginekologa i powiedzial jej ze nie widzi ciazy a w ciazy była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
wiec teraz nie ma sie pewnosci nigdy bo-testy sie myla - lekarze tez czasami -okres w ciazy mozna miec do 5 miesiaca i jak tu sie nie bac?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trzecim miesiącu??? To on faktycznie musiał być ślepy. A po twoim temacie obok niestety muszę stwierdzić że nie jesteś poważną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
dzidzia bo sie boje bardzo , bo juz nie jestem z tym chlopakiem zostawil mnie i poszedł do innej:( a mam mdłosci i czesto sikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
kolezanka której lekarz nie zobaczył ciazy była w 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaany
nie dziwię się że cię facet zostawił... puknij się w główkę może to sprawi że jedyna twoja szara komórka załapie że nie jesteś w ciąży. Długo to jeszcze będziesz ciągnąć? Do 9 miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
bardzo sie martwie , bo OKRES w ciązy mozna miec do 6 miesiaca nawet - testy sie myla - lekarz tez sie pomylił (mojej kolezance)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 5 tc to mogę zrozumieć (choć ta w tych czasach jest mało prawdopodobne), bo wtedy w macicy widać tylko małą plamkę, nazywana przez nas fasolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raany
to twoja mantra co? odczep się od tego w końcu. skoro nie wierzysz lekarzowi ani testom ani nawet bhcg że o usg nie wspomnę to czego chcesz tu? Ja ci mówię -jesteś w ciąży!!! Urojonej!!! Zadowolona??? To zabieraj się stąd i przestań wszystkim zawracać głowę i zaśmiecać forum setką tematów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
albo moze sprzęt był popsuty albo jakis mało konkretny i dlatego nie wykrył ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz to i ja tracę cierpliwość. Weź ty spadaj na bambus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszagti
bo naprawde sie martwie i mam bolące piersi:O i czesto sikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolianka
Aszagi - zajęłaś mój topik:( Dziewczynki, jeszcze jedno pyanko - kiedy pojawią się senność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
ja nigdy nie bylam senna w ciazy, bylam kulka energii, wszystko mi sie chcialo szybko i urodzilam tez szybko, bo w 1,30:) moj maz chodzil za mna i mowil, ze jestem w ciazy na pewno, bo jakas dziwna jestem, a ja chociaz bylam dwa tygodnie po terminie @ sie wzbranialam jak moglam ( w jakims szoku chyba bylam:):)), w koncu to on przyniosl test i kazal sikac:):)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppp
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×