Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bnerka

polecam naprawdę- Kite, wakeboard itp.!

Polecane posty

Gość bnerka

Dziewczyny- świetny sposób na trochę ruchu i adrenaliny! polecam gorąco mogę jeszcze wspomnieć, że w każdym ośrodku nad polskim morzem aż roi się od przystojnych instruktorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caco
aa znam to:) i chyab wiem co masz na mysli :) polecam szkółke kitecenter na helskim www.kitecenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz.................
Robisz darmwowa reklame ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caco
moge polecic rowniez wake i innych byłam sie uczyc w kitecenter wiec moge polecic pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnerka
kitecenter.pl ? nie znam w sumie. byłam w innej szkółce. w sumie ja moge polecić każdą szkółke gdzie podchodzą indywidualnie do każdego kursanta i taką gdzie uczą do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalaya
a czy do nauki kite potrzebne są obozy/szkolki/instruktorzy ? nie da sie tego nauczyc samemu? wiem ze na rowerze uczyl mnie ojciec (wszystkiego najlepszego -23.06 :) ) ale juz na nartach starszy brat, wiec moze w kite poradzi sobie ze mną narzeczony?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempien
Ja jednak radziłbym zainwestować w taką szkółkę - ćwiczysz pod okiem wyspecjalizowanej kadry, masz poczucie bezpieczeństwa, porządny sprzęt do dyspozycji i świetnych ludzi w bazie. To naprawdę niezła przygoda. Sam próbuję swych sił w tym sporcie i powiem wam, że szkółki kite'a są oki. Możesz poczytać na ten temat na kiteforum. Kojarzę te tutaj wymienione - są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnerka
ja też zdecydowanie polecałbym skorzytać z nauki jakiegoś instruktora, samemu się nie idzie czegoś takiego nauczyć, tak jak szachów np. (może niezbyt trafne porównanie, ale oddaje sens sprawy) stempien a jaką szkołe polecasz skoro się znasz? a odnosnie kiteforum to niee, tamto forum jest strasznie dziwne i tak jakby dla ''elity''kite'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetii
kiteforum niby ma byc dla osob uprawiajacych tens sport a ciezko sie tam poruszac amatorom, rzadza nim ci z czolowki kite w polsce, i z gory patrza na amatorów, ja szczegolnie polecam te szkolki ktore maja kursy IKO to takie wg standardów i systemu International Kiteboarding Organization odnosnie uprawiana tego sportu, ok 120 szkolek na swiecie ma ten certyfikat, a szkolenie wg niego u nas odbywa sie na 3poziomach , i te dobre szkolki ucza tak ze nie skonczysz etapu dopuki nie bedziesz posiadal umijetnosci na danym poziomie, a to moze zajac i cale wakacje, i to w ramach jednego kursu, wiec jak dla poczatkujacych to takiej wlasnie trzeba szukac szkolki pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempien
A propos kiteforum to powiem tak, sam na początku miałem podobne odczucie, ze tylko dla kitesurfer'ów z niezłym stażem. Ale tak naprawdę nie jest tak źle. Ja na początku dużo czytałem, podglądałem u nich kilka miesięcy nim cokolwiek napisałem. Ale nie jest tak źle. Jak na każdym forum - znajdziesz cwaniaka, ale i takiego, co życzliwie Ci wszystko wyjaśni, wytłumaczy i odpowie nieraz na najgłupsze nawet pytanie. Co do szkółek to tak jak mówiłem, znam te przez was wymienione, czyli wake i kitecenter. Wake jest bardzo znana, a kitecenter niedawno ruszyła. Ale kadra w jednej i drugiej jest spoko. Fajni ludzie. Zreszta Jachu wczesniej pracowal w wake. Naprawdę w porządku ludzie, potrafiący stworzyc odpowiedni klimat w bazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawiak
