Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolcia-M

ZA ILE MOGE SPRZEDAC TAKIE UBRANKA???

Polecane posty

Gość jolcia-M

Dziewczyny mam kilka fajnych rzeczy i chcialabym je wystawic na Allegro ale nie wiem jaka moze byc cena.Pomozcie!!! Mam zimowa kurtke na 74-80cm razem z odpinananym polarkiem +rekawiczki.gruby bezrekawnik MEXX na 92cm,nowa sztruksowa kurteczke na 18-24 mies,lekka kurteczke z miekkiego jeansu na6-12 mies,sweterek z welny,3 koszulki,2 koszule (BURBERRY,BEN SHERMAN) i nowa polarowa bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Poczekaj na sezon na cieplejsze ciuszki. Po drugie ciężko powiedzieć ile weźmiesz za ciuszki. Licytujący mogą dać 100 zł, albo mniej, a mogą i dać 200. Na Allegro nigdy nic nie wiadomo. Jeśli mogę Ci coś doradzić - postaraj się poszukać najpierw nabywcy wśród swoich znajomych, dlaczego? ponieważ na Allegro od kwoty za którą sprzedasz zestaw zapłacisz prowizję.........tak więc warto poszukać nabywców w swoim otoczeniu, lub np. dać ogłoszenie na jakimś forum (dwukropek) ze zdjęciami, niż babrać się w Allegro. Nie wiem również czy chce Ci się bawić w obrabianie zdjęć do aukcji, akurat ta kwestia jest bardzo ważna na Allegro - ładnie obrobione zdjęcia robią lepsze wrażenie. A to zajmuje trochę czasu, a jeśli tego nigdy nie robiłaś to zajmie Ci to dużo czasu (niby to proste, ale trzeba się wprawić). No i dział odzieży dziecięcej jest bardzo "zawalony" ofertami, tak więc by sprzedać jak najlepiej trzeba by wystawić z opcją wyświetlania na stronie kategorii (co najmniej) a to dodatkowe koszty - wcale nie małe, bo 12 zł. Kwestię 8 zdjęć w galerii aukcji da się obejść, i płacisz tylko za miniaturkę (jeśli będziesz chciała z niej skorzystać) aczkolwiek to i tak o niewiele obniża koszty związane z wystawieniem przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia-M
Chyba masz racje -popytam znajomych bo ubranka sa prawie nie noszene.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100% popieram wypowiedź PO PIERWSZE. Nic dodać nic ująć. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×