Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiunia211

NAN HA1 - CZY DA SIE KUPIC TANIEJ NA RECEPTE

Polecane posty

Gość kasiunia211

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia211
wiec jak wie ktos jest mozliwoasc zalatwienia recepty ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mleko nie jest na receptę
przecież można je normalnie kupic w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia211
no nie jest 28 pln. ale jak mozna taniej to czemu nie korzystac, pozatym znajomi karmia ebiko czy jakims innym i maja recepte i placa tylko 10 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko gdzie ty kupujesz że płacisz po 28 zł za puszke przecież ono ma taka sama cene co active i ja płace 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
NAN Ha1 hipoalergiczne, dokarmiamy niemowlaka tylko w nocy córeczka ma miesiac, co do ceny pomyliło mi sie płącimy w aptece 32 pln. cholera chyba faktycznie przepłacamy skoro mowicie ze to nie jest tkaie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retyyyy
C oty po sklepach nie chodzisz????? Masakra :o Tyle przepłacić, przecież to mleko można kupić bez recepty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze przeplacacie.my pierwsze bebilon AR kupilismy tez w aptece za 26 zl a okazalo sie ze w marketach tez jest i to tansze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie
nie kupują na receptę bebika ewentualnie Bebilon pepti. Jeśli lekarz wypisze receptę na chorobę przewlekłą to rzeczywiście jest taniej. W aptece są tylko mleka lecznicze np przy refluksie albo jak dziecko ma skazę białkową ale zwyczajne mleka są dostępne w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
dzidzia urodzila sie miesiac temu, w klinice dokarmiali nan ha1 hipoalergicznym, wiec i my na sen karmimy tym mlekiem. kupujemy w aptece placimy 27 pln myslelismy ze moze da sie taniej np. na recepte. zawsze to pare groszy na inny wydatek. mleka idzie nam nie duzo. kiedy mozna przeskoczyc np na mleko nie hipoalergiczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam przejść z HA na zwykłe,za rada lekarza,bo wg niego mała takowego nie wymagała, ale mała po tyg dostała mega wysypki, wiec wróciłam do HA :O zaznaczam, ze HA dałam sama na wlasną rękę po tym jak po zwykłych miała biegunki i bulgotki w brzuszku :O poza tym obojem z ojcem małej jesteśmy alergikami ! i tak się cieszę , ze HA jej wystarcza, bo ledwo mi to pije, juz nawet niechce myślec co było bo przy nutramigenie czy przy pepti :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paputek
a do marketu tak trudno pojechac ??? przecież w aptece to wiadomo że drozej co za ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 1 puszkę mleka NAN HA 1,moje dziecko przeszło na Nutramigen Kontakt ewa 0 605 631 852 ewadudek75@o2.pl może aktualne a pójdz do rosmana napewno jest w twoikm miescie i tam kupisz za 18 zł t5o proste nie dostaniesz zniżki na receote bo mleko nie jest wpisnae na liste leków refundowanych i można je kupic w kżdym markecie . pozatym w aptekach mleka które sa ogólne dostepne maj wyższe ceny ( marża )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac teraz w necie to moje mleko (nan active też drozsze 23-25 zł a ja płace 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko nan ha kosztuje 34.99 za 400 gram to duzo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaLala

Obecnie mleczko Nan optipro H.A. kosztuje 39,99 w rossmannie, ewentualnie na necie taniej bo ceny zaczynają się od 31 zł za puszkę 400g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×