Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pika123

pieprzyki a solarium

Polecane posty

mam takie pytanie czy ktoras z Was mimo iz ma duzo pieprzykow i nie powinna chodzic na solarium robi to? czy zaslaniacie je jakos wtedy? pytam bo mam pieprzyki i nie powinnam, ale jestem blada i nie moge sie opalic nawet nad morzem... nie chodzi o to zebym duzo chodzila i opalila sie na brazowo, tylko zebym nie byla taka blada.... ludzie nie rozumieja ze nie moge sie opalac i slysze teksty typu ale jestes blada itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik111
Dobra rada pod zadnym pozorem nieopalaj sie na solarium. Lepiej naturalnie codziennie po 10 minut t nic sie niestanie te pippeprzyki sa grozne dzis jeden wyciołem mam jeszcze 2. Naprawde lepiej oszczedz sobie potem nerwow solarium jest gorsze niz naturalne słonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam wycinane pieprzyki... hmmm codziennie nawet godzina opalania sie na sloncu nic mi nie daje... opale sie na czerwono, to potem schodzi i zamiast robic sie brazowe dalej jestem blada... dwa razy bylam juz dwa lata temu na solarium i dalo to cos wtedy, ale za bardzo sie balam i zrezygnowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik111
a wycinane mialas czemu mialas czerniaka czy tylko tak zapobiegawczo ?? Jesli przez czerniaka to unikaj naprawde słonca lepiej byc bladym niz miec raka a jesli zapobiegawczo to zamiast opalac sie raz na czerwono to mowie opalaj sie po trochu to wtedy skura brozowieje a nie czerwienieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trochu to nawet sladu nie bedzie najmniejszego po sloncu, nic ani na czerwono ani na brazowo... mialam wycinane dwa zapobiegawczo bo niby nie wygladaly dobrze, ale badania wykazaly ze nie bylo tak zadnych rakotworczych komorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik111
tak sie wydaje tak po 20 minut codziennie i sie opalisz naprawde . ale nie godzine tylko po 20 minut czyli troche dlurzej niz na solarium. jesli mialas pieprzyki niewygladajace ciekawie nieidz na solarium tu juz jedna dziewczyna sie wypowiadala ze przez solarium czerniaka sie nabawiła. Ja kiedys tez przed konkursem tanca chcialem isc na solarium ale zrezygnowałem opaliłem sie na braz na słoncu wystarczylo 20 min dziennie. Jesli wolno sie opalasz to znaczy ze twoj organizm potrzebuje witaminy d tej która jest wytwarzana dzieki słoncu dopiero jak mamy tej witaminy wystarczajaco durzo to wtedy zaczynamy lapac opalenizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarium 1 st.do raka skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam nie o to czy powinnam i czy to mi zaszkodzi tylko o to czy ktokolwiek na kafeterii chodzi na solarium mimo iz ma pieprzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo pieprzyków, kilka razy byłam na solarium, ale zrezygnowałam... kup sobie może balsam brazujący sopot, jeden raz posmarujesz skórę i po kilku godzinach jesteś opalona :P tylko, ze jak każdy taki balsam po myciu raczej schodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×