Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baśka ze śląska

Musze kupić kilka ciuchów po ciąży na czas zniknięcia brzucha, tylko jakie??

Polecane posty

Gość Baśka ze śląska

Rodziłam 3 miesiące temu ale co tu dużo mówić - pare kilo do przodu nadal jest i je widać gołym okiem a tu ciepło, lato... Najgorzej jest z brzuchem, pupą i nogami (najbardziej uda i łydki w sumie też) Nie mam w czym normalnie chodzić, na dodatek niska jestem, w portfelu marniutko ale w czymś trzeba chodzić. CO KUPIĆ? Co byłoby praktyczne i wygodne? Chodzi o to, żeby "oblatać" lato w KILKU ciuchach, które mogłabym ze sobą łączyć. Rybaczki, tuniki? Tylko, że ja niska jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka ze śląska
Chyba źle się wyraziłam w temacie :( .... chodzi mi o to, żeby ktoś mi podpowiedział jakie ciuchy ukryją to co mają ukryć ale nie obniżą optycznie. Chcialabym jakos fajnie wygladać jakoś nie umiem sama sobie nic fajnego wybrać, szczególnie, że teraz z rozmiaru S/M wskoczyłam w L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nikt mi nie doradzi
:( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaczki jeśli jesteś niska i zwłaszcza teraz kiedy masz kilka kilo więcej nie są dobrym wyborem. proponuje kupić proste albo rozszerzane u dołu lekkie zwiewne spodnie na przykład z lnu (o ile nie przeszkadza ci że się mną). proponowała bym coś w kolorach ziemi bo łatwo się je łączy i pasują do wszystkiego. fajnie będzie jeśli będą mieć kant wtedy cię wydłużą i wyszczupla optycznie. wiem ze pewnie chodzenie w wysokich obcasach teraz ci sie nie uśmiecha więc na większe okazje proponuje kupić koturny teraz wracają do mody a są wygodne i ukryte pod spodniami podniosą cię. zgadzam się z tunikami odcinanymi pod biustem biust tez ci się pewnie powiększył więc warto to wyeksponować no i wydłużają nogi i ukrywają brzuszek. dobrym wyborem będzie tez spódnica w kształcie litery a do kolana nie do polowy łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka ze śląska
NIBYS - a z jakiego materiału jeszcze oprócz lnu takie cienkie spodnie znajde? Poszukałabym na allegro tylko nie wiem jaki materiał. SESI - Szkoda, że rybaczki odpadają bo tak jak pisałam łydkami nie mam co się chwalić, całe nogi mam w cellulitsie! Nawet łydki (jak źle napisałam to sorry) Wiec czy te spodnie przed kolana byłyby dla mnie ok?? Spódniczkę mam podobną :) może sie wcisne. i ciągle lekko opuchnięte stopy (czuję po butach, niektóre ledwo wkładam) na dodatek strasznie mi się pocą choć nigdy tak nie miałam ale nie ważne ;) Chetnie bym się wybrała do lumpeksu tylko w mojej malej mieścinie nie ma. Wogóle jakoś mi wstyd choć bym chciała iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka ze śląska była na targu
I KUPIŁA :D Za waszą radą przymierzyłam spodnie do kolan i... kupiłam :) Taka jakby matowa biała satyna; naprawdę warto mierzyć bo często coś co się nie podoba na pierwszy rzut oka okazjue sie fajne, z tym ŻE do tego obcas żeby wyglądać ok. Wybrałam drewniane klapki ale niestety jak wróciłam do domu i pochodziłam to okazało się, że niesamowicie cisną :( może sie rozejdą?? Inne były wygodniejsze ale w tych poczułam się kobieco i to mnie skusiło, żeby w końcu jakos wyglądać dla siebie i dla meza a nie tylko dresy i luźne ciuchy. Wydałam 87zloty :) + tunika biała w żółto-brązowe wzory 40zł. Teraz jeszcze bardziej wygodne spodnie takie jak NIBYŚ napisała. I jakaś bluzka i już JUPI DZIEKUJE ZA RADY!!!!!!!!!! Tylko o tych spodniach Nibyś napisz m proszę, jaki inny cienki materiał oprócz lnu (wolałabym "się nie miąć" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufer
moim zdaniem rybaczki by mogły być, tylko musiałabyś do tego miec buty na koturnie, broń boze nie płaskie pomyśl o sukienkach - taka od góry do dołu, może być długa, za to dekolt możesz bardziej wyeksponowac - i ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×