Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaaa928711

zmieniłam się w ciązy

Polecane posty

Gość inkaaaa928711

cześć. jestem w ciąży . zastanawia mnie czy inne kobiety też tak mają. Otóż czuję że się zmieniłam psychicznie. Raz spokojna innym razem wybuchowa i mnie wszystko wkurza.Mam w rodzinie parę która ma problem z zajściem w ciążę, teraz jak sie dowiedzieli to wielce chcą utrzymywać kontakt a wcześniej mieli nas w pupie. Wkurza mnie to troche bo im nie chodzi o mnie tylko o te dziecko :( ona teraz chce żebym jej na bieżącą relacje zdawała jak się czuję co mi dolega i wogule, teściowa to samo wielce opiekuńcza się teraz zrobiła od ''OKA'' dzwoni pyta się co i jak a mnie już jej sam głos drażni bo wiem że to wszystko takie sztuczne jest, mam ochotę powyłanczać telefony, wykasować programy komunikacyjne i niech mi wszyscy dadzą święty spokój :( chcę czuć psychoczną wolność, niechcę się denerwowować, najlepiej zaszyję się do końca ciąży i już.Niemam ochoty na towarzyskie spotkania. Niemam depresji niemyślcie sobie, tak jakbym się bała że ktos mnie urzeknie czy jak??bo narazie ciąża przebiega ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje zachowanie jest jak najbardziej normalne:)Wiekszosc kobiet w ciazy przezywa hustawke nastrojow.To wina szalejacych hormonow.Ja najbardziej rozdrazniona bylam pod koniec ciazy i po porodzie przez pierwsze tygodnie.Nie martw sie i staraj sie skupic na sobie i na dziecku a nie na dalszej rodzinie.Gwarantuje ci ze twoj stan psychiczny ulegnie poprawie do 6 tyg.po porodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaa928711
dzięki :) mam taką płaczliwość, czuję że potrzebuję ''prywatności'', spokoju, a niektóre zachowania ludzi mnie doprowadzają do wkurzania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalka:)Ja tez "chowalam"sie w najchetniej w 4 scianach przestaly mnie bawic imprezy i towarzystwo.Raz jak bylam juz w zaawansowanej ciazy wpadl o 21 tesc myslalam ze go pogryze tak sie wkurzylam chocby dlatego ze o tej godzinie lezalam juz w lozku.Bedzie dobrze zobaczysz musisz przywyknac do tego:)Zycze ci szczesliwego bezstresowego donoszenia ciazy i zdrowego slicznego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×