Zreszta Jachu wczesniej pracowal w wake. Naprawdę w porządku ludzie, potrafiący stworzyc odpowiedni klimat w bazie. ------------------------------ to juz postac 'klasyka' :) zreszta on, i jego wspolpracownicy to ekipa z awf we wroclawiu, mocna ekipa, fajni ludzie-wiadomo przeciez, bo z wroclawia pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnerka
yetii : "kiteforum niby ma byc dla osob uprawiajacych tens sport a ciezko sie tam poruszac amatorom, rzadza nim ci z czolowki kite w polsce, i z gory patrza na amatorów, ja szczegolnie polecam te szkolki ktore maja kursy IKO to takie wg standardów i systemu International Kiteboarding Organization odnosnie uprawiana tego sportu, ok 120 szkolek na swiecie ma ten certyfikat, a szkolenie wg niego u nas odbywa sie na 3poziomach , i te dobre szkolki ucza tak ze nie skonczysz etapu dopuki nie bedziesz posiadal umijetnosci na danym poziomie, a to moze zajac i cale wakacje, i to w ramach jednego kursu, wiec jak dla poczatkujacych to takiej wlasnie trzeba szukac szkolki" Świetnie to wytłumaczyłeś, dokładnie o to w tym chodzi i tak własnie na tą sprawe trzeba patrzeć. Osiągnięcie 3poziomu kite to juz naprawdę jest wyczyn nie lada. Nie w każdej szkółce uczą wg. poziomów w większości uczą na godziny a nie do skutku i osiągnięcia poziomu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnerka
stempien "A propos kiteforum to powiem tak, sam na początku miałem podobne odczucie, ze tylko dla kitesurfer'ów z niezłym stażem. Ale tak naprawdę nie jest tak źle. Ja na początku dużo czytałem, podglądałem u nich kilka miesięcy nim cokolwiek napisałem. Ale nie jest tak źle. Jak na każdym forum - znajdziesz cwaniaka, ale i takiego, co życzliwie Ci wszystko wyjaśni, wytłumaczy i odpowie nieraz na najgłupsze nawet pytanie. Co do szkółek to tak jak mówiłem, znam te przez was wymienione, czyli wake i kitecenter. Wake jest bardzo znana, a kitecenter niedawno ruszyła. Ale kadra w jednej i drugiej jest spoko. Fajni ludzie. Zreszta Jachu wczesniej pracowal w wake. Naprawdę w porządku ludzie, potrafiący stworzyc odpowiedni klimat w bazie." Też przeglądam to forum, mam profil od miesiąca i napisałam dopiero jednego posta- tak jak mówisz. Cieszę się, że ciepło sie wypowiadasz o ludziach z tych szkółek bo prawdopodobnie się z nimi spotkam w te wakacje, mam nadzieję, że będzie to owocnie spędzony czas. oczywiście chodzi o nauke kite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga-ja
ja w sumie też gorąco polecam wszystkie sporty wodne! co do kiteserfing'u czytam wasze wypowiedzi i powiem jedno, jeśli ktoś myśli o rozpoczęciu tego sportu to niech najpierw zafunduje sobie kurs w jakiejś szkole lub na oboz pojedzie, bo ja np bardzo chcialam kupic sprzet i wszystko, co potrzebne, ale po kursie okazalo sie, ze mimo fascynacji chyba nie dam rady. Taki kurs wszystko weryfikuje, a instruktorzy sa na tyle cierpliwi i zyczliwi, ze pomoga, nie wysmieja i nawet jesli okaze sie, ze tak jak ja - nie dasz rady to pozostaną miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnerka
to szkoda bardzo, że sobie nie poradziłaś, nie myslałam, że trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje... myślałam, że jest to poprostu do nauczenia. ale odnosnie kursu dobrze mowisz, inwestowanie w sprzęt musi być rozwazne, tym bardziej, że instruktorzy mogą potem pomóc, doradzić czy wskazać miejsce gdzie mozna kupić tanio a dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caco
Tegoroczny sezon Kite już w pełni, nad morzem ful ludzi, którzy się uczą, jeszcze nie widziałam niezadowolonej osoby. Bylam na weekend na Helu to widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempien
to prawda, w tym roku kitesurfing wyjątkowo popularny i promowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubble13
