Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zfurtka

DR. ANNA OLENDER I DR.WOJCIECH RYBAK. CZY KTOŚ ROBIŁ U TYCH LEKARZY ZABIEG??????

Polecane posty

Gość ullimerac1977nuvop
Miałam dwa zabiegi przeprowadzone przez dr Annę Olender i nie mam żadnych zastrzeżeń. Opieka lekarska, kompetencje i efekt zabiegów jest w 100% zadowalający - zdecydowanie polecam. Jasne http://dateilager.de/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araminata
Ciekawe to, że każdy nick praktycznie taki sam + jakiś link, spam, w który strach kliknąć?:) Ludzie, opamiętajcie się, bo tutaj naprawdę szuka się opinii. Ja jestem zadowolona po zabiegu u dr Anny Olender, rekonstrukcja nosa (a raczej skoczni narciarskiej:P). Wszystko w jak najlepszym porządku, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trousdiaspoolel1970nivvo
Pani Doktor operowała moje piersi a wcześniej nos. Zarówno efekt obu operacji jak i relacje z Pania Doktor oceniam bardzo wysoko. Pani Doktor operowała mnie w Poliklinice " Na Grobli " we Wrocławiu. Po zabiegu spędziłam tam 2 doby - wspaniała opieka po zabiegu. Gorąco polecam. Jasne http://3dvf.me/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buirurora1983cnvmo
Jestem po pierwsze konsultacji u dr Olender. Chcę na początek zrobić coś z moimi paskudnymi, odstającymi uszami. Przyznam, że przed wizytą byłam pewna obaw, ale Pani doktor wszystkie je rozwiała. Naprawdę sporo mi pomogła, szczególnie "duchowo", na pewno jest profesjonalistką. Czuję, że będę pod dobrą opieką. Jasne http://f**kw.it/n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś robił piersi u dr Olender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam takie pytanie, proszę o szczerość i jak długo się czeka na zabieg. Chodzi mi o klinikę żarki letnisko pozdrawiam i czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylilas/es nazwiska oleander i robak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raamoneska
Ja nie mam najbardziej aktualnych informacji, bo sprzed 1,5 roku. Wtedy u dr Olender miałam przeprowadzony zabieg powiększania piersi. Na pierwszą, konsultacyjną wizytę nie czekałam długo, termin zabiegu też nie był odległy, wszystko ustalasz z dr Olender. Z efektu zabiegu jestem w tym momencie bardzo zadowolona, chociaż zaraz po operacji, ze względu na lekką opuchliznę myślałam, że zdecydowałam się na zbyt duże implanty. Po kilku dniach okazało się, że jednak jest idealnie, wszystko szybko się goiło. Zbierałam dość długo na tę operację, ale zdecydowanie było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, a zabieg był w żarkach? Jeśli nie masz nic przeciwko, chicałabym porozmawiać o tym. To mój meil espsfs@gmail.com czekam na kontakt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja rownież proszę o info na temat kliniki w zarkach i pani doktor. Mam operacje poersi za kilkanascie dni. Obaw mam ogrom i czuje ze to jakieś wariactwo. Nie wiem czy nie zmienne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaamoneska
Dlaczego myślisz, że to wariactwo?:) Wiesz, to naprawdę dobra metoda, na pozbycie się kompleksów, z doświadczenia wiem, jak wiele pewności siebie to daje! Jeśli masz możliwość, zaryzykuj. Będziesz zadowolona. Ja jestem zadowolona, gdybym miała ponownie podjąć decyzję, nie zastanawiałabym się ani chwili. Pani dr naprawdę staje na wysokości zadania :) W wolnej chwili na pewno odezwę się mailowo, sama przed zabiegiem potrzebowałam takiego wsparcia! Trzymajcie się, dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, czekam na info;) ja wciąż się zastanawiam... to trudna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną korekcję nosa u doktor Olender i jestem bardzo zadowolona. Wyglądam dokladnie tak, jak chciałam. Pani doktor wszystko dokladnie mi powiedziala przed zabiegiem i nie bylo żadnych niespodzianek. Cena znośna, a efekty naprawdę bardzo satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robioną korekcję nosa u doktor Olender i jestem bardzo zadowolona. Wyglądam dokladnie tak, jak chciałam. Pani doktor wszystko dokladnie mi powiedziala przed zabiegiem i nie bylo żadnych niespodzianek. Cena znośna, a efekty naprawdę bardzo satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Rybak to moim zdaniem świetny lekarz, z Certyfikatem Lekarzy Medycyny Estetycznej. Uważam, że też to jest ważne - świadczy np. o tym, czy lekarz się rozwija, czy jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadgorliwa
