Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jednak prawo nie mohery

14 latka jednak będzie miała aborcję

Polecane posty

Gość madziattttt
a nie za pózno,ona jest już chyba po 12 tygodniu ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak się klechy wszędzie wpierdalają!!! Chore państwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaaa
ona tak na prawde nie chce czy tam nie chciala usunacv ale jej kazdy to wmawial chamy jedne to jej zycie:/!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
ale dziecko i tak matka dziewczyny by utrzymywała i wychowywała,więc miała jak nabardziej prawo domagac się aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
bez sensu by o losie młodej dziewczyny decydowały osoby postronne i niezainteresowane, w końcu nikt za nią ani nie urodziłby ani nie wychowałby tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa caninaaaa to idź daj się zgwałcić, a później się mądruj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
najwięcej krzyku zawsze podnoszą Ci którzy w niczym by takiej dziewczynie nie pomogli.... mogłabym zrozumiec gdyby jej proboszcz namawiał do urodzenia dziecka, zebrał w parafii pieniądze na wyprawkę i generalnie otoczył opieką matkę i dziecko w przyszłosci....ale wszyscy zawsze dużo gadają a nic nie robią to tylko news i tania sensacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkda,tego małego nienarodzonego dziecka.Jeśli to było dziecko poczęte z gwałtu,to wspólczuje dziewczynce,a jak się pusciła co chyba jest prawdą to nie żal mi tej gówniarki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
kto zapewniłby tej dziewczynie ukończenie wykształcenia, zawód, pracę i środki na utrzymanie dziecka ? NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
gdyby ta dziewczyna dostała 1000 zł od każdej osoby która wypowiadała się w temacie, byłaby ustawiona do końca życia, a tak każdy mielił jęzorem po próżnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
nikt jej nie zgwałcił - zaszalala z ze swoim 15 letnim chlopakiem dziecko mozna zawsze oddac do adopcji wiec argument o utrzymywaniu odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za aborcją i dobrze
sie stało. Usnuneła. Pięknie. 14 lat to nie wiek na rodzenie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
wg prawa polskiego jednak był bo seks z 14 latka jest karalny i uważany za gwałt nawet jeśli ona tego chciała...dziwne to prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
to czy aby na pewno ona została zgwałcona?zawsze tak się można zasłonic! jak było na prawde wie tylko ona.jesli to faktycznie był gwałt,to czemu ten chłopiec nie ponióśł kosekwencji?jesli nie on,to jego rodzice. ja pracuje z młodzieża i to jest różna młodzież.jak obserwuje te 14-sto latki...to niewinnymi dziećmi one już niestety nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lat czy 20 co za roznica, zaszla w ciaze powinna za to odpowiadac jak nie chciala dziecka mogla poprostu je urodzic i oddac do adopcji. Ehhh gówniary :/ tylko dzieci na tym cierpia a one sa bez karne :/ chyba ze kiedys ja sumienie bedzie gryzlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sasiadka tez kuzwa zaszla w wieku 14 lat i jakos jej sie zycie ulozylo...a wcale nie miala lekko, jak ktos chce to potrafi, ale po co najlepiej jest usunac ciaze i miec swiety spokoj :/ nie moge pojac jak tak mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjjn
ja patrzę na to z innej perspektywy-matki. Sama mam córkę w podobnym wieku i chyba nie wyobrażam sobie tego by miała sobie życie zmarnowqć w ten sposób, nie oszukujmy sie dziewczyny, które rodzą `dziei w tym wieku nie kończą dobrze. Może miałabym dylemat gdyby miała 17 lat, była w miarę dojrzała.... Inna sprawa dlaczego 14 latka zachodzi w ciązę, ale to temat na osobną dyskuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o to czy by miala spierniczone zycie czy nie, bo i tak bedzie wytykana palcami chodzi o to ze mogla je urodzic i oddac do adopcji, nikomu by sie w tym momencie krzywda nie stala dziecko byloby szczesliwe i nowi rodzice ktorzy pragna dziecka a nie mogli go miec tez byliby szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjjn
życie jest jedno, a ja widziałam wiele spieprzonych przez niechciane ciaży zyciorysów. Taka dziwczyna ma w życiu na wstę pie pod górkę. Ma ierpieć za błedy młodości do konca życia. Nie ma wykształcenia, w jaki sposób zapewni byt sobie i dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjjn
nie sądzę by pourodzeniu zdecydowała się na porzucenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego dziecko ma na tym cierpiec? jego sie nikt o zdanie nie pytal czy chce zyc czy nie. Zycze jej zeby byla potepiona bo ja tepie takich ludzi. Zreszta dla mnie to nie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
dziwnie troch ęciąże nazywać błędem młodośći... a seks w tym wieku czym jest?nowym doświadczeniem?potrzebą ciała?to dlaczego w takim razie ciąża jest błędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady love
czyli każdy, kto ma inne poglady niz ty nie jest dla ciebie człowiekiem. Nic dodać nic ująć.Sama pokazujesz swoje myślenie w ten sposób.I jak Polska ma być cywilizowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice maja duzy wplyw na to jak dziecko jest wychowane, ja w tym wieku nawet nie myslalam o tym zeby miec chlopaka a co dopiero isc z nim do lozka. Prawda jest taka ze wina lezy w duzej mierze wlasnie przy was RODZICE. Nie interesujecie sie swoimi pociechami to pozniej dzieje sie tak a nie inaczej. I i ta dziewczyna jak i jej rodzice powinni za to wszystko odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rodzice
odpowiedzieli-aborcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Engel
Jasne, niech będzie inkubatorem dzieciaka, którego odda do adopcji :O Zainteresuj sie lepiej jak wygląda adopcja w PL :O Same rozmnażajcie się na potęgę, a od tego, co inni robią się po prostu odpierdolcie. Podobno wasz buk dał wolną wolę każdemu, więc zajmijcie się własnymi dupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×