Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
40L ma na pewno lepsze serce i więcej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, oraz większe zrozumienie, sumienie, doświadczenie, traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafi docenić wybrankę A młody ogląda się za innymi i słucha koleżków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa...a za kilka lat już mu nie stanie. Będzie dziadek i jego pielęgniarka. Moja kuzynka byla taka mądra, związała sie z kims 22 lata starszym. Nie słuchała rodziny, nikogo . Teraz ona po 30 on dobija 60 i się rozwodzą. Ona młoda,on dziad. Trzeba myśleć głową, zawsze,o przyszłości również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę Ukrywać. Byłam z trzema w moim wieku i podczas sexu myśleli tylko o sobie Ja byłam nieistotna jak i podczas dnia codziennego A jak facet nie będzie mógł w późniejszym czasie to można go wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest taki, mam kondycję, znam wiele małżeństw z dużą różnica wiekową, przeszli razem wiele lat, żadnego rozwodu nie było, minęły czasy zaniedbanych ludzi, poza tym ta osoba ma rację, że potrafimy kochać i nie oglądamy się za innymi, gdy jesteśmy w związku. I nie sluchamy się koleżków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni zawsze lepiej kochają niż chłopcy, myślą kategoriami przyszłości, oraz o partnerce, gdybym się kochał z dziewczyną, to nie wyobrażam sobie by było jej źle, i naprawdę źle bym się z tym czuł. Nie jestem egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni zawsze lepiej kochają niż chłopcy, myślą kategoriami przyszłości, oraz o partnerce, gdybym się kochał z dziewczyną, to nie wyobrażam sobie by było jej źle, i naprawdę źle bym się z tym czuł. Nie jestem egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to może spokojnie do 70-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałem oddać partnerce nawet ostatnią bułkę by nie była głodna, chłopiec na pewno by się nie podzielił ostatnim. Wiem takim tylko sex w głowie wykorzystać dziewczynę, jeździć dobrym samochodem, łatwa kasa. Totalny brak powagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni są tak skonstruowani, że mają wewnętrzną potrzebę opiekowania się kobietami w wieku tzw. rozpłodowym, bo zawsze istnieje realna szansa, że to ona urodzi ich dziecko, więc ewolucyjnie się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadki się dowartosciowuja. Ja już mam ojca i to wspaniałego. Jeden mi wystarczy. W życiu bym nie chciała być z kimś w jego wieku. To sprzeczne z naturą. Panowie po 40 zacznijcie myśleć głową, a nie fiutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne zostać sam do śmierci, a dziewczyny niech się marnuja, po 40 to juz pra pradziadek, i powinni umierać w tym wieku, by zostali sami młodzi, by świat szybko przepadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 25 latek juz jest za stary, skoro 40 latek to dziadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie poszuka rowiwsniczki,albo trochę młodszej. Ale ,nieee :-D on musi mieć 20 tke. Niedojrzałość przebija z twoich wypowiedzi i to ogromna.panie Grzegorzu. Dwudziestolatka jest na innym etapie życia, ale ty jesteś tak zafiksowany ,że nic do Ciebie nie dociera. Choć jedno muszę przyznać, akurat Ty pasujesz do 20 idealnie, pod względem mentalności..niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, to właściwie się dobrać, nikt nie zmusza 20-latki do tego aby była z 40-latkiem, ale też nikt nie może tego zabraniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę spróbować czułości ze starszym mężczyzną . Tylko zobaczyć jak się to różni od bycia z rówieśnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie jestem czuły, chcę kochać i się opiekować, właśnie młodszą dziewczyna. Wspierać i pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biologia nas tak skonstruowała, że lubimy się opiekować dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dymanie młodych cialek nazywasz opieką? Hipokryzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekujcie się kobietami, różnica do 10 lat ,w obie strony jest ok. Potem zaczyna się ŚMIESZNOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sama zazdroscisz, jesteś po 40-tce, i to że cię nie chce rówieśnik poszukaj sobie faceta po 59-tce, i będzie git. Do czego mi potrzebna stara rozwódka z bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z młodszą dziewczyną jest cudowny dla obojga stron, pod warunkiem że oboje tego chcą, nigdy nikogo nie zmuszalem, by ze mną być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam czego zazdrościć, mój mężczyzna jest młodszy ode mnie o 2 lata. Poprzedni był młodszy o 14. Nigdy nie byłam z kims ode mnie starszym, nie podobają mi się starsi, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak nie sprawdzę to się nie Dowiem. Nikt nikogo nie zmusza do bycia ze starszym mężczyzną PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, a mnie pociągają młodsze dziewczyny, dlatego zawsze chciałem mieć młodszą, dziewczynę, żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, a mnie pociągają młodsze dziewczyny, dlatego zawsze chciałem mieć młodszą, dziewczynę, żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest związek dobry na pare lat. Mój wujek był starszy o 17 lat. Ona miała 19 lat,on 36 jak się związali. Imponowal jej swoją dojrzałością, statusem materialnym. Gorzej się zrobiło ,gdy zaczął się starzec. Przykro było patrzeć na to jak ja niecierpliwil ,denerwowal .No i nie miała ochoty się nim opiekować. Była wciąż jeszcze młoda, chciała czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie związki nie powinny trwać dłużej, odchować dzieci i szukać nowego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×