Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra

18 lat i nie wiem jak sie ubrac, jaki styl doradzcie?

Polecane posty

Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra

mam 18 lat i do tej pory ciagle nosilam luzne bluzy, szerokie spodnie taki skate ze mnie byl. i teraz mam dylemat. lubie swoj styl ale czy osobie ktora po wakacjach idzie na studia wypada sie tak jeszcze ubierac. wiecie ja nie umiem robic zakupow w eleganckich sklepach. rodzice miliony razy ciagneli mnie na zakupy zebym sobie kupila cos eleganckiego a ja zawsze wracalam z butami czy spodniami na deske :/ wypada to jeszcze w tym wieku czy nie? co powinnam nosic? co zalozyc zeby bylo w miare elegancko a zarazem sportowo? pozdrawiam i z gory dziki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdad
to zalezy jaka masz figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
--- delikatne bluzeczki, np. z niewielkim dekoltem, bez przesady, zeby cyców nie bylo widać, bo i tak dziewoje potrafią sie ubierać !! :O --- spodenki , najlepiej dopasowane i zeby nie bylo brzucha widac...najlepiej delikatnie rozszerzane ku dołowi.. --- drobiazgi biżuteryjne, koniecznie kolczyki, łańcuszki, wisiorki, ewent. branzoletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ci dobrze jak jak jest to po co chcesz to zmieniac, tylko dlatego ze \"na studiach nie wypada\"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
najlepiej poprzegladaj np. strony z katalogami wysylkowymi, tam mozna nieraz podpatrzeć jak dobrać sobei ubranka... potem patrzysz w sklepach podobne rzeczy , przymierzasz, jak się dobrze w nich czujesz , to będzie Twoj styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
sdad figure mam normalna raczej szczupla 170 cm 54 kg 70D. figura raczej ladna tylko pozostaje kwestia co na siebie zakladac. wiec? ale powiedzcie czy glupio juz tak na skate'a codziennie ubranym chodzic? styl wygodny ale mysle ze zostawie go na basen, deskorolke, rolki itp. co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radze zebys sie nie zmieniala ;) nic tak nie wkurza jak zmiana siebie na sile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
no wlasnie bo mi wszyscy gadaja ze sie nie ubiore jakos kobieco ipt tylko ciagle te wory, kaptury, czapki z daszkiem etc. kocham ten styl bo tak mi wygodnie ale chyba musze miec tez troche inne ubrania. nawet nie wiem jaki fajny ciuch moglabym sobie juz kupic w moim stylu, nic nowego nie wymysle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie ciucha na rozpoczecie roku (chyba ze chcesz odbierac indeks od dziekana w "worach" :P) i na sesje. swoja droga, faceci nie maja takich dylematow, wiec nie rozumiem po co ty mialabys sie zmieniac? przeciez nitk na studiach cie za to nie wyleje jak bedziesz chodzic na luzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
sama też kiedyś pzrechodzialm ten etap...ze stylu sportowego na bardziej kobiecy i zarazem elegancki... naprawdę jest o niebo lepiej tak się ubierać..i czujesz się rewelacynie...teraz nie wyobrazam sobie powrócic na stale do swego poprzedniego sposobu ubierania..wiadomo, jak jest jakies luźne spotkanko to wyciągam z szafy "stare "ubranka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
ej no i wogole czy to glupio ze sie nigdy nie maluje ani nic no i ze taka solara nie jestem. bo ja to raczej taka jasniejsza karnacje mam a mi sie na sloncu wylegiwac nie chce bo nie lubie :/ musze zeby wygladac jak czlowiek? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
osobiście uwielbiam tuniki, jak dla mnie bomba i chyba nie przestanę ich nigdy nosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
w życiu kobiety tak czy siak przyjdzie ten moment, gdy trzeba będzie się zacząć ubierać kobieco i stosownie do sytuacji...także i tak Cię to nie ominie...myślę, że lepiej zacząc wcześniej nad tym pracować, aniżeli poźniej się ztym męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
dzieki za rady i linki na kims by mi sie na pewno spodobaly ale ja sobie siebie nie wyobrazam z zadnym dekoldzie. kurde one takie dopasowane i eleganckie. jakby mnie ludzie zobaczyli to by na pewno nie poznali hehehe gdzie to ma kaptu7r :D oj trzeba cos chyba zmienic bo przeciez na zadna rozmowe kwalifinacyjna nie pojde w jeansach i bluzie z kaopturem :/ i do jakich spodni gte tuniki? te rurki nadal modne czy raczej juz wies je zakladac? mam jedne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
wiem , ze na początku trudno jest się za to zabrać, ale pozniej bedziesz się tylko cieszyć..zatem 3 mam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
ja tam nie zważam na modę..noszę to w czym się dobrze czuję...podobno rurki mialy już odejść do lamusa, tyle tylko , ze gdzie nie wejdę do sklepu to przewaznie TYLKO rurki... --- tuniki mozna komponowac z jeansami, chyba bardziej dopasowanymi, niż luźniejszymi --- lepiej wyglada :) ale także ze spodenkami z materialu, czyli np. bialymi mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
a dziekuje dziekuje :) bedzie trucno no ale faktycznie ze nie wypada ciagkle w adidasach zapylac. glupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczykowa
rurki to chyba juz mniej sa modne..raczej takie normalne spodnie- nie dzwony a nie rurki ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
teraz mialy być modne szerokie spodenki, ale ni widu ni słychu o nich w sklepach poki co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
ta satynowa ladna ale bez ramiaczek raczej jakos glupio by mi bylo zalozyc: po pierwsze biust 70 D wiec ze stanikiem pod to cos bylby problem a po drugie chyba nie moge sie az tak drastycznie zmienic od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre :P, z dziewczyny chcecie od razu zrobic damulke, spokojnie :D, jak mozna od razu przeskoczyc z bluzy z kapturem i skejtowskich spodni do obislych bluzek z dekoltem... :D ja proponowalabym zakup fajnych dzinsow, troche bardziej dopasowanych niz twoje obecne, paru koszulek - sportowych, ale nie mega luznych, moze nawet bluze z kapturem, ale tez dziewczeca i dopasowana, jak juz do tego przywykniesz, mozesz ewentualnie zdecydowac sie na cos bardziej dla ciebie ekstremalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady noś co lubisz
zamiast workowatej bluzy kup ładnie podkreślającą talię i biust, obcisłe koszulki, topy, luźne spodnie ale takie żeby były dopasowane na biodrach, może jakieś bojówkowe spódnice? Do tego kolorowa duża torba, fajne sportowe buty i jedziesz :P Ja tam się specjalnie nie wysilałam na studiach i pomykałam w glanach itp. (bo akurat lubię rockowy styl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady noś co lubisz
sama już nie wiem - o proszę, ta sama rada w tym samym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
bojówkowe spódnice? matko jedyna hehe aji spodnica przeciez ja bym w tym chodzic nie umiala :) ogranicze sie faktycznie do jakichs bardziej przylegajacych spodni. z dopasowanymi bluzami tez dobry pomysl. jakos sie przemoge hehe ale sie ludzie zdziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
no wlasnie te wielkie na deske najbardziej lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i nie wiem jak sie ubra
ale one wlasnie nie pasuja do tych nawet elegantszych bluzek ha ja to mam styl szkoda ze nic do niczego nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×