Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

ale macie pojęcie większości chodzi o aktywność a nie o kark i muły ale co ja będę wam tłumaczył skoro nic poza netem nie robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ćwiczący ---> moje pytanie do Ciebie o "jakiekolwiek szaleństwo" jest retoryczne i przenośne, bo mam wrażenie, że w całym swoim dążeniu do jakiegoś dziwnego "ideału" jest lekka przesada i zionie totalną nudą . Mam wrażenie, że brakuje Ci po prostu "podstawowego, naturalnego luzu". Wybacz, ale tak niestety na pierwszy rzut oka działają na mnie teksty, podobne do tego, który Ty puściłeś. Wszytko jest dla ludzi i każde popadanie w skrajności jest po prostu dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło - skąd u Ciebie taka agresja? :D jakiś mały cykl SAA? :D Schodzisz z niego bez tapperingu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie lekko przypakowanych, ale bez przesady. szkoda Komiczne, wiele straciles w moich oczach, bo kiedys pisales, ze kazda laska poszlaby z Toba do lozka (mniej wiecej cos takiego bylo), a tu sie okazuje, ze to rzeczywiscie tylko przechwałki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
w Poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo piszecie ciemnotę i tyle no tak zapomniałem że niektórzy pozjadali wszystkie rozumy i nie przyjmują do wiadomości innego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
ale z was tempaki, az zal...ale to tylko w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wyglądasz jak pedał..... a te spodnie to były modne w latach 80tych.... teraz juz wiem o Tobie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
wiecie to że ktoś ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia, nie oznacza że sie nie bawi dobrze, bo bawie sie na maxa, studjuję, I nie uważam że wyglądam jak głupi koks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
Marhsall,wychodza kompleksy i zazdrosc, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tacy i tacy są :) najbardziej mnie śmieszą ci, którzy drą się w niebogłosy przy podnoszeniu sztangi i co 5 minut podlatują do lustra i napinają mięśnie z wyrazem głupkowatego zadowolenia na twarzy :D ale "normalni" też się znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia ok, ale i tak stawiam na to, że jestes nudziarzem ;) Nawet dobrego drina nie można się z Tobą napić - eeeee, bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
tez ciwczacy-> moja rada, daruj sobie dyskusje z "polaczkami", do tego trzeba ludzi na pozimie i w temacie, nie znajdziesz tego tataj. Nie ma sensu nikogo przekonywac, niech sie kisza we wlasnej glupocie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
wiesz, jakoś nie mam w zwyczaju popijać drinów z obcymi dziewczynami mając swoją. jeśli opierasz grunt dobrej zabawy na drinku to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
chodź zrobimy bica i łydki - zakwasy to jest to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×