Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khaledonia

napalony czy zauroczony?

Polecane posty

Gość khaledonia

Co myślicie o facecie z którym widziałam sie 3x: - bardzo szybko odpisuje na smsy - czesto dzowni i smsuje - nie ukrywa że bardzo mu sie podobam i chciałby sie ze mna kochac - kazda wolna chwile chcialby sie zobaczyc chociaz na chwilke - dłonie maja problem nie wejsc mi pod bluzke i kraza koło mojego tylka - jest troche zazdrosny - chce sie umawiac na randki a nie spotkania - ciagle rozmowy schodza na temat sexu (bo nie kochał sie 3 miesiace) - jak nie pozwalam mu na dotykanie mnie to sie uśmiecha i mówi \"ok\" ... wiem ze mu sie bardzo podobam mile to ale o co chodzi z tym sexem? twierdzi ze jestem otwarta i dlatego zachowuje sie na luzie... czy to normlany facet który poprostu co ma w głowie to mówi i to całkiem normlane tyle ze wiekszosc facetów mysli czesto o sexie ale nie mówi na głos? czy to sexomaniak? ... ja zwykle za szybko nie sypiam z kims nowo poznanym... domyslam sie że ma duży temperament, tylko ja bym chciala zeby on chcial mnie poznac - jaka jestem - a nie widzieć tylko jego fascynacje moim ciałem :7 ... SOS o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kochał sie 3 miesiace
tragedia.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
nastepna kretynka :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
wiesz co ... to ze nazywasz mnie kretynka swiadczy o Twoim braku kultury, skonczyles tylko podstawowke tak? takie zachowanie przypomina mi pustych ludzi którzy stoją przy wypadku bo ktoś umarł-fajnie co?! cos sie dziele!... zachowuj sie... wystarczyloby zebys napisał ze to sexomaniak albo nie, pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że to jakiś
kretyn:O Sorry, ale to nie jest dramat, że ktoś się nie kochał 3 miesiące! W dodatku to tylko jego problem i osobom, które się widzi 3 raz w życiu nie opowiada się takich rzeczy. A Ty dajesz się traktować jak szmata. Bo sama widocznie chcesz czegoś więcej, ale dajesz się macać, żeby on nie odszedł:O Nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem. Ostatnio spotykałam się z facetem, który zerwał z dziewczyną rok zanim mnie poznał, więc nie uprawiał seksu, bo nie robi tego poza związkami. Mimo, że spotykaliśmy się pół roku, nigdy mnie nie macał, bez mojego wyraźnego polecenia, nie zachowywał się jak prostak i nie mówił o tym, że jest napalony. Jeżeli zależy ci na seksie, to wszystko ok, ale jeżeli nie, to się nie poniżaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerekum kum bec
a Ty co osleplas, chce cie przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, że temu kolesiowi chodzi tylko i wyłącznie o szybkie i niezobowiązujące bzykanko... Więc uważaj. No chyba, że Tobie też tylko o to chodzi, wtedy możesz brać jego kandydaturę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół
z twojego opisu widać że chce się dobrać do twojego tyłka i tylko czeka na uległość z twojej strony .Oj z takim to bym uważała szybki jest co będzie jak tego niedostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
mi akurat nie zalezy na szybkim barabara... moze tak czesto sie oddzywa bo wie ze nie traktuje go jako chłopaka tylko kolege, on najchetniej chcialby zebym sie nie umawiala z nikim poza nim a ja uwazam ze skoro z nikim nie jestem parą to moge umawiac sie i poznawać ... powiedzial ze gdyby wiedzial ze spotykam sie z kims jeszcze to by wcale sie ze mna nie umowił (ps. ja z nikim nie sypiam tylko wychodze czasem do kina na bilarda itp)... do wieczora milczał ale pozniej sie odezwał... jak mówi "moja" na mnie a ja pytam "jaka twoja?" to ze smutna miną mówi "w tej chwili przy mnie moja" i ze kiedys bede jego... na co mu powiedzialam ze nie wiem czy mnie nie spłoszy tym zachowaniem... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
młoda i głupia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół
sama widzisz jak cię traktuje jak swoją własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
:( wiec powiem mu ze mi sie nie podoba jego zachowanie... ciekawe czy w ogole jeszcze kiedys trafie na kogos kogo bede mogla spokojnie pokochac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół
trafisz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
od 3 lat cos nie trafiam :( ech ... smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół
bądź optymistką lepiej szukać niż mieć byleby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
wiem... dlatego jestem sama / osobe wyzej wyżej "serdecznie pozdrawiam" patałachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
Khaledonia, moim zdaniem chodzi mu o szybki seks bo widac ze jest na głodzie...To prawda ze wszyscy faceci mysla o seksie, niektorzy cicho inni glosno o tym mówią, jednak gdyby Cie szanował, to wstrzymalby sie ze swoim tempem, a tak nawet nie ukrywa swojej natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mgla
skoro jego raczki wciaz kraza kolo twego tylka i piersi to raczej chodzi mu o szybki sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny ony
wyrucha cie i porzuci wiec przemysl to czy wlasnie tego chcesz.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lflflflflflflfl
Owszem jesteś kretynką i głupią niunią, która nie umie odróżnić, kiedy facetowi naprawdę zależy, a kiedy chce cię tylko przelecieć. Tu mamy do czynienia z tym drugim, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
nie jestem kretynka patałachu tylko jestem uczciwa! oceniam po sobie a jak wiesz na swiecie jest duzo oszustów, ja taka nie jestem wiec moze mi trudniej odróżnic co?! :( gadalam z nim... powiedzialam co myslalam a on powiedzial ze skoro mu nie wierze to od dzis mnie nawet nie dotknie zebym mu uwierzyla... ale mi i tak smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfaaaa
a gdzie sie poznaliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfaaaa
jak mu nie dasz tego co chce to zostawi cie....zalezy mu tylko na jednym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bzyknij sie z nim
co co szkodzi jak wart grzechu to czemu nie ? nie słuchaj jakis starych dewot ja poszlam do łózka z moim mezem po trzeciej randce i co ? nic zlego z tego powodu sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten koles ma na imie
Mariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
znasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×