Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra

18 lat i nie wiem jak sie ubrac, jaki styl doradzcie?

Polecane posty

Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
sama juz nie wiem --- kto mowi o robieniu z dziewczyny damulki, i tak będzie sie ubierala w to co jej podpasuje...podalam tylko przyklady...kolory tylko mi się niezbyt podobają tych ciuszków, zbyt rzucające się w oczy ...a chodzi tylko i wylącznie o kroje... przeciez nie o to chodzi , żebyś się ubierala tak jak inne dziewczyny, tylko odnalazla SWÓJ sposób ubierania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
wszystko w swoim czasie...powolutku zmieniaj styl,ciuszki delikatne,a nie w tych rażących i drapieżnych kolorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbncgh
Gość vbncgh
Gość kupuj ubranka w takich
kolorach jakie mialas do tej pory, mozesz przecież tez sobie poeksperymentować :) z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkrecanie dziewczecia w jakies bluzki z dekoltami, gdy ona biega w bluzie z kapturem, to jest robienie z niej damulki, to samo w linkach wyzej :o :o jesli ona chce zmienic styl ubierania, to niestety w tym przypadku nie przejdzie drastyczna metamorfoza, trzeba stopniowo sprawdzac w czym czuje sie dobrze i ewentualnie wybierac cos odwazniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wiem, bo zaliczylam okres, gdy biegalo sie w koszulach flanelowych i mega koszulakch (byle nie obcisle :D :D )a spodnica i obcasy to bylo cos nie do pomyslenia :P; powoli wybieralam bardziej "ludzkie" :D ciuchy i tak jakos z tego sie wyroslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak tak bardzo chcesz cos w sobie zmienic to moze zacznij najpierw od gory- zamiast bluz z kapturem to np cos bardziej przylegajacego (z kapturem tez sie trafiaja:P) albo luzne ksozulki zamienic na cos blizej ciala. multum jest takich ciuchow w sklapach a i wiele ludzi na uczelni si etak ubiera, zrsezta ja nawet nie widze pwoodu dla ktorego mialaby sie zmieniac "bo studia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguleeeek
ubieraj się tak jak lubisz, nie ma nic gorszego jak dziewczyna która na siłę próbuje zmienić styl. Każdy ma swój styl i nikt Ci nie powinien robić wyrzutów że ubierasz się jak skejt (piszę po polsku bo lubię) tak samo jak nikt się nie powinien czepiać emo, punków itd itp etc. zostań przy swoim stylu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny przede wszystkim

×