Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

ja to mam jakiegoś pecha, mówię Wam..

Polecane posty

.. każdy facet, który mi się podoba, okazuje się później, że jest zajęty:O no dosłownie każdy :O kiedyś na uczelni wyhaczyłam takiego fajnego długowłosego blondyna, zawsze jak przechodziliśmy koło siebie, to się na mnie gapił a ja na niego:D ale później przypadkiem go na nk znalazłam i patrzę, a ten ma laske :O ale wczoraj to już najgorzej... bo taki drugi mi się też podobał i też się spojrzał czasem i tak sobie pomyślałam wczoraj w szkole, że do niego zagadam, już byłam gotowa, żeby podejść :) ale wchodzę do szkoły, patrze, a tam On siedzi na ławce z jakąś laską i ją obejmuje, a tamta mu głowę na ramieniu 3ma :O jeszcze się na mnie spojrzał i nic, siedzi dalej :( masakra. nigdy nie zagadam pierwsza do faceta, bo tylko idiotkę z siebie zrobię, wszyscy fajni są zajęci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrtgrt3
no małe masz., nie poakzuj bo uciekną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo..ja za swoim pojechalam az do Irlandii mielismy sie tam zob wtym roku tak mnie namawial na powrot do pracy tam boja nie chciaalam w koncuz mienilam zdanie pojechaalam a on siepojawil z laska:( ale jaglupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam tak, że jak spotykam fajnego faceta to właśnie jestem zajęta...zawsze tak jest jak nie mam faceta to żaden się nie interesuje dopiero jak już jestem zajęta to są fajniejsi i zazwyuczaj po kilku...pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka dziwnie jakoś... tzn. że jesteś z pierwszym lepszym, skoro inni okazują się lepsi...? :/ ehh, a ja naprawdę jestem załamana :O w ogóle po cholerę się gapi taki co ma dziewuchę, tylko mnie w błąd wprowadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle po cholerę się gapi taki co ma dziewuchę --> dokladnie na mnie tez sie gapil ah...zaprosil na imprezke spotkanie pocalunki ja glupia uwierzylam zmienilam plany pojechaalm a on tu ze swoja sie pojawil:( beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze gorzej... Jak fajny, to zajęty, a jak fajny i niezajęty, to mnie nie chce... No masakra, mówię Wam. Zostanę starą panną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gorszej debilki ode mnie nie ma:):P\\ ja za "swoim" do innego kraju pojechaalam :) glupota jak moglam byc taka glupia:( ten kretyn pewnie jka mnie zob mial niezly ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt to jeden plus ale czulam sie jak ost debilka i kretynka w jednym:( zmienilam plany dla niego aon no coz znalazl inna w przerwie albo juz ja mial wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, to ja przynajmniej jako dziewica nie umrę :p No faktycznie, pojechać do innego kraju to trochę głupie... Ale ja też robiłam głupoty, tylko może trochę mnie widowiskowe :) A ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24...calkiem sporo i powinnam juz trzezwo myslec a mimo to ...takie glupstwo a on jakby nigdy nic sie zachowywal na dodatek machal jak debil z daleka i usmiech od ucha do ucha:( nie wiem co mu tak wesolo bylo ..szybko uciekam z powrotem zost jego i ta jego ala"ksiezniczke":P pasuja do siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie?? To jestem najstarsza... Żałosna dwudziestka-piątka... A faceta na horyzoncie ni widu, ni słychu... Skąd laski biorą tych facetów dla siebie?? Ja nie mam zielonego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal sie lecze z milosci do tego "typa" ale juz mi przechodzi jak sobie wspomne jego zachowanie na co mi macha reka np przed twarza, albo na ulicy ? co za kretyn mowie wam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbvc
To normalne. Kazda dobra partia jest zajeta. Logiczne. I dotyczy to zarowno kobiet, jaki i mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbvc
" my wciaz jestesmy wolne" wniosek nasuwa sie sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==> Iza Ibiza Czas go totalnie olać! Totalnie, znaczy nie utrzymywać z nim żadnych kontaktów. ==> cvbvc I teraz niby powinnyśmy się oburzyć, że to nieprawda, że my jesteśmy dobre partie itd. Ale nie, nie dam się sprowokować. Ja znam swoją wartość i tyle (czasem mi tylko to poczucie spada do zera...) A sporo facetów jest zajętych przez jakieś głupie lafiryndy, które nie mają o niczym pojęcia i wcale nie są nieziemsko piękne... I to mają być dobre partie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×