Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

ja to mam jakiegoś pecha, mówię Wam..

Polecane posty

Gość zludzenie czy mozesz
odpowiedziec na jedno pytanie? Mianowicie co przedstawia zdjecie w Twojej stopce? Nie moge sie tam nic ciekawego dopatrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się źle czuję jak np. na imprezach rodzinnych moja siostra jest z facetem, brat ze swoją laską, a ja wiecznie sama :O naprawdę przykro się wtedy robi i starsznie głupio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zludzenie czy mozesz
a czy musisz miec to w stopce? przeciez to wyglada tragicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złudzenie_optyczne nie słuchaj tej Dąbrowskiej, przy niej się pochlastać można, a Ty nam cała jesteś potrzebna :-) Złudzenie to dla Ciebie na dobry humorek: http://americanboy.wrzuta.pl/audio/mApLqHXsUo/estelle_-_american_boy_f._kanye_west Na 100% jest jakiś fajny koleś dla Ciebie, tylko jeszcze chwilkę poczekaj. Miłego! :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia klozetowa2
Facet jest jak kibel. Albo zajety, albo posrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu głupio... a jak ktoś z rodziny... babcia czy ciotka jakaś spyta czy mam chłopaka albo nie daj Boże co u K (taki kolega, ktory mi sie podobał kiedyś :D ), to zaraz się cała czerwona robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadkaodkaod
Ja znam jednego slicznego faceta, z charakteru tez swietny, i jest wolny. Typowy metrol. Chyba nie szuka byle jakiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olewaj to! Żartuj sobie z tego, że gadają i się tym nie przejmuj. Nie ma faceta i nic z tym nie zrobisz, przecież nie będziesz urządzać łapanek na ulicach. Na pewno doczekasz się na swojego księcia z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyślę... Bo zawsze się boję, że ktoś ze znajomych mnie rozpozna i zostanę zdemaskowana i wyśmiana za głupoty wypisywane na forum ;) Ale Ciebie chętnie zobaczę. Widziałam już twoją klatę/plecy :D to mogę i coś więcej zobaczyć :) ==> Myrevin Jak dojdę do 5 lat, to też bedę się śmiać. Ale po jakichś dobrych prochach już wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapanka na ulicy... Hmmm... Tego jeszcze nie próbowałam ;) A tak serio to nie jestem jeszcze aż tak zdesperowana, ale trochę mnie to już męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisioGryzli
Nie martw się desiree83 , ja też mam tego samego pecha jak Ty. Chyba też będe do końca życia sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×