Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mocna katharsis

kochane, co sadzicie o tej sukience, mogla bym isc w niej na wesele.?

Polecane posty

Gość GooGoo
własnie - tylko ja chyba nie potrafię szukać..... :/ nie znoszę zakupów....mieszkam w malym miescie i jak się wybiore na całodzienny rajd do większego miasta w poszukiwaniu- jedna wielka klapa. tym razem musi być inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocna katharsis--dzięki za wytłumaczenie bo kompletnie zbiłaś mnie z tropu tymi zakrytymi peep toe:P hmmm tak sobie pomyślałam że świetne by były czarne buty i torebka z jakimiś srebrnymi dodatkami w postaci zapięcia, naszywki czy kamyka itd. i tylko z wyraźnymi super długimi kolczykami. a co do stanika to po prostu przełóż ramiączko na szyje lub kup bardotkę . mogę ci poleci włoskie lilly niestety mają uboga rozmiarówkę 65 d ani 70 e czy coś innego niż standard na pewno nie dostaniesz ale to że powleczone sylikonem i głęboko wcięte nie drgną podczas tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - musze pokombinowac z tym stanikiem, moze dobry by byl wlasnie z ramiaczkiem przez szyje zym ze silikonowym! musze znalezc taki ! googoo- u mnie tez zakupy to utrapienie, dlatego wole szukac dodatkow! najwieksza przyjemnosc. zawsze mam problem z sukienką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooGoo
Katharsis, widzę że kupiona na allegro. swoją drogą- ładne rzeczy ma ta osoba :) i całkiem niedrogie :) i nawet coś w moim rozmiarze znajdę :) super! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooGoo
42 musze lecieć, odezwe się póxniej pozdrawiam Was :) i owocnych poszukiwan dodatków Katharsis 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis a masz może pod ręką linka do człowieka z allegro skąd sukienka :D Bo googoo mówi że ma fajne rzeczy :) Chetnie bym popatrzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sądze ze nie :) Jak juz się na którąś zdecydujesz, to później dobierz kolczyki :) Tak żeby nie było za pstrokato. Ale spinka będzie pięknie ozdabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszka- niestety linka nie mam. :( sukienka kupiona dosc dawno... narazie uciekam ;) do nauki - sesja :/ jesli bedziesz miala jakis ciekawy pomysl na dodatek, fryzurkę odezwij sie , napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis :) Będę zaglądać. Sama będę czegoś szukać wiec jak się na coś natknę to dam znać :) Ja już mam sesję za sobą, czego i Tobie życzę :) Trzymam kciuki :) Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka bardzo ladna:) Jesli chodzi o dodatki to postawila bym zdecydowanie na srebro w malej ilosci mianowice srebrne sandalki raczej wysokie i kolczyki tez srebrne jakies duze wydatne i wtakim zestaniwniu juz nic wiecej no ewentualnie mala kopertowa torebka czarna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juira
Nie czytałam odpowiedzi ale napisze co ja sądzę - teraz chodzi się we wszystkim, często bywam na weselach i ludzie już tak często nie paradują w super kreacjach jak kiedyś, zwykle kupuje się takie rzeczy, które można jeszcze wykorzystać na codzień np niedzielny spacer czy jakąś elegantszą kolacje/obiad... To TOBIE ma się podobać nie pytaj innych bo każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooGoo
Szyszka, jeszcze nie. Czekam na Dzien Matki Boskiej Pieniężnej :) Wypłata po pierwszym, więc idę w bój. a to bój będzie naprawdę, bo ja kłopot mam z dużą pupą i kupno sukienki [lub spodni], to ogromne wyzwanie, zrezygnowanie, mnóstwo przekleństw i odgrzane kompleksy. Nie lubię zakupów z tego własnie tytułu. no ale jak mus to mus. w dodatku chyba będę świadkiem na tym ślubie, więc muszę wyglądać bardziej elegancko, niż planowałam..no i czarna sukienka odpada.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___agniszkaa__
buty..hmm.napewno nie jakieś szpile..tylko stylowe czułenka albo balerinki będą pasowac jak ulał...może srebrne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×