Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lorunieczka

co sądzcie o tym imieniu? pomóżcie!

Polecane posty

Liroya córka ma na imię Michelle czyli po polsku Michalina:) Mnie się podoba Agatka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nie: Nikola, Amelia, Wiktoria, Weronika, Julia, Zuzia albo Oliwia. Normalnie już się wymiotować chce tymi imionami:o Tyle tego jakby nie istniały inne imiona eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w szlafroku zwykle
nieee. to dobre do upadłego PGR-u. Janina-Ninka Adolfina- ADa Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda21
a co powiecie na na imie Nikola uwazam zejest urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda21
hej co chcesz od nikoli to piekne imie i osobiscie znam tylko jedna osodkeo tym imieniu Moja wspaniala coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież może mi się nie podobać:P A poza tym jest teraz modne a ja nie lubię nadawać dziecku imienia za modą. Gdzie 10 lat temu ktoś słyszał o takim imieniu. Jak ja leżałam w szpitalu po porodzie to na sali była Maja, Nikola, Nikola, Amelka i... Amelka. No masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda21
masz racje to modne imie ale ja nie wybralam go dla mojej corki dlatego ze jest na topie poprostu okad pamietam gdy pierwszy raz uslyszalam to imie marzylam ze jak bede miala corcie to tak bedzie miala na imie pierwsze ma modne drogie zas zdecydowanie staropolskie Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionko
A może Justynka ?? mi się bardzo podoba :) Koleżanka jest przedszkolanką i mówiła mi że teraz w każdej grupie jest pełno Oliwii i Julek ... :/ A Linda też fajne moło spotykane pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda21
tak justynka to sliczne imie hihi wiem bo moja mlodsza siostrunia takie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podobają te imiona
ELIZA i IGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi sie chce jak czytam jak wy pieprzycie, a gówno was to obchodzi jak mają inne dzieci na imię, patrzcie na swoje. I co myślicie, że jak nazwiecie swoje dzieci Ania, Marysia, Kasia, Basia to będą lepsze od Julek, Oliwek, Dżesik, Vaness itp. Każdy ma swój gust. A poza tym wy stracie się być tak samo orginalne jak mamy przykładowych Amelek, bo wydaje wam się właśnie że teraz Ani jest mało więc będzie oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym moja znajoma już od podstawówki nzaywała swoje lalki Nikola bo usłysza to w jakimś filmie i mówiła że jej córeczka będzie miała tak na imię i tak też dała i co ona też poszła za modą? a nie bo od dawna kochała to imię. Więc przestańcie w końcu pisać z pogardą o tych imionach i uszanujcie czyjeś gusta, bo wam też nie będzie miło jak kiedyś usłyszycie, że żygać można imienię waszej córki/syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala la
Czarownica, wulgarna jesteś :o "pieprzycie", "gówno" - czy to dodaje Ci pewności siebie ? Skoro autorka zapytała, co inni sądzą o imieniu Linda, to na pewno liczyła się, że jednym się spodoba, a inni będą krytykować. Dyskusja jak wiele innych, więc nie wiem czemu takie oburzenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma ma 3 coreczki, nazywaja sie Zosia, Emilka i Natalka. Bardzo mi sie podoba Zosia a dla chlopca Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie CZarownica
a czy my mówimy że nasze dzieci będą lepsze bo mają polskie imiona? Może po prostu będą to prostsze imiona i dziecko będzie miało "prostsze" życie przedstawiając się Anna Wątroba zamiast Jessica Wątroba:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska-----
A co sadzicie o imieniu Małgosia?? Mi sie bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma na imię Małgosia. Może i moja wypowiedź była nieco wulgarna, ale pisałam językiem podobnym, do tego jakiego używają niektóre z was. Nie zabraniam nikomu własnego gustu. Mi nie podoba się imie nicola nie dlatego że w koło jest wiele nicoli ale dlatego że poprostu brzmienie imienia mi sie nie podoba, a imię Oliwia bardzo mi się podoba, pomimo że w koło jest wiele Oliwii. Imię dla dziecka wybierałam z sercem a nie z książką statystyczną w ręce, nie patrzyłam na to że w przedszkolu będzie 5 dziewczynek o tym imieniu czy na to czy spodoba się to imię innym. Mi się podobało, mówiłam już tak do małej w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że oglądałas Dynastię
hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
a ja popieram czarownicę na odkurzaczu,dobrze napisała jak można powiedzieć,że chce się rzygać imionami,ja nigdy nie nazwałabym syna Konrad bo dla mnie to imię jest brzydkie,twarde ale niegdy nie napisałabym,że chce mi się rzygać tym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggggg---
Mi imie Konrad bardzo sie podoba, juz od wielu lat. Jestem pewna, ze jesli w przyszlosci urodze synka to dam mu tak na imie. Ale oczywiscie rozumiem,ze nie wszystkim musi sie podobac. Osoba wyzej pisala,ze dla niej jest za twarde. Mi np wlasnie podoba sie w tym imieniu to, ze jest twarde. Tak samo wedlug mnie ladnie jest imie Cezary. Mozna fajnie zdrabniac : Czarus:) A z imion meskich, ktore mi sie wybitnie nie podobaja to np. Marcel. Dla mnie okropne w brzmieniu, zbyt miekkie. No ale wiem,ze kazdy ma inny gust i nigdy nie dogodzi sie wszystkim:) A dla dziewczynki bardzo podoba mi sie imie Oliwia. I tak jak pisala tu wyzej jedna osoba, niewazne, ze jest ono w tej chwili tak popularne. Mi to imie podoba sie juz od wielu lat. Jestem pewna, ze gdybym miala coreczke to dam jej na imie Oliwia lub ewentualnie Agata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miało być twarde:P Bo to ma być twardy facet, a nie jakaś popierdółka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggggggggggg a córeczkę też bym chciała Agatkę:D Podobne gusta mamy. Dziewczyny sorry jeśli ktoś się obraził, ale dobrze wiecie, że to o wymiotowaniu to taka przenośnia:o A swoją drogą to ja nigdy nie napisałam, że mi się "rzygać" chce. Zmierzałam tylko do tego, że jak się nachylam nad wózkiem dziecka znajomej i pytam mamy "jak dzidzia ma na imię" i słyszę np. Amelka to normalnie już nie umiem reagować uśmiechem i udawać "noooooooo śliiiicznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przeciez nie musi ci sie podobać to imię, tak jak innym nie musi sie podobać Amelka. Ale czy to takie ważne? ja jak widzę dziecko, śliczne maleństwo, które się do mnie uśmiecha to choć by miało na imie czarodziejka z księżyca to się uśmiecham i widzę kochane stworzonko a nie czarodziejkę z ksieżyca. Widzę dziecko a nie jego imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica łatwo pisac, ale chyba kazdy przekazdy spotykajac znajoma z wozkiem i syszac jak dziecko ma na imie napewno nie powie : o rany jak brzydko, alebo o matko jakie oklepane imie. Siłą rzeczy usmiechamy sie i trzeba jakoś wyksztusić z siebie odrobine zachwytu imieniem tego dziecka. wyksztusic oczyiscie jesli nam sie nie podoba to imie :P Zdania co do \"mojej\" Lindy są podzielone widze... kurde cięza sprawa z tymi imionami. Ale co do Amelek Julii i Oliwii to świeta racja pełno teraz tego jak robactwa niestety :( Gosia w miare niezłe ale znów z gęsią za bardzo mi sie kojarzy juz nie wspominajac o Małgorzacie i tu bede na maxa hamska ale od dawien dawana to imie tak mi sie kojarzy otórz z (MałgoRZATA) rzadką kupą :( wiem wiem okropna jestem ale coz padaly juz teksty o rzyganiu np :P ok koniec mojego wywodu i piszcie jeszcze jakies imionka ciekawe... oo a kamila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katis
Nigdy przez myśl by mi nie przeszło, żeby się śmiać z imienia cudzego dziecka, ale dzieci bywają okrutne i taka Linda po prostu nie przejdzie. Kiedy chodziłam do podstawówki, gimnazjum, to dzieci pozytywnie reagowały na oryginalne imiona. Nikt się nie śmiał, nikt nie wyzywał, ale różnie bywa. Nie jest tak, że za 20 lat o Bogusławie Lindzie nikt nie będzie pamiętał. Ten aktor tak wyrył się w pamięci ludzi, tyle zdziałał jako aktor, że trudno o nim zapomnieć i mała Linda może (ale nie musi) być z nim kojarzona. W urzędzie Lindę na pewno zarejestrują, bo przecież są takie nazwiska jak: Marcin, Konrad i mimo to można tak nazywać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×