Polecam z czystym sumieniem doktor Olender. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Profesjonalne podejście sprawiło, że naprawdę poczułam się pewniej i moje obawy co do zabiegu zmalały do minimum. Nie mam zastrzeżeń, bo naprawdę potrzebowałam indywidualnego podejścia i dokładnie takie otrzymałam. Całość na wielki plus, a efekt na jeszcze większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelatina
Ja robiłam korektę nosa u doktor Olender i polecam. Uważam, że to kompetentny lekarz i ma naprawdę dobre podejście do pacjenta. Jeśli ktoś nie wie, gdzie przyjmuje to od razu mówię, że konsultacje są w Katowicach, a sam zabieg jest robiony w Żarkach. Dodam jeszcze, że jeśli kiedyś będę chciała przejść jakąś operację plastyczną to z pewnością znów wybiorą tą panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reomina
Nie mam doświadczenia z innymi chirurgami, jestem po jednym zabiegu (piersi) u dr Olender i jestem zadowolona. Cieszę się, że trafiłam akurat w jej ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewa1973
Witam, Pisze do Pani pod pseudonimem Araminata. Mialam przeprowadzona korekte Nos a u pewnego pa a,efekt do bani.Tera rozwazam Pania Anne.Pisze do Pani Bo tez man Nos typu skocznia narciarska.Boje sie podjac pochopna decyzje Bo bedzie to juz drug a operacja.Moje pytanie jest nastepujace czy mogla by Pani przeslac mi NA mail a zdjecie przed i PO,jezeli oczywiscie to nie problem.Nie chce znowu przechodzic przez depresje, ze efekt nie ten i kieszen lzejsza.pozdrawiam i dziekuje,Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddy1
Witam wszystkich ;) czy ktoś miał robiona liposukcje brzucha u pani dr. OLENDER ja jestem po konsultacji i czekam na zabieg liposukcji ale nie wiem czy się zdecyduje po wypowiedziach ? Prosze o pomoc czy to dobry lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomka dol
Doktor Wojciech Rybak wiem, że jest dobry. Znajoma chodziła do niego i wspominała, że wszystko było jak najbardziej profesjonalnie wykonywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potelika
Ja u dr Olender robiłam piersi, ponad pół roku temu. Zaraz po zabiegu wiadomo, byłam obolała i opuchnięta, ale już po jakimś tygodniu wiedziałam, że ten zabieg to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Mam idealny rozmiar i kształt, wyglądają bardzo naturalnie, a ja już w końcu, po tylu latach mogę zacząć nosić wycięte koszulki. dr Anna Olender godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timika
ja znam rybaka, ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej, dobry specjalista i dokładny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loredana
Robiłam sobie nosek u doktor Olender i już wiem, że jeśli kiedyś będę potrzebowała podobnego zabiegu, to odwiedzę tą panią raz jeszcze. Jestem bardzo zadowolona, a najbardziej cenię sobie to, że wszystko przebiegało bezboleśnie, bo najbardziej się tego bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) jestem bardzo zainteresowana operacja powiększenia piersi dr. Anny Olender. Była bym bardzo wdzięczna za opinie lub kontakt osób które wykonały ten zabieg właśnie u pani doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omelina
Ja miałam przeprowadzony zabieg rekonstrukcji piersi u dr Olender, ale w zeszłym roku. Jestem bardzo zadowolona, bo efekt zabiegu jest naprawdę świetny, w wakacje mogłam w końcu założyć swoje wymarzone bikini:) Wybierz się na konsultację, moje zaufanie Pani doktor zyskała już po pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam juz na konsultacji mam umówiony termin na początek grudnia czekam z niecierpliwością i Nadzieja ze wszystko wyjdzie tak jak tego oczekuje. Ale pani doktor faktycznie rzeczowa i odpowiada na wszystkie pytania mam juz porównanie bo wcześniej była na jednej konsultacji u innego pani doktor która mnie nie przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam u dr Olender robiony nosek, polecam ale równie dobry, choć to zupełnie inny człowiek jest dr Sierociński (biust) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×