Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

dziewczyny, CO WY najbardziej CENICIE u facetow ?

Polecane posty

Gość dark dewlin
uroda, kasa, pewność siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badz glupia
facet, to przede wszystkim musi miec jaja i umiec utrzymac rodzine, bo nawet najpiekniejsze oczy ci zbrzydna, jak zobaczysz, ze to lajza, a twoje dziecko nie ma co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
pieniądze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
inteligencję, pewność siebie, ciekawość świata, chęć rozwoju, opiekuńczość wobec mnie (ale nie na pokaz, nie gdy niepotrzebna, i nie taką która trąci protekcjonalnością), lojalność wobec mnie, poczucie humoru, niezależność sądów, szacunek do istot żywych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucie humoru i szczery uśmiech :) nie lubię cwaniactwa ;) Poza tym mężczyzna powinien mieć własne zdanie i być partnerem, nie lubię jak facet sam z siebie pcha się pod pantofel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"facet, to przede wszystkim musi miec jaja i umiec utrzymac rodzine, bo nawet najpiekniejsze oczy ci zbrzydna, jak zobaczysz, ze to lajza, a twoje dziecko nie ma co jesc" a sama to nie laska do roboty? tylko na facecie polegac przez cale zycie? wyludzac kase, bo niby sie nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowany.......
niecierpie takich lasek rzepów co same nic nie umieja tylko wszystko facet i facet omg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tylko ze
Jak facet ma jaj to nie jest romantyczny. A jak romantyczny to maminsynek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i jak nie nie umie naprawić odkurzacza, żelazka, pralki to powinien powiedzieć, że nie potrafi, a nie udawać, że wie w czym problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialność, poczucie humoru, tolerancja, otwartość, brak kompleksów, zaradność acha, wysokie libido :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1- inteligencja 2-mądrość 3-poczucie humoru 4-wrażliwosc no i zeby nie byl ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleksy mniejsze lub większe jasne, ma każdy, ale wszystko zależy jakie i w jakim natężeniu. ogólne zakompleksienie powoduje, że facet jest agresywny, zazdrosny, nie myśli racjonalnie i albo stara się na siłę udowodnić jaki jest zajebisty i zgrywa macho, albo całkowicie się wycofuje, pt "jestem taki beznadziejny, taki biedny, nikt mnie nie kocha, bla, bla, bla" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kompleksy mniejsze lub większe jasne, ma każdy, ale wszystko zależy jakie i w jakim natężeniu. ogólne zakompleksienie powoduje, że facet jest agresywny, zazdrosny, nie myśli racjonalnie i albo stara się na siłę udowodnić jaki jest zaj**isty i zgrywa macho, albo całkowicie się wycofuje, pt "jestem taki beznadziejny, taki biedny, nikt mnie nie kocha, bla, bla, bla" niestety masz rację i ja takich przyciągam, albo mam styczność z dziewczynami, które są zazdrosne, agresywne itd, tylko to jest dla mnie nie wytłumaczalne, ponieważ nigdy nikomu w drogę nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo stara się na siłę udowodnić jaki jest zaj**isty i zgrywa macho" a na co ta sztuczność, przecież od razu można ją zauważyć ? "jestem taki beznadziejny, taki biedny, nikt mnie nie kocha, bla, bla, bla" tak...ofiary losu z cierpiętniczym wyrazem twarzy i teatralnymi gestami..jednak często mają wzięcie u kobiet z mocno rozwiniętym instynktem macierzyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym slowem mami-synki :| swoja droga mnie tez wkurza jak facet to lalus, lubie jak dba o siebie i o higiene, ale nie kiedy spedza przed lustrem wiecej czasu niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wiekszosc z was jednak ceni sobie czulosc, loyalnosc, libido itp, bardziej niz wyglad. . . to dobrze martwi mnie ze topik upada :P up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrruu
Zaradność, zdecydowanie , umiejetnosc przyznawania sie do błedu, wrazliwosc, ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
facet musi mieć ikrę, mieć jaja, zdecydowanie, inteligencja i czułość w jednym i mam motylki w brzchu powiem szczerze, że uśmiech jest sporym haczykiem zwłaszcza taki ciepły dzwięczny śmiech jest jak balsam :) ohhh taki facet jest boski nie mam wymagań wizualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×