Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilala

jak poznac czy to chlopiec czy dziewczynka??

Polecane posty

Gość kamilala

jak poznac plec maluszka po ulozeniu brzucha ?? ponoc jak sie je slodkie to wrozy dziewczynke ?? wiecie cos moze na ten temat ? moze znacie jeszcze jakies wskazowki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilala
jedni wierza inni nie , ja jestem po prostu ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
jak bruch spiczasty to chłopczyk, a jak taki okrągły to dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKAOWE OKO
po dziewczynach sie grubnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury bzdury
zbrzydłam, utyłam i co??? będzie CHŁOPAK więc niech nikt nie wierzy w te zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramaczanka
Moja mama miala brzuch spiczasty, wygladala kwitnaco, a jest dziewucha, czyli ja. Kazdy ma inaczej, ponoc sa jakies wskazowki, ktore moga podpowiedziec, ale z reguly i tak jest inaczej. Polecam poczekac do 21 tygodnia to lekarz na pewno poda plec w 90% prawdziwa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury i tyle...ja podobno wyladnialam w ciazy, poprawila mi sie cera wlosy w ogole super wygladalam...jadlam wszystyko, najpierw slone i kwasne potem slodkie i co?Jest Zuzanka:) a brzuch mialam raczej jak pileczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem wam tak
i nie są to zabobony, bo o tym nawet położne mi mówiły. Dziewczynka układa się inaczej w brzuszku niż chłopczyk, można to poczuć po kopniakach. Jesli kopniaki są częstsze po lewej stronie to będzie....i tu nie pamiętam, zapomniałam. Mój synek kopał chyba częściej po lewej stronie. Co do jedzenia to nie wiem czy jest jakaś różnica. Każda ciąża jest inna. mnie w pierwszej brało na jabłka, jadłam mnóstwo jabłek, w drugiej ciąży już trochę mniej, za to dużo innych rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkowa ja też jadłam tak jak ty :-D Każda ciąża jest inna. W pierwszej każde mięso i zapach pod każdą postacią mięsa i wędlin przybierała mnie o mdłości, a i kawa też. Przy drugiej mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. Nie ważne co bym zjadła, od rana do nocy mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to i tak uważam za bzdurę, że chłopiec się inaczej układa, nigdy badań na ten temat nie widziałam. I dlaczego tak robi? Położne szczególnie te starej daty, też potrafią opowiadać takie bajki. Ciekawe dlaczego lekarze szukają narządów płciowych a nie określają na podstawie brzuchak, ułożenia dziecka w brzuchu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksztalt i wielkosc brzuszka zalezy od wielu czynnikow ale na pewno nie od tego co dziecko ma miedzy nozkami:) dawniej nie bylo usg wiec ludzie wymyslali rozne sposoby prewidywania plci, ale w dzisiejszych czasach mozna je potraktowac jedynie jako zabawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×