Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mocna katharsis

kochane, co sadzicie o tej sukience, mogla bym isc w niej na wesele.?

Polecane posty

wybieram sie na wesele. czy mogla bym isc w takiej na wesele, co o niej sadzicie? http://www.imagic.pl/files//8716/./pipip.jpg kolor habrowy jest ponoc modny. szukam czegos - prostego a zarazem stylowego. zastanawiam sie tez nad dodatkami- jakie buty [chodzi o kolor] fason mysle zakryte peep toe. a moze delikatne sandałki? co sadzicie nad zlotymi dodatkami / srebrnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaoooo
mnie sie bardzo podoba i uważam że jest jak najbardziej na wesele :) Ja buciki wybrałabym czarne, i sadze ze bylyby to peep toe. Wydaje mi sie z tych dwóch kombinacji obywda kolory bylyby ok (np w formie delikatnych sandałków). Jednak jesli chodzi o peep toe postawilabym na bezpieczną czerń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba. wybrała bym srebrne dodatki sukienka prosta więc mogą być bardzo ozdobne. srebrne buty, srebrna torebka i naszyjnik lub długie kolczyki. hmmm zakryte peep toe?? że co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- zakryte peep toe w sensie - ze pietka zakryta :) bo sa tez z odkryta pietą. a mogly by byc np : czarne peep toe, zlota torebka kopertowka, zlota bransoletka i zlote kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaoooo
mnie bardziej przekonywałaby czarna kopertówka i do tego ewentualnie złota biżuteria. Ale sadze, że złota kopertówka i czarne buty też mogłoby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaoooo
no albo tak :) Też wolałabym czarną kopertówke i do tego srebrną biżuterie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmtt
srebrne dodatki najlepiej by do niej pasowały- byłby to bardzo oryginalny ubiór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga.dzinka
ładna, o ile nie masz obwisłych cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaoooo
też wolę srebrną biżuterię :) Do czarnej kopertówki i czarnych butów będzie pasować ta i ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genialne dziewczyny jestescie !! a jak z wlosami? lepiej spiete czy rozpuszczone? sadze ze spiete byly by bardziej eleganckie i szykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaoooo
ja mam kręcone takie do połowy pleców, i też wybieram się na wesele w lipcu, ja ogólnie nie lubię siebie w upiętych włosach, więc może je podepnę jakoś z przodu, ale tak żeby luźno opadały. A jakie masz włosy? Wieczorowa fryzura to niby jednak jakieś ładne upięcie, ale zależy jak Ty się czujesz w upiętych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaoooo
hm, sama się zastanawialam nad zakupem takowego, ale nie mam żadnych doświadczeń i troche się obawiam. Moja koleżanka kupiła taki zwykły materiałowy, jednak miseczki były od środka na brzegach zrobione takim jakby paskiem z silikonu, co ma zapobiegać zsuwaniu. Więc napewno wiem, że coś takiego istnieje :) Musi byc dobrze dopasowany i będzie ok :) Ja własnie na taki postawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno- w przypadku rozpuszczonych nie trzeba gnac do fryzjera a w przypadku upiecia- jak najbardziej... hmm a stronke wlasnie przegladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie :) Tymbardziej, że z kręconymi włosami trzeba się umieć obejść i już oczyma wyobraźni widzę jak fryzjerka robi mi z nich siano :/ A może dramatyzuję ...;) Zazdroszczę prostych włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooGoo
sukienka jest przesliczna, klasyczna, elegancka -rewelacja. Mam ten sam kłopot co Ty - muszę znaleźć coś na ślub koleżanki. i w związku z tym mam pytanko- mogłabys zdradzić gdzie kupić taką sukienkę? totalnie nie wiem gdzie niedrogo kupić coś klasycznego. zwykle takie fajne kroje są dostepne tylko w Mango, i podobnych sklepach,a tam niestety ceny z kosmosu :o proszę, powiedz gdzie ją wypatrzyłas? ja ubrałabym do niej czarne peep toe, czarną kopertówkę i dłuuugie srebrne kolczyki. no, ewentualnie fajną srebrną bransoletę. będziesz wyglądała nieziemsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goo Goo - czasem w najbardziej niepozornych sklepach można znaleźć cudeńka za racjonalną kasę. Sama nie wiem gdzie szukać, ale też nie chce wydawać majątku, dlatego pochodzę po takich klasycznych niefirmówkach :) Ewentualnie zajrzę do orsaya - tam moja koleżanka upolowała swoją na wielkie wyjście. Widzialam też niedawno w teranovie czarną klasyczną sukieneczke za niecałe 60 zł ! Jedyny minus to taki jakby naszyty fragment paska na wysokości talii, ale sadze ze dałoby się to odpruć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayharsis śliczną wybrałaś :) ładnie wygląda na ciemnych włosach :) I ten kwiatuszek :) Będziesz wyglądała przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×