Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diego armando

Mamy NOWORODKOW - czy bardzo jestescie niewyspane i zmeczone???

Polecane posty

Gość diego armando

Witaycie. Ja tez jestem mama, synek ma prawie poltora roku, wiec noce sa z reguly przesypiane. Dlatego odwaznie planuje drugie dziecko, nie bojac sie niewyspania i zmeczenia (chyba zapomnialam jak to bylo...). Ale wlasnie teraz wpadl mi w rece zeszyt, w ktorym zapisywalam godziny posilkow Krzysia, gdy byl malutki. Makabra - np. 0:30, 2:30, 5:15 itd.... Jednak bylam potwornie zmeczona, padalam z braku snu..... Podzielcie sie swoimi wrazeniami i radami, jak pomoc sobie w tych nnajwczesniejszych tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D moja co 3 godz jadla a nawet 5 potrafila wytrzymac, ale ona na mieszance byla a nie na piersi :D teraz chce piersią karmic to pewnie bede padnieta :) ale... pomysl sobie. bylas niewyspana pewnie oczy na zapalkach a szybko to minelo maly podrósł i nawet juz nie pamietasz jak to bylo :D:D:D Wiec chyba warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
moje dziecko budzilo sie co 3 godziny. no i czesto nie spalo nawet 2 godziny. ale nie czulam sie w dzien zmeczona. dodawalo mi to wszystko sil, to ze jestem mama i moge sie zajmowac swoim dzieckiem i wiem co dla niego najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma prawie 2 miesiące, jest na piersi i jak mi zaśnie ok 20-21 to śpi do 2-3 a nawet 4 w nocy a póżniej to się już budzi nad ranem ok 6-7. Tak jest od samego początku, prawie zawsze jestem wyspana. A moje nocne przerwy trwają góra 20 minut (czas na przwijanie i karmienie):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×