Ja znam board&sail (z pzonania), wake (poznan + mieszakna zewszad ;), kite center (głównie wrocław, ale też poznań+inni). Generalnie kilku fajnych instruktorow w board&sail jest ale tam jest specyficznie, no i szkola na maszoperii - mega kiepa camping, szczerze to nie polecam tej miejscowki (przynajmniej na stan z zeszlego roku, ale nie slyszalam, zeby cos sie zmienilo). Wake jest spoko. ostatnio troche kontrowersyjna szkola, glownie przez szkolenie jak w "hurtowni" (cytat z kiteforum), mi sie nie podoba, ze zdarzają się instruktorzy, którzy sami nie umieją pływać i uczą się praktycznie razem xz kursantami - tak bym nie chciala. A Kite center jest mala jeszcze (to ich pierwszy rok), w fajnym miejscu przy molo główna baza, ekipa zgrana i doswiadczona (uczyli niektorzy w wake wczesniej i RSZ). Klimatycznie w Wake i Kite Center, najlepsza nauka w Kite Center, rozpoznawalnosc szkoly przez ludzi Wake - najwieksza. Tyle ode mnie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka ya ya
podoba mi się, że bubble13 napisała szczerze o każdej ze szkółek. Nawet o tych ciemniejszych stronach! Myślę, że ta wypowiedź daje dobry ogląd tych szkółek. Ja znam wake oraz kitecenter tylko. Mogę się zgodzić, że wake jest lepiej rozpoznawalna, w końcu ostro działają na kiteforum, szczególnie ziomek. Wake ma fajną bazę. I cieszy się niezłym powodzeniem. Ale ja i tak wybrałam w tym roku kitecenter ze względu na jakość szkolenia, większy obszar w ramach sportów wodnych (skutery, beach bary, leżaki, rowerki) i niezwykle sympatycznych instruktorów, którzy nota bene wcześniej pracowali w wake. Podoba mi się u nich indywidualne podejście do kursanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka 1978
Ja mogę z czystym sumieniem polecić szkołę EH: http://www.ehschool.pl/index.php?page=kitesurfing Prowadzą zajęcia zarówno z kitesurfingu, jak i z wakeboardu, w zeszłym roku byłem z nimi na wyjeździe i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kitesurfing rzeczywiście jest fantastyczny i żałuję, że tak długo zwlekałam z nauką bo wszyscy mówili jaki to drogi sport, wiadomo, na początku trzeba trochę zainwestować ale sprzęt nie zużywa się po roku, a wrażenia są jak dla mnie i tak warte każdej ceny, do tego warto na sprzęt śledzić promocje bo można sporo przyoszczędzić i ostatnio deskę nową kupiłam tysiąc taniej na kiteoutlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo wszystkim znalazłam ostatnio super outlet z tanim sprzętem sprawdzcie sobie kiteoutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Dla fanów wakeboarda polecam nie czekać do wakacji z otarciem sezonu, a już teraz pomyśleć nad jakimś wyjazdem wiosennym, jak na przykład taki Wake Camp http://www.ehschool.pl/index.php/Products/89/Turcja-Wake-Camp-Hip-Notics-10-dni2.html , super zabawa i frajda dla fanów tego sportu, w dodatku w pięknym miejscu. Na pewno poznacie tam masę świetnych osób, z którymi przecież dzielicie jedną pasję, jaką jest wakeboard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo, bardzo polecam. Przyznam szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona, ale w końcu chłopak namówił mnie na obóz kitesurfingowy z tą: http://kiwikite.pl/ polską szkołą kitesurfingu. Atomsfera była super, poznałam świetnych ludzi i pogoda nam dopisywała więc od razu miałam trochę lepsze podejście do tego ale jak już spróbowałam i zaczęłam się powolutku uczyć to moje początkowo negatywne podejście zmieniło się o 180 stopni. Teraz jestem zachwycona i nie mogę się doczekać do następnej wyprawy na kite. Czeka na nas Lo Stagnone na Sycylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×