Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiulinek1989

pomożecie ??

Polecane posty

Gość asiulinek1989

Witam! Piszę tutaj bo liczę że na kafeterii nie będzie takiego hamstwa jak na innych forach. Otóż moja proźba jest dość nietypowa. w sierpniu mój chłopak ma urodziny. Chciałabym mu zrobić nietypowy prezent a myślę że wycieczka do Dublina jest naprawdę oryginalnym i ciekawym prezentem :) Jednak mnie osobiście nie stać na to by zafundować jemu (i mi jako osoby towarzyszącej) jakis miły wypad we dwoje , a chciałabym żeby na te urodziny dostał coś niezapomnianego. Chodzi o to, że jak otrzymam najwięcej głosów to wygram 2dniową wycieczkę do Dublina dla 2 osób. wspaniała okazja na prezent dla chłopaka. Dlatego potrzebuję Waszych głosów. Wejdźcię proszę na stronę : http://www.drugapolowka.net/wpisy.php?limit=0&sort=rank i oddajcie głosik na mój wpis (rączka z podniesionym kciukiem do góry). Głosujcie na wpis pod nickiem: asiulinek1989. A jeśli macie czas to z góry dzięki jeśli na wpisy które sa wyżej ode mnie oddacie klik na łapkę z kciukiem w dół :) Z góry Wam wszystkim dziękuję :) PS. Jeśli nie chcecie pomóc i zaglosować na TAK to chociaż nie dodawajcie na tym forum wulgarnych i nie na miejscu opini i nie głoisujcie na NIE pod moim wpisem. DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
dziewczyna nie prosila o sprawdzanie bledow tylko o pomoc, wiec sie nie czepiaj ty pewnie uzywasz mozilli i dlatego taka madra jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trzeba używać
Nie trzeba używać Mozilli, żeby mieć jakieś pojęcie o polskiej ortografii. Żal patrzeć jakie dno reprezentuje sobą większość użytkowników kafeterii. Co drugi dysleksja i inne dysmózgowia. A w rzeczywistości to poprostu lenistwo. Myśle że w jakichś 90 % Ci, którzy uważają się za dyslektyków poprostu obijali się w szkole. Albo dalej obijają, bo pełno tu dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
w takim razie zwracam Ci honor i przepraszam masz racje pelno tu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×