Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justka smutna**

Efekt JOJO

Polecane posty

Gość gość
A gdzie mozna dokładnie kupic ten błonnik ? Bo w sumie własnie chyba moje jelita i ja tego potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie salon Afrodyta w Blue City. Moja kolezanka tutaj robiła zabieg wiec też sama widze jakie są efekty. A sa naprawde świetne. Zwłaszcza przed latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj tabletki Slimcea. Hamują łaknienie a to u mnie była główna przyczyna ... odkad tyle nie podjadam i moja przemiana materii ruszyła kilogramy również zaczeły spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnelli
Ja schudłam na tabletkach Foreverslim. U mnie w zasadzie każda dieta coś tam dawała, ale w żadnym przypadku efekty nie były trwałe. W tym momencie jestem lżejsza o 13 kg, zmieniłam styl życia, wszystko wygląda całkowicie inaczej, tak jakbym chciała. Otyłość to obrzydliwa choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze walczyłam z efektem jojo, co wpędzało mnie już we frustrację, szczęśliwie spróbowałam tabletek https://sentivit.pl/ które pomogły mi zrzucić wagę i już przy niej zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Nie miałam efektu jojo ,wagę utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda83737
Słucham??? Dietetyk zalecił Ci 600 kcal diety i po sprawie? CO ZA BARAN! Aż mnie dreszcze przeszły... Efekt jojo powróci po takiej ostrej "głodówce" Ja wyszłam z efektu jojo dopiero gdy moja dieta była zbalansowana i była stworzona przez prawdziego doktora a nie pseudo dietetyka ( 600 kcal - naprawdę????? ). Co do diet to ja miałam styczność z Dr Beatą Dethloff - specjalistka. Fajna rozpisana dieta, smacznie i zdrowo. Efekt Jojo znikł. No i można poplotkować haha ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

efekt jojo pojawia się najczęściej po głodówkach i bardzo restrykcyjnych dietach. Tak nie można działać dziewczynki. Samo dyscyplina jak ktoś tu pisał, to tylko jakiś krok i to niewielki... Każdy z nas jest inny ja np. jestem typem wysokotłuszczowym i tu jest inna dieta niż u niskotłuszczowca a więc przede wszystkim trzeba dobrać dobrą dietę, taką, którą ktoś stworzy pod Ciebie, a nie pod ogół ludzi podobnych do Ciebie. Ja miałam efekt jojo, długo walczyłam z tym i dopiero zalecnia, które dostałam od Pani Beaty Dethloff pomogły. Zbadała mnie itp i dała zalecenia i jest dobrze. Nie ma na co narzekać. Działamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×