Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kulka z serkiem

cZY pierwsze KARMIENIE noworodka BOLI ?????

Polecane posty

Gość Kulka z serkiem

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle nie boli! to jest najcudowniejszy moment jeżeli dobrze przystawisz dzidziusia do piersi...połozna powinna pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka z serkiem
To dlaczego potem piersi bola?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze karmienie nie.Ale na drugi dzień gdzieś do tygodnia nieźle nawalały mnie piersi.Ale to jest naturalne gdyż i Ty się uczysz i maluszek.Dlatego też by nie bolało to bardzo dobre są okłady z liści kapusty wcześniej schłodzone w lodówce lub posmarowanie sutek naturalnym miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi bolą jak jest nawał pokarmu Ale mnie przy pierwszym dziecku strasznie piersi bolały aż "się wyrobiły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sutki bolą od uszkodzen "mechanicznych" jeżeli dzidziuś żle sssie pierś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
Kurcze nie tylko pierwsze ale kilkanaście pierwszych karmień boli. Mnie strasznie bolały sutki w szpitalu tak, że z bólu kopałam łóżko :) Koleżanka za to wyła w niebogłosy. Ale po kilku dniach wszystko wraca do normy i nie boli juz ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie dlatego
ja NIGDY nie bede karmic piersia! od pierwszej chwili BUTELKA!!!!! moje kolezanki po karmieniu piersia maja teraz takie wiszace flaczki zamiast piersi. a gdy karmily wygladly pieknie z pelnymi piersiami a teraz placz! ja tam sie asekuruje. zero piersi tylko butelka! i nie jestem wyrodna matka - po prostu uwazam, ze mi tez sie cos od zycia nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolało, tzn piersi nie bolały przy pierwszym karmieniu, ale bolała obkurczająca się MACICA, sutki zaczęły boleć dopiero po którymś z kolei karmieniu, bo córka je uszkodziła. Była dzieckiem smoczkiem, które non stop wisiało na piersi. Smarowałam piersi maścią w przerwach między karmieniem, próbowałam też kapturków, ale córka nie umiała przez nie ssać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×