Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3425

Co sądzicie o tych spodniach dla faceta?

Polecane posty

Gość lullkax
facet w białych portkach diwnie mi sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozecie chciaz podac uzasadnienie, a nie tylko wyglaszacie swoje opinie bez zadnej arguemntacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolka
Biale spodnie kojarza mi sie z homoseksualistami lub facetami bardzo metroseksualnymi, a takich nie cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolka zgadzam sie ...
ostatnio moj kumpel ubral sie caly na bialo ... normalnie jak pedal wygladal, albo co najmniej jak zniewiescialy mezczyzna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullkax
a mnie się kojarza z takimi niewydarzonymi szpanerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa mocno śmierdzi
ja nic nie mam do tych spodni podobaja mi się i nie widze nic zlego, jesli facet chodzi w bieli do nich dodalabym japonki na b goraco, albo trampki na wieczor zenujące sa komentarze 'wygladal jak pedal' spojrz na siebie co kogo obchodzi jak kto sie ubiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor. Biały?! Chyba, że chcesz się lansować (czy jak to się nazywa) na "imprezie tanecznej" - mam namyśli światło ultrafioletowe czy jakieś tam. Szczerze to dla mnie wioska, dresiarstwo albo też mi się kojarzy z jakimiś chudymi wymoczkami z włosami na żel po solarce o niezbyt dużej kulturze osobistej i inteligencji. Przepraszam za to, ale ja zawsze oceniam po pozorach. Kieszenie z tylu też mi się nie podobają, bo nie cierpię guzików. No, i nie wiemy jak na tobie leżą, ale zdecydowana większość spodni dobrze leży na facetach, więc o to się nie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz zaczynam watpic, czy warto je kupowac. Nie chce byc postrzegany jako homoseksualista albo zniewiescialy lalus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry to facet w upal ma chodzic w czarnych spodniach?jak najbardziej jasne lub biale,skoro zalozysz do tego rozowa koszulke,japonki i kilkanascie wizyt w solarium to bedziesz wtedy wygladac jak pedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy niebieskie adidasy beda do bialych spodni pasowac + niebieska koszula T-shirt albo Polo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×