Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zfurtka

DR. ANNA OLENDER I DR.WOJCIECH RYBAK. CZY KTOŚ ROBIŁ U TYCH LEKARZY ZABIEG??????

Polecane posty

Gość Sameti
Jestem właśnie po zabiegu powiększania piersi. Super efekt, bardzo naturalny, dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Bardzo dziękuję dr Olender, bo to naprawdę chirurg plastyczny z powołania. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie w jej ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem kilka dni po zabiegu powiekszenia piersi u Pani Dr Olender Jestem bardzo zadowolona i bardzo się ciesze ze wybrałam właśnie klinike w Żarkach Dr Olender jest bardzo dobrym chirurgiem Cały personel i obsługa przed i po operacji na najwyższym poziomie bardzo pomocni,zaangażowani pan lekarz anestozjolog pracujacy w klinice -bardzo profesjonalny, jak najbardziej mogę polecić klinike dr Olender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja dopiero wybieram sie na konsultacje tez zabieg powiększenia piersi czy mozecie napisac jak się czujecie po zabiegu? Bardzo boli? Jaki jest koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:11 jak sie czujesz po zabiegu bardzo boli:: ? Jaki koszt jest calego pobytu jesli to nie tajemnica jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mozecie napisać cos bliżej na temat tego jak to wygląda bede wdzięczna ja jestem dopiero przed konsultacjami , dlugo sie czeka od konsultacji na zabieg? Jakie badania? Koszt calosci? Bardzo prosze dziewczyny ktore sa juz po zeby napisaly jak to wygląda ,tez do pani doktor jestem umowiona . Jak się czujecie po? Ile jest sie w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszczepialyscie implant nad czy pod mięsień piersiowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlucy
Witajcie dziewczyny. Ja miałam około pół roku temu zabieg powiększania piersi, też w klinice dr Olender. Poleciła mi ją inna znajoma i pomimo tego, że kawał drogi musiałam przejechać, cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na tego chirurga. Naprawdę ma dobre podejście do pacjenta, indywidualne. Wiadomo, że czułam się obolała zaraz po zabiegu, ale po kilku dniach było już rewelacyjnie i efekt jest wow. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem ze swojego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie zaglada nie napisze nikt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny z 9:50 masz jakis by gg albo inny kontakt? Chetnie pogadam z kims kto tam byl ja jestem przed konsultacjami, prosze jesli mozesz odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinia
Ze swojego doświadczenia też mogę polecić dr Olender. Akurat robiłam u niej zabieg odstających uszu, wszyło świetnie, więc bez mrugnięcia okiem polecam. Klinika też na świetnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MARTINIA Witaj mogła byś opisać jak wyglądał zabieg? Jak sie czułaś po zabiegu? Napisz coś wiecej o tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na konsultacji pani dr bardzo miła, kulturalna - wiadomo marketing i chęć przekonania, ze usługa w jej klinice będzie najlepszym wyborem. Natomiast po operacji - całkiem inny człowiek. Wobec mnie była bardzo niemiła, starała się udowodnić na sile, ze wymyślam problemy. Ewidentnie nos po operacji jest krzywy. Oczywiście, powiedziałam o tym pani dr. Odpowiedziała, ze cudów miałam się nie spodziewać i i tak jest lepiej. Nie po to człowiek ładuje tyle pieniędzy w operacje, żeby słuchać, ze przecież jest dobrze. Jestem rozczarowana. Napewno czeka mnie poprawka. Nie wiem tylko, czy Pani dr zechce ją zrobić, bo przecież ona nie dostrzega problemu. Szkoda mi siebie. Zaufałam człowiekowi, oddałam się w ręce, wydałam niemałe pieniądze, a efekt jest niezadawalajacy. nawet nie mam ochoty iść na kolejna konsultacje po operacji, bo po prostu wychodzę stamtąd cała w nerwach. w klinice pani dr pracują za to przemiłe pielęgniarki, anestezjolog - wspaniały człowiek. Panie w rejestracji - również bardzo sympatyczne. Słyszałam jedynie, ze pani dr wychodzą bardzo ładne piersi. Niestety, mój nos w dalszym ciagu pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteria
Wiesz co, ja też jestem po zabiegu nosa i jestem ogromnie zadowolona, bo różnica jest kolosalna. Moim zdaniem, lepszych efektów nie mogłam się spodziewać i polecono mi dr Olender właśnie jako specjalistę od nosów. Nie zauważyłam różnicy w podejściu Pani dr przed i po zabiegu, była zaangażowana, cierpliwa, empatyczna. Ode mnie wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geronomi
Ja jestem świeżakiem, bo niedawno miałam operację - nosa. Moim zdaniem dr Olender jest rzeczowa i konkretna, nie musi być miła, ale mój nos to naprawdę dzieło sztuki, jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny, miałam rok temu operację piersi implant pod mięsień. Pamiętajcie że dwa tygodnie to powrót do zdrowia nie ma nic na skróty się nie da , poza tym 6 tygodni spania obowiązkowo na plecach, 3 miesiące nie można nic dźwigać o małych dzieciach zapomnijcie że je ponosicie o pracach omowych typu odkurzanie też na ten okres musicie zapomnieć , dlatego sami nie dacie rady musi być druga osoba do pomocy, Poza tym jestem przed 40 i odczuwam już niestety ból w kręgosłupie przez obciążenie tymi implantami więc z rozmiarem uważajcie bo potem są tak jak u mnie problemy . Poza tym oki . Pani Doktor też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ...czy ktoś robił powieki dolne u pani olender?// Proszę o jakieś komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoryt
Witaj. Wiesz co, ja mam akurat doświadczenie w innej operacji (piersi) ale jeśli chodzi o dr Olender i jej klinikę, to zdecydowanie mogę polecić. Idź na konsultacje, od razu jej zaufasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor ogólnie oki ale niekiedy improwizuje . Preferuje tylko implanty anatomiczne mówiąc że wyglądają naturalnie .To nie tak raczej działa . Ja mam okrągłe i wyglądają super naturalnie, a widziałam anatomiczne u innej osoby i jak lalka barbi. Każdemu inaczej wychodzą bo każdy ma inną budowę . Ogólnie jest tak że te osoby co nie mają obwisłych to powinny wybrać okrągłe a te z obwisłaymi anatomy . I tak to mniej więcej działa. Poza tym uwieżcie że boli , nawet po ostrej dawce preferowanej przez doktor. Rekonwalescencja też jest długa , tu nie ma nic na skróty .Pamiętajcie też by implant nie był za duży , plecy szybko się odzywają . Decydując się jeszcze raz wzięłabym na pewno mniejszy. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki preferuję implaty czy to są allergany i ile kosztyję ta operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że euro slikony są bardzo dobre ale co by to nie było to i tak trzeba wymienić po około 10 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resteklia
No właśnie ja mam anatomiczne bo bardzo zależało mi na naturalnie wyglądających i tak właśnie wyglądają. Dr Olender zaproponowała idealny rozmiar. Ogólnie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrkesia
Zdecydowałam się na dr Olender głównie dzięki bardzo dobrym opiniom, jestem już umówiona na wizytę konsultacyjną i nie mogę się doczekać:) Jestem spokojna, wiem, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej firmy slikony pani Doktor preferuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resteklia
U mnie zastosowano implanty firmy Mentor, a więc jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Wyszło naprawdę pięknie i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Implanty

Ja mam implanty anatomiczne Metnor od 2008r.,są bardzo naturalne, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja

Też jestem pacjentką dr Anny Olender. Moje piersi dopiero się goją, więc w 100% opinii jeszcze wydać nie mogę (ale do lata na pewno będzie pięknie). W tym momencie mogę powiedzieć, że wszystko poszło bez jakichkolwiek komplikacji, piersi wyglądają tak jak chciałam, czyli naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluć

Jestem 2 miesiące po operacji uszu u Pani dr Olender, niestety uszy odskoczyły i znowu są odstające. Czekam na wizytę kontrolną uszy są do korekty, mam nadzieję, że Pani dr zachowa klasę i skoryguje moje uszy. Mam bardzo dobre zdanie o Pani doktor i myślę, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Jeśli nos to nie u tej pani! Robiłam rok temu efekt... może i jest prosty ale narobiła mi przeszczepów i w efekcie nos jest powiększony, a długi został jak był. Obiecała mi ładny nosek, a zrobiła nawet nie wiem jak to nazwać. Nie pozbylam się kompleksu, nadal się wstydzę swojego nosa i żałuję że zdecydowałam się na tą panisa. A mąż ostrzegał kobieta nie może być dobrym chirurgiem niestety miał rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluć

Jestem po wizycie kontrolnej po operacji uszu u Pani dr Olender. Niestety czeka mnie druga operacja korygującą uszy odskoczyły, jak stwoetdzila Pani dr za wcześnie rozpuscily się nici i musi zastosować mocniejsze. Pani dr zachowała się profesjonalnie, ale na samą myśl, że muszę przechodzić tovwszystko od początku cierpnie mi skóra. Pozostaje mieć nadzieję, że później będzie już super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka 1

Nie polecam olender, z moim nosem sobie nie poradziła. Jest ogromny. Ta kobieta nie ma zupełnie poczucia estetyki. Przez nią czeka mnie kolejna operacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×