Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wściekła morfina

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Polecane posty

Gość fajna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem przedstawicielem
Przedstawiciel przedstawicielowi nie równy. Możesz pracować w firmie farmaceutycznej albo budowlanej i jako przedstawiciel zarabiac 5 - 6 tys na reke I mozesz sprzedawać czajnki po domach , albo sprzedawac Tele 2 czy inna usługe i zarabiac jakieś grosze Dlatego cięzko te zawody porównać bo kazdwa tego typu posada jest rózna . Jedyne co je łączy to presja wyniku , i pensja zalezna od sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli miałabym pracoweac w tym zawodzie , to raczej jako przedstawiciel farmaecutyczny albo cos związanego z chemią. Tylko moim problemem niestety jest to, ze rzadko jezdze samochodem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam. było fajnie, duża swoboda, samochód służbowy, targety do zaliczenia, wyzwania, kontakt z ludźmi. tylko firma była ciulata i kiepsko płaciła więc się stamtąd zawinełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem przedstawicielem
No i niekórzy kontrachenci będa cie chcieli przelecieć w gabinecie - jak chcesz coś sprzedac o miej przy sobie prezerwatywy i pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła morfina.
Ja nikomu dupska nie dam bo jestem brzydka, piegowata i kulawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty..
do tej pracy trzeba miec charakter jeśli nie boisz się ;udzi, nie boisz się 'nie', jestes uparta, potrafisz działać pod presją czasu i wyniku - to czemu